.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Dima Bilan

  1. #1

    Dima Bilan

    Ima li fenove na Dima Bilan. Az mn my se kefq, golqm e sladyr i mn qki pesni4ki ima. Slu6alili ste Never let you go e negova e. toi spe4eli evrovision za rusiq!

  2. #2
    Супер фен Аватара на Mo6no
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 424
    Нищо особено. Чувал съм само месента му на Евровизя и тя не е нищо особено, става за слушане, но нищо повече. Освен това видът му е супер смешен.
    11 tochka deaktiven profil.

  3. #3
    Супер фен Аватара на brain_stew
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    [Мразим кифли ООД]
    Мнения
    2 293
    аз по принцип се кефя на руснаците и техните творения!за съжаление единственото което съм чувала на дима е именно песента му за "Евровизия"!Готина е!Аз в началото дори не го знаех кой е и както си търсих песнички да си тегля и гледам "Дима Билан" и реших да го дръпна защото имам познат на име Дима!И така разбрах че Дима Билан е готин батко, песничката е готина, но с риск да се повторя не съм чувала други негови песнички!
    Tell me ya lie on your bed of nails
    Tell me you're losing control
    Nightmares in ecstacy ya need
    A razorlike crown of thorns

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam KyDetO niKoi Ne XoDi
    Мнения
    147
    Az su6to sym fenka na Dima Bilan!Mn e gotinnn i e mn sladuk... !Ama mai i az samo sym slu6ala edna negova pesen,.koqto oba4e e NEVEROQTNA \/
    What is the life?The life is love.What is the love?The love is kiss.What is the kiss?Come and i will shoW YoU...

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Lovech Hardcore ;]
    Мнения
    1 309
    Ебаси злето.Има супер гейска прическа и супер малоумна песен.


    Now is the time for me to rise to my feet
    Wipe your spit from my face
    Wipe these tears from my eyes

  6. #6
    Mi da ti kaja maily
    Te dr my pesni sa se na ryski ama i te sa se hybavi!!!Az sam sly6ala nqkoi ot tqh i sa6to mn mi haresvat a otnosno pri4eskata na nqkoi hora im haresva i vseki si ima sobstveno mnenie!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си