.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320

    Гонзо в Левски и този сезон

    Гонзо в Левски и този сезон

    31.07.2006

    Спорт НетИнфо

    Футбол България

    Останалият без отбор Георги Иванов - Гонзо се завърна в Левски. След края на сезона, любимецът на "синята" агитка си тръгна като свободен агент и чакаше да подпише с чуждестранен клуб, което така и не се състоя. Голаджията бе искан от гръцкия Паниониос, сръбския Партизан, турския Коняспор и Ал Ахли (ОАЕ), както и от българския Литекс. Иванов бе спряган и като ново попълнение на Локомотив Сф.

    С връщането на Гонзо, Станимир Стоилов ще разполага с трима централни нападатели - Емил Ангелов, Валери Домовчийски и Георги Иванов. "Левски винаги е бил на сърцето ми. Писанията по вестниците бяха спекулации. По-хубаво да играе със синия екип, отколкото в някои отбори, които не ме устройват като имена и амбиции. Не съм спирал да тренирам и бързо ще навлезна във форма. Моето желание е да остана за по-дълго в Левски. На всички ни е болно, че вчера тимът загуби. Мисля, че отборът игра добре", коментира пловдивчанинът пред радио "Гонг" завръщането си на Герена.

    Утре футболистите на Левски се събират в 11:00 ч. на летище "София", където час по-късно отборът заминава с чартърен полет за грузинската столица Тбилиси. в сряда от 19:00 часа местно време е мачът реванш от втория квалификационен кръг на Шампионската лига със Сиони. "Сините" имат аванс от два гола след първия мач на стадион "Георги Аспарухов".

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Lost In The Arms of Destiny
    Мнения
    181
    еми то така като никои не го иска...ае пак в левски ...те са като приют САМО ЛЕВСКИ !!!!

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Е Гонзо, ако не е в Левски другаде няма да е ! Добре дошъл
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  4. #4
    Фен Аватара на adi_crazy
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    само ЛЕВСКИ обичаме те
    Мнения
    267
    Еми на Гонзо мястото му си е в ЛЕВСКИ, къде се хуква на някъде
    Обаче е доста назад с подготовката и дано да навлезе бързо в нещата
    Айде Гонзо добре дошъл и ти пожелавам най-вече категорично да задминеш Наско с 'най-много голове отбелязани във вратата на вечния съперник'


  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    вземи си направи една тема на Левски... нафлуди форума с тези новини...

    всичко е Новина +5-6 коментара...
    Новина- 5-6 коментара...



    ЕТО НА ТОВА МУ СЕ ВИКА FLOOD!!!
    Ако новините, които пускам, бяха свързани най-вече с Левски, щях да го направя, но не са.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си