.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27

Hybrid View

  1. #1
    Guest

    izpoved na edno 15-godi6no momi4e

    predi okolo mesec zagubih nai-dobriq si priqtel,a dori ne razbrah zashto.Nqma na koi da spodelq..i reshih da vi pokaja tuk kakvo mu napisah..ne celq da pokazvam neshto ili da iskam sujalenie..prosto me boli ujasno mnogo i imam nujda da kaja na nqkoi..blagodarq vi mnogo..na tezi koito sa mi oburnali vnimanie



    Neznaq zashto izobshto ti pisha tova pismo,sled kato veche ti kazah che nqma da ti se prechkam poveche.Izvinqvai che otnovo ti dosajdam,no iskam da znaesh nqkoi neshta..Vijdam che veche ne ti puka za men..qsno e.Vijdam,che veche ti e vse taq dali te obicham ili ne.Iskam da znaesh che bolkata e mnogo mnogo silna.Izvednuj idva momenta,kogato useshtam che vsichko koeto sum spechlila,vsichko koeto sum imala...si trugva ot men i az ne moga da go spra.Neznaq izobshto ima li kakvo da napravq za da se vurnesh otnovo.Neznaq zashto tolkova burzo zabravi tazi..tazi lubov.Neznaq zashto ei taka,bez da mi kajesh zashto,reshi che vsichko trqbva da svurshi...Neznam..
    Mahnah se ot Qmbol samo za da ne ti se prechkam po ulicite.Mahnah se,zashtto boli da vijdam choveka koito obicham poveche ot vsichko kak minava pokrai men,a dori ne me poglejda,a kakvo ostava da me pozdravi.Mahnah se zaradi teb.Otidoh na stotici kilometri dalech ot Qmbol,samo i samo da ostana za mig sama i da pomislq vurhu vsichko.E,napravih go.I stignah do izvoda che..jivota mi ot mesec i neshto nasam ne e sushtiq...Neshto lipsva,neshto ot men si trugna,neshto..edin chovek..a vsushnost vsichko.Ne spirah da placha i dalech ot teb i tuk...Gledam ti snimkata i nemoga..vse oshte nemoga da osuznaq che ti ne si do men..ne moga da go priema..Boli me..
    Znaesh che se strahuvah ot samotata i za tova ne ostavih Stoqn..E,prestrashih se..Napravih go zaradi teb.Ostavih vsichki za da sum s teb.Ostavih vsichko,za da moga da sum samo samo s teb.I ti reshi che ne iskash tova,che nqmash nujda ot men..
    Kaji mi koi...kaji mi koi shte e do men?Kaji mi koi shte iskam?Koi shte me qdosva tolkova prekrasno?Koi shte me gleda s onezi ochi?Koi shte obicham tolkova mnogo?Kaji mi koi..osven ti?..
    Neznam..moje bi tova koeto ti pisha sega e greshka,no trqbvashe da si kaja vsichko..
    Slunchice..naistina moeto slunce beshe ti..Neznaesh..neznaesh kolko sulzi izplakah naput za garata..dokato se kachvah vuv vlaka..dokato slizah..neznaesh kolko me boleshe..No tova veche nqma znachenie qvno..
    Moje bi pak shte ti pisha takiva pisma,v koito si izlivam dushata i ti kazvam vsichko koeto chustvam v tozi moment.Moje bi shte produljavam da ti dosajdam s sms-i i e-maili..moje bi..neznam.Iskam da spra.Iskam da spra da ti precha.Iskam da spra da ti pisha takiva dosadni neshta..no ne moga..Izvinqvai..naistina..
    Znaesh li..otnovo se bqh usmihnala..ot tolkova vreme ne go bqh pravila.Znaesh li koga se usmihnah..Kogato brat mi kaza che si me tursil..Tolkova mnogo se zaradvah..tolkova mnogo.Burzah da se vurna,zashtoto si dadoh nqkakvi nadejdi..che iskash da se vidim,da pogovorim..i moje bi neshtata da se opravqt.Dadoh si sama naprazni nadejdi..Za tova purviq vupros koito ti zadadoh kogato se vurnah beshe "iskash li da me vidish"..ne ochakvah obache takuv otgovor..Ne ochakvah tolkova golqma ozloblenie..zvucheshe vse edno..vse edno go kaza ot omraza..Moje bi..neznam.Moje veche da si me namrazil..No tova "trqbva li..iz4ezvai"..tova ubi vsichko..vsichko v men..
    Samo za edno ti blagodarq...che pone nikoga ne vidq sulzite koito izplakah za teb,no iskam da znaesh che nikoq..zaklevam se..nikoq nqma da plache tolkova..ot bolka..ot lubov..za teb..nikoq!
    Obicham te momchenceto mi..nikoga nikoga nikoga nqma da te zabravq..nikoga!Obicham te tolkova mnogo...Prosti mi.Prosti mi che ne moga da jiveq bez teb,prosti mi che nemoga bez teb,prosti mi che si vsichko za men,prosti mi che si vsichko za koeto mislq,prosti mi che dori da ne si do men az imam samo teb,prosti mi..molq te..
    Obicham te zavinagi..zavinagi!...i za tova mi prosti..

