.
Затворена тема
Страница 1 от 6 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 138

Тема: Скейт

  1. #1
    Хммм
    Guest

    Скейт

    Ам....извиянвайте, че ви занимавам, но искам да се науча да карам скейт. Тоест имам някакъв детски от преди години, на който се опитвам да се уча. Но не става от самосебе си, както примерно с колелото. Та....искам малко инфо: 1.Искам да си взема един свестен скейт, да дадете малко инфо къде в Бургас има скейтшоп и какво по-точно трябва да търся 2. Искам да се науча да карам Вие как се научихте? Кога за първи път стъпихте на скейт? И пак се извинявам, че ви занимавам с глупости

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200

    Re: Скейт

    Цитирай Първоначално написано от Хммм
    Ам....извиянвайте, че ви занимавам, но искам да се науча да карам скейт. Тоест имам някакъв детски от преди години, на който се опитвам да се уча. Но не става от самосебе си, както примерно с колелото. Та....искам малко инфо: 1.Искам да си взема един свестен скейт, да дадете малко инфо къде в Бургас има скейтшоп и какво по-точно трябва да търся 2. Искам да се науча да карам Вие как се научихте? Кога за първи път стъпихте на скейт? И пак се извинявам, че ви занимавам с глупости
    Ами надявам се да искаш да караш от любов към спорта , а не да забиваш мацки
    В Бургас не съм виждал скейт шоп.. не знам дали има, но във Варна има и то не един.
    Като за начало не ти трябва кой знае колко добър скейт. Има хубави скейтове като за начинаещи в рамките на 160-180лв.
    За да се научиш да караш трябва да си много упорит , защото аз съм свидетел как на един пич не му лепна един трик в продължение на няколко дни и той се отказа от скейта.
    Скейта не е никаква глупост , че да занимаваш някого с глупости Ако искаш ми пиши лично съобщение и ще се опитам да помогна с каквото мога


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    ако си гост май не можеш да пращаш ЛС-та така че ми пиши в скайп ако имаш - daredevil7205


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Lovech Hardcore ;]
    Мнения
    1 309
    Хубави скейтове има и за по-малко пари.Все пак,когато си в началото няма да го съсипваш от каране и трикове.Взимаш си един по-обикновен и се захващаш...Събери се с по-опитни скейтъри,гледай разни трикове от тях,пробвай ги,ако са свестни другите ше ти помагат.Но на скейт никой не може да те научи,ще се научиш с времето.Трябва да си упорит и да знаеш,че без контузии не можеш да се отървеш.Болезнен спорт е.Имам много малко опит в скейта,имам си обикновен скейт и карам рядко,само за раздвижване.Ако след време станеш фанатик ще дойде и по-тежкия момент - по-скъпи скейтове,повече контузии и т.н.


    Now is the time for me to rise to my feet
    Wipe your spit from my face
    Wipe these tears from my eyes

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от RedChil
    Хубави скейтове има и за по-малко пари
    Между 150-190лв са едни от най-евтините скейтове (говоря за хубав нормален скейт, който няма да ти се строши на 2-рата седмица) , а вече по-качествените са над 250 лв...


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    PaRkOuR CiTy
    Мнения
    458
    off i az iskam da se nau4a
    ama vinagi karam sam shtoto nqma fr koito karat

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от navits
    off i az iskam da se nau4a
    ama vinagi karam sam shtoto nqma fr koito karat
    stiga da si ot sofiq vinagi moje6 da mi pi6e6 edno LS i da pokarame


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  8. #8
    хммм
    Guest
    Мда, нямам приятели, които карат....А за скейта...какъв да търся, тоест не знам, да не взема някой, който не е за мен и т.н. За упоритост-упорит съм много . Ииии не е заради мацките, а просто тоя спорт ме кефи адски много Аз мога само да се движа. Тоест засилвам се, и правя завойчета (не че знам как точно се правят, ама както и да е )
    ииии много мерси за отговорите и помощта

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Препоръчвам ти да си вземеш Virus или Blind. Virus са около 200лв , а Blind малко под 200.. аз лично бих си взел Virus


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  10. #10
    Хммм
    Guest
    А по въпроса за карането...аз нямам приятели, които да карат и не знам как ще стае работата да се науча

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от Хммм
    А по въпроса за карането...аз нямам приятели, които да карат и не знам как ще стае работата да се науча
    мен досега никой не ме е учил.. уча триковете сам


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  12. #12
    Хммм
    Guest
    А триковете от къде ги видя , че да ги учиш

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Цитирай Първоначално написано от Хммм
    А триковете от къде ги видя , че да ги учиш
    гледам някой скейт клип , харесвам си някой трик , излизам на вън и почвам да го мъча



    П.П. Много от триковете съм научил от играта Tony Hawk's Pro Skater. Просто от толкова игране съм запомнил разни трикове и до днес си уча някои от тях


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  14. #14
    Хммм
    Guest
    А линкче може ли?

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Сега мъча freestyle. Ето ти едно клипче на любимия ми скейтър

    http://youtube.com/watch?v=PcbCCFb0zXI


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Изтегли си филма Osiris - Subject To Change и ще се нагледаш на трикове


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  17. #17
    Guest
    Ot Burgas li si ?

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Не, от София


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  19. #19
    Guest
    ne ti be;]! avtora..

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    хахахаха аз си помислих че ти си автора


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Lovech Hardcore ;]
    Мнения
    1 309
    Цитирай Първоначално написано от skate_warrior
    Сега мъча freestyle. Ето ти едно клипче на любимия ми скейтър

    http://youtube.com/watch?v=PcbCCFb0zXI
    Ей,Родни Мулен е и моя любим.


    Now is the time for me to rise to my feet
    Wipe your spit from my face
    Wipe these tears from my eyes

  22. #22
    /wan`a`doo/
    Guest
    Еми в Бургас има на една от преките на Богориди-Maze... а ти като почнеш да караш все с някой ще се запознаеш или поне тук в София е така, а и така определено е много по-лесно като ти каже някой крака по на ляво, по на дясно, напред... в Бургас мисля,че се караше на Университета, сега не знам още така ли е

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Lovech Hardcore ;]
    Мнения
    1 309
    Аз пък мога да ви обадя в Ловеч къде има скейтъри.Точно на центъра,срещу сградата след съдебната палата,мисля,че беше общинския съвет.Ак онякой го интересува де.


    Now is the time for me to rise to my feet
    Wipe your spit from my face
    Wipe these tears from my eyes

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Пич карай си сам...


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  25. #25
    Guest
    Тая сграда с многото стълби в Бургас е бившото вече БСУ.Ся е съда там...Е да,почти денонощно има скейтъри и други такиа.
    На колко си ти ?Не е трудно да си намериш такиа познати..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си