.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 535

    ИСКАМ ДА СИ НАПРАЯ САЙТ !!! :))))))

    Здрастиииии...хора искам да си направя сайт.Нищо особено..да има работи за мене,снимки на приятели,снимки от морето на семейството и още интересни работи.Мама и татко са програмисти само че нямат мн време да ме учат.Искам да ви питам откъде мога да да си взема такива готинки картинки за сайта?Не говоря за снимки на звзди ами да кажем сърчица това-онова.А да и също така и фон С другото сама ще се оправя. 10х предварително

  2. #2
    Еми то самия уеб дизаинер си има фонове, от които ти си избираш сама.

    www.freewebs.com това е
    Не съм се провалил. Просто открих 10000 начина, които няма да станат.

    Кога съм ви обидил бе тъпаци?


  3. #3
    Научи нещо повече за HTML.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    674
    google.bg там има картинки пишеш кво ти трябва и то ти го дава мн яко нали

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 535
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    Научи нещо повече за HTML.
    Xaxa...ми то аз сега чета една огромна книга за Dreamweaver само че малко нищо не разбирам

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от ^Adrenalinka^
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    Научи нещо повече за HTML.
    Xaxa...ми то аз сега чета една огромна книга за Dreamweaver само че малко нищо не разбирам
    И кво да направя? То щото Dreamweaver e най-сложната програма на macromedia... То идеята му е да е лесен.

    Както вече ти казах почни с HTML. Научи базовите неща за езика. После прочуи другите езици. Не е нужно да ги научваш, просто трябва да знаеш кои за какво е. И след като се ориентираш си избери как да нарпавиш сайта. Дали ще е статична или динамична страница.

  7. #7
    Намери нещо което се пише на php шото с HTML изобщо не стават яки сайтове!Знам го от личен опит!
    uber l337 pro g33k

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    По БезЛюДнИтЕ ПътЕкИ...
    Мнения
    1 157
    i az se chudq zashto tolkova uporito i preporuhvash HTML ...ne e qko az imah sait koito sama si napravih...ama ne beshe koi znae kvo..ne stavat hubavi

  9. #9
    BeBencEto ами явно просто незнаеш как

    По темата - Има много уроци на Български по HTML....има какво да се научи от тях, и са доста простичко обяснени

  10. #10
    Сложи си един Microsoft Front Page 2003. Другото ще го учите в училище.

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    639
    Абе за ламерите, които не се интересуват от html да си вземат Macromedia Studio или само Dreamweaver...може да си направиш готин сайт и без да разбираш много...

    ...Присъедини се
    Skype Name - axxxel_rudi

  12. #12
    Caparezza
    Guest
    Ламерите ? А ти кой беше, че съм те забравил бе, путиН ?

    Не всички си губят времето пред комповете, като теб, за да си направят сайтче, което ще им е непотребно в живота.

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    639
    Цитирай Първоначално написано от Caparezza
    Ламерите ? А ти кой беше, че съм те забравил бе, путиН ?

    Не всички си губят времето пред комповете, като теб, за да си направят сайтче, което ще им е непотребно в живота.
    Даже няма да си направя труда да ти отговоря и да се защитя, защото явно не си видял какви тъпотии си написал...блаахахах

    ...Присъедини се
    Skype Name - axxxel_rudi

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Caparezza
    Ламерите ? А ти кой беше, че съм те забравил бе, путиН ?

    Не всички си губят времето пред комповете, като теб, за да си направят сайтче, което ще им е непотребно в живота.
    Ако за теб е губене на време, то за някой хора е препитание. И то не за един, двама. Web design-a development-a изключително добре платени професии, но явно не знаеш за такива неща. В подкрепа на думите си ще ти дам и един сайт www.design.bg (професионално студио за Web страници)
    Все пак щом мислите, че нищо не отбираме от изграждане на качествен web сайт, защо изобщо четеш постовете?!
    И мойто мнение е, че си тотален леймър и не защото не можеш, а защото не искаш (не можеш - главно заради начина ти на мислене)да се научиш.