  2. #2

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Blagoevgrad
    Мнения
    50
    Много ме натъжи това писмо Защо понякога съдвата е толкова жестока
    Можеш да затвориш очите си за неща,
    които не искаш да виждаш,
    но не можеш да затвориш сърцето си за неща,
    които не искаш да чувстваш!

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    411
    Този нещастник е за стреляне...не..за бесене..не..ЗАСЛУЖАВА ДА ГО ИЗГОРЯТ ЖИВ И ДОРИ ДА НЕ МУ КАЖАТ ЗАЩО!ТОЛКОВА ЖЕСТОК ЧОВЕК МАЙ НЕ СЪМ СРЕЩАЛ,НАДЯВАМ СЕ И ДА НЕ СРЕЩНА!Разбирам,че го обичаш страшно много и това е лошо,не защото любовта е лоша,а защото(извинявай,но е истина)обичаш човек,който е невероятен егоист и е невероятно жесток!

  4. #4
    Не искам и да си мисля как се чувстваш, но вярвам в едно надявам се и ти - Времето лекува!

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  5. #5
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    тъжно, но истории като твоята са често срещани, не си единствена
    хората го преудоляват, ти също ще успееш "завинаги" е твърде силна дума..
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    ahtopol
    Мнения
    132
    mn tajna istoriq 4ak se razplakah sajalqvam za va6eto priqtelstvo
    "В живота пътища много и нито един не е лек,но най-трудният е пътят по който се става човек!!!"

  7. #7
    mnogo me natuji samoto pismo e mnogo hubavo na men mi haresa i vse pak vremeto lekuva.. taka 4e spoks

  8. #8
    Guest
    ne vqrvam che vremeto lekuva..no vse pak blagodarq za mneniqta na vsichki

  9. #9
    Жалко че така е постъпил с теб и явно дори и ти не знаеш защо сте развалили приятелството си.явно ти много си ценила и цениш приятелстовото ви,но след като го прочетох мисля че това момче не заслужава нито една твоя сълза.Наистина може и да не ти се вярва,но времето рано или късно ще заличи болката.

  10. #10
    Guest
    Много гадно е постъпил...Искрено ти пожелавам с времето да го забравиш и да продължиш напред!...Иначе писмото е прекрасно и много ме развулнува...

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    ох все едно аз съм го писала..мила разбирам много добре какво ти е...но нищо друго не ти остава освен да се примириш с това и да се надяваш с времето нещата да се обърнат и тогава той да те търси и да се моли да бъдете заедно..убедена съм че някога ще го разбере и ще се върне..всичко с времето си..
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  12. #12
    Супер фен Аватара на sometimes_
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 343
    Пуснато на: Нед Юли 30, 2006 10:04 pm
    I`m trying to make your dreams come true...

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    563
    Цитирай Първоначално написано от sometimes_
    Пуснато на: Нед Юли 30, 2006 10:04 pm
    karai ostai gi da pi6at to moje momi4eto ve4e da e zabrailo za mom4eto ama karai 1-2 syveta v pove4e ne sa izli6ni
    Ако искаш да се почувстваш богат,преброй онези твои неща,които не си купил с пари!

  14. #14
    Guest
    ot okolo 2 3 meseca vsichko s tva momche se naredi mmm blagodarq vi za suvetite..toi se promeni yj ama shte vidim do kolko..mersi mnogo na vsichki..

