.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1
    Просто_аЗ
    Guest

    Най - необходимото за вас ?

    Понеже не витях каде другаде и реших да пиша тук.Та въпроса ми е следния: Ако тръгнете на обиколка из България какво бихте си взели?Кое е нещото без което не можете и непременно бихте сложили в сака си???Темата мойе да ви се стори малко тъпи4ка,ама аз ще пътувам и ми стана интересно кои какво би взел,а и по този на4ин мойе да се подсетя аз какво още да взема и какво съм забравила. \/

  2. #2
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Швейцарско ножче /от тези с многото джунджурии/, дигитален фотоапарат, лаптоп по възможност, подробна пътна карта на България, парички и задължително не трябва да забравям доброто си настроение

  3. #3
    Zadyljitelno fotoaparat!!!Pari4ki i hm ne zabravqi da si vzeme6 banski ne se znae kyde 6te ti se naloji da go polzva6
    Казаха ми, че един ден е 24 часа, че един час е 60 мин., но никoй не ми каза че една минута без теб е цяла вечност!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    нищо особено.

  5. #5
    Пари Другото можеш да си го набавиш с тези пари



  6. #6
    фотоапарат, MP3 player (и естествено малко резервни батерии), карта, резервни обувки, бански, ножче,запалка и не знам какво още...някви джунджории(каквото се сетя на момента докато преравям шкафовете)

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    416
    Със себе си бих взела дигиталния си фотоапарат,мp3 playera ми,бански,връхна дреха,карта на България,швейцарско ножче и най-важното- Пари
    Лесно е да мразиш,трудно е да обичаш...И винаги нещата с истинските думи да наричаш...

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    pari,gsm,fotoaparat,udobni obuvki i drehi!

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    384
    of az kato se znam kakva sam 6te mi trqbvat dva golemi saka da si vzema vsi4kite neobhodimi ne6ta ......edni ot nai-vajnite ne6ta koito bih vzela sa-gsm,pari,mnogo drehi,epilator,grimove,o4ila i malka 4anti4ka v koqta da si slagam razni djundjurii.ob6to vzeto mislq 4e tova sa ne6tata koito 6te sa mi nai-neobhodimi
    Sunny Beach & Dance Club Mania,Lazur and Cacao Beach

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    674
    пари такова швеицарско ноще нещо за пиене ядене кибрит зависи от сака иначе ако има място компа ще си вземахахаха

  11. #11
    K e N e F a
    Guest
    Toaletna Hartiq, gyrnence, i rezervni slipove v slu4ai 4e naakam moite.

  12. #12
    Супер фен Аватара на In4iTu_
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 661
    Преди два дена се върнах и бях с един огромен куфар, в който имаше всевъзможни неща: тоалетни принадлежности, козметика (като сметнете, че съм момиче можете да си представите колко е много...), дрехи(почти всичките, въпреки че някои от тях изобщо не облякох), чехли, маратонки (трябваше да изкачваме някакъв връх), едни обувчици.. , хавлия за баня, хавлия за косата, и още една малка, която не знам защо я взех; 4-5 чантички, бански; и не на последно място пари, мп3, телефончето и естествено алкохол и цигари, за да има купон все пак
    Сигурно има и други неща, но сега не се сещам
    The journey never ends.
    Love is like the wind. You can't see it but you can always feel it!
    Take a risk. Dare to move. Love is a leap of faith.

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    950
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Швейцарско ножче /от тези с многото джунджурии/, дигитален фотоапарат, лаптоп по възможност, подробна пътна карта на България, парички и задължително не трябва да забравям доброто си настроение
    пиано забрави да кажеш..

  14. #14
    Повече от фен Аватара на did1ls
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Из Варна
    Мнения
    451
    Offf,дигитален фотоапарат,GSM,парички,пътна карта,тоалетни принадлежности и др.
    Kакво ли си пожелават звездите,когато видят падащи хора...?

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    312
    Pari i nqkoe fotoaparat4e drygoto 6te si go nabavq v dvijenie .

  16. #16
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Цитирай Първоначално написано от SinisterDoll
    Със себе си бих взела дигиталния си фотоапарат,мp3 playera ми,бански,връхна дреха,карта на България,швейцарско ножче и най-важното- Пари
    Ъ... Синистър дол о.О

    Saatana vittu perkele hate crew!

  17. #17
    Просто_аЗ
    Guest
    хахахах вие ме разбихте.Казах пътуване,в смисал да обикалям из големите градове.Вие с тея кибртии и ной4ета в гората ли ме пращате!? Все пак по хотели ресторанти и кафета не вярвам 4е ной4ета и кибрити ще ми трябват.Ина4е другите неща и аз сам си сложила.Пак за компа и аз бих го зела само дето нямам място.

  18. #18
    fotoaparat i 4etka za zubi ... i pari drugo ne mi trqbva

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си