    /offtopic
    Axxxel, защо бе? Macromedia Studio е добър пакет. Помага ако си по-начинаещ да свикнеш да изграждаш сайтове (ако четеш кода разбира се, а не само да блъскаш катинки и да се хилиш като тъпанар) . Даже и за по-напреднали спестява време. Има го и случея когато не искаш да навлизаш много в Web технологиите, но ти трябва елементарен сайт - пак може да ти е от полза.

  15. #15
    Caparezza
    Guest
    Много добре знам за какво става дума. Но вижте какво...

    ^Adrenalinka^ иска да си направи сайт. Вие й казвате, че трябва да научи HTML. Това е ненужно. Тя едва ли иска да се 'препитава' с тва сайтче.

    А тоя Аксел се изказа, за да избие рибата. Ламери били хората, че не не знаели нещо, което той знаел! ХА-ХА! Умирай бе, келеш с очила.

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    639
    Цитирай Първоначално написано от Caparezza
    Много добре знам за какво става дума. Но вижте какво...

    ^Adrenalinka^ иска да си направи сайт. Вие й казвате, че трябва да научи HTML. Това е ненужно. Тя едва ли иска да се 'препитава' с тва сайтче.

    А тоя Аксел се изказа, за да избие рибата. Ламери били хората, че не не знаели нещо, което той знаел! ХА-ХА! Умирай бе, келеш с очила.
    Ахахахах...трай ъгейн...блахахах...прочети ми наново поста...ако думата ламер те обижда, прочети поста без тази дума, за да не ти се набива в очите и за да можеш да прочетеш останалия коментар ПРАВИЛНО...казал съм, който не разбира и не иска да разбира от html просто да си вземе dreamweaver, защото с нея можеш да правиш сайтове и само като блъскаш картинки както се изрази WILD__BOY...най-хубаво прабвай самия продукт преди да нападаш...пък и само възпитанието ми ме спира да ти отвърна на обидите...както и да е...сам си правиш изводите и сам си решаваш...предполагам не си 10 годишен...

    И WILD__BOY...не съм казал, че Dreamweaver-a нестава...даже е перфектен софтуер, просто можеш да работиш с нея даже и бъкел да не разбираш от този език...просто от Design си слагаш фонче, картинки, отделни леъри...цветове...всичко това без да знаеш нищо за html...

    ...Присъедини се
    Skype Name - axxxel_rudi

  17. #17
    Супер фен Аватара на miminia
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    София
    Мнения
    2 075

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 535
    Абе хора оправих се доколкото е възможно.Няма да стане мн як сайт ама ще го преживея Заклющете темата ако искате.Като стане готов ако искате ще ви дам да го видите

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 535
    О да и мерси за мненията.

  20. #20
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Axxxel
    Цитирай Първоначално написано от Caparezza
    Много добре знам за какво става дума. Но вижте какво...

    ^Adrenalinka^ иска да си направи сайт. Вие й казвате, че трябва да научи HTML. Това е ненужно. Тя едва ли иска да се 'препитава' с тва сайтче.

    А тоя Аксел се изказа, за да избие рибата. Ламери били хората, че не не знаели нещо, което той знаел! ХА-ХА! Умирай бе, келеш с очила.
    Ахахахах...трай ъгейн...блахахах...прочети ми наново поста...ако думата ламер те обижда, прочети поста без тази дума, за да не ти се набива в очите и за да можеш да прочетеш останалия коментар ПРАВИЛНО...казал съм, който не разбира и не иска да разбира от html просто да си вземе dreamweaver, защото с нея можеш да правиш сайтове и само като блъскаш картинки както се изрази WILD__BOY...най-хубаво прабвай самия продукт преди да нападаш...пък и само възпитанието ми ме спира да ти отвърна на обидите...както и да е...сам си правиш изводите и сам си решаваш...предполагам не си 10 годишен...