  15. #15
    Guest

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ot okolo 2 3 meseca vsichko s tva momche se naredi mmm blagodarq vi za suvetite..toi se promeni yj ama shte vidim do kolko..mersi mnogo na vsichki..
    разкажи какво стана..
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  17. #17
    Guest
    ami..cqloto lqto mi zvuneshe da me obijda..da se podigrava s men..i edin den me vidq..zagovori me..pojela da izlezem..no az nishto ne kazah..prosto go podminah..sled tva posledvaha sms-i,obajdaniq,cvetq...sluchi se taka che edin den izlizah ot kushti a toi me e 4akal dolu qvno ot dosta vreme..pogovorihme..sled tova izlizahme oshte 5 6 puti..i neznam..kato 4e li se beshe promenil..poiskah da mi dokaje che sujalqva..i mai go postiga..otidohme na planina i beshe super..ot togava sme postoqnno zaedno..i neprekusnato mi dokazva che znacha neshto za nego i che moje bi me obicha....
    dori i toi neznae shto se e durjal taka cqlo lqto..yj e iskal vreme za da osuznae che az sum momicheto s koeto iska da bude..
    ami tva e...sega sme zaedno..i dano ne dopuskame mnogo greshki..ne smeq da se radvam..ne smeq i da pla4a..neznam shtastliva li sum neznam i dali sum neshtasna..znam che imam choveka koito obicham..a tova bi trqbvalo da me pravi shtastliva..no neznam..strahuvam se che neshtata za da sa tolkova krasivi..strah me e che skoro shte svurshat..no shte vidim kak shte se razviqt nehstata..vsqko neshto s vremeto si..

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ami..cqloto lqto mi zvuneshe da me obijda..da se podigrava s men..i edin den me vidq..zagovori me..pojela da izlezem..no az nishto ne kazah..prosto go podminah..sled tva posledvaha sms-i,obajdaniq,cvetq...sluchi se taka che edin den izlizah ot kushti a toi me e 4akal dolu qvno ot dosta vreme..pogovorihme..sled tova izlizahme oshte 5 6 puti..i neznam..kato 4e li se beshe promenil..poiskah da mi dokaje che sujalqva..i mai go postiga..otidohme na planina i beshe super..ot togava sme postoqnno zaedno..i neprekusnato mi dokazva che znacha neshto za nego i che moje bi me obicha....
    dori i toi neznae shto se e durjal taka cqlo lqto..yj e iskal vreme za da osuznae che az sum momicheto s koeto iska da bude..
    ami tva e...sega sme zaedno..i dano ne dopuskame mnogo greshki..ne smeq da se radvam..ne smeq i da pla4a..neznam shtastliva li sum neznam i dali sum neshtasna..znam che imam choveka koito obicham..a tova bi trqbvalo da me pravi shtastliva..no neznam..strahuvam se che neshtata za da sa tolkova krasivi..strah me e che skoro shte svurshat..no shte vidim kak shte se razviqt nehstata..vsqko neshto s vremeto si..
    radvam se za teb mili4ka..apff dano i pri men stane ne6tu hubavo
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  19. #19
    Guest
    za da dostignesh slunceto,trqbva da minesh prez mnogo oblaci..sushtoto e i sus shtastieto..za da go namerish trqbva da izpitash mnogo bolka..ne se trevoji..vse nqkoga vseki e shtastlivi vseki otkriva svoeto slunce

  20. #20
    Повече от фен Аватара на krisi_l@loka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Видин
    Мнения
    480
    Ами почва хубаво, ама не ми издържаха нервите- ае плс пишете на кирилица такива дълги текстове!

    БебЕтатаа мииии

  21. #21
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Какви идиоти има на този свят

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  22. #22
    Фен Аватара на SouL^*DiViNe
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    255
    ufff...kofti wee...Life SUXXXXX
    98% от младото поколение харесва чалгата!
    Ако си от 2%, които я мразят сложи това в подписа си.

  23. #23
    Може да съм момче, но ако се поставя на твое място никога не бих му дал шанс да се поправи след всичко, което ти е причинил ... много такива са се пробвали да ме наранят, но Уви ..., това че някои хора ми казват че сърцето ми било от камък ... може би е така, но това ми помага и в него има място само за един човек и аз вече съм го срещнал.
    Охоо малко се поунесох, за което се извинявам ...
    161 He3aBuCuM забрана за ползване на профил 8т.

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    И в началото бе Люлин :D
    Мнения
    2 038


    деба момичета не си струва да имаме най-добри приятели !
    2 т. от правилника. Бан на профил

  25. #25
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Ако не беше написала че е на 15 годишно момиче можеше и да го прочета..
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си