    И WILD__BOY...не съм казал, че Dreamweaver-a нестава...даже е перфектен софтуер, просто можеш да работиш с нея даже и бъкел да не разбираш от този език...просто от Design си слагаш фонче, картинки, отделни леъри...цветове...всичко това без да знаеш нищо за html...
    Ти възпитанието си го показа с "ламерите'. Другото не ме дразни, а само това, че наричаш толкова хора с този мръсен епитет, само защото не знаят това, което ти си разбрал за няколко години. Хакер.

    Жив и здрав. Нека не правим още страници с излишни мнения.

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    639
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Axxxel
    Цитирай Първоначално написано от Caparezza
    Много добре знам за какво става дума. Но вижте какво...

    ^Adrenalinka^ иска да си направи сайт. Вие й казвате, че трябва да научи HTML. Това е ненужно. Тя едва ли иска да се 'препитава' с тва сайтче.

    А тоя Аксел се изказа, за да избие рибата. Ламери били хората, че не не знаели нещо, което той знаел! ХА-ХА! Умирай бе, келеш с очила.
    Ахахахах...трай ъгейн...блахахах...прочети ми наново поста...ако думата ламер те обижда, прочети поста без тази дума, за да не ти се набива в очите и за да можеш да прочетеш останалия коментар ПРАВИЛНО...казал съм, който не разбира и не иска да разбира от html просто да си вземе dreamweaver, защото с нея можеш да правиш сайтове и само като блъскаш картинки както се изрази WILD__BOY...най-хубаво прабвай самия продукт преди да нападаш...пък и само възпитанието ми ме спира да ти отвърна на обидите...както и да е...сам си правиш изводите и сам си решаваш...предполагам не си 10 годишен...

    И WILD__BOY...не съм казал, че Dreamweaver-a нестава...даже е перфектен софтуер, просто можеш да работиш с нея даже и бъкел да не разбираш от този език...просто от Design си слагаш фонче, картинки, отделни леъри...цветове...всичко това без да знаеш нищо за html...
    Ти възпитанието си го показа с "ламерите'. Другото не ме дразни, а само това, че наричаш толкова хора с този мръсен епитет, само защото не знаят това, което ти си разбрал за няколко години. Хакер.

    Жив и здрав. Нека не правим още страници с излишни мнения.
    Аз пък ще направя още един...Думата ламер не се употребява с лоша мисъл...тази дума се употребява за нещата в, които не си добър.Аз например съм си ламер в програмирането, щото още не съм го схванал.Другото, което е...престанете на всеки малко по-навътре в темата хардуер или софтуер да го наричате хакер...нито мога да разбивам сървъри (е признавам...влизал съм и съм променял шейпърите, ама що за хакер ще си остави следите ), нито мога да разбия даден сайт...блахххх...тъпо е...

    ...Присъедини се
    Skype Name - axxxel_rudi

  22. #22
    Абе ламета това че един език не е толкова сложен не го прави по малко гъвкав!На php могат да се направят много повече неща,от колкото с HTML.За мен php е по трудният и гъвкав език от HTML.Ако разгледате тук-таме десетина сайта ще забележите че сайтовете с php са много по готини от тези с HTML.
    uber l337 pro g33k

  23. #23
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    На Всякаде !!!Кадето има поръчка!!!
    Мнения
    100
    http://gangsta.forumup.org/viewtopic...mforum=gangsta
    Ето ти всичко за HTML айде

  24. #24
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Алминатора
    Намери нещо което се пише на php шото с HTML изобщо не стават яки сайтове!Знам го от личен опит!
    Ти за кво не вземеш един нож и дас е застреляш бе ? На HTML не става ли сайтовете, за тва давай на php.И за кво е php ? Няма да прави сайт на банка я, плюс това ако намериш свестен безплатен хост за php, с удовлствие ще почнем да си правим сайтовете така...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си