.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 43
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Somewhere there...in nowhere
    Мнения
    536

    KaKWo MiSlitE za liubovta??

    Kakwo mislite za liubovTa??Nqkoga vliubvali li ste se??I vaob6te sa6testvuva li liubov?
    Vseki se bori v tozi jivot ,vseki iska da postigne ne6to.Taka i po4ti vseki iska da ispita Strannoto 4yvstvo nare4eno liubov!A to vaob6te za6testvuva li?! Vsi4ki se zablujdavat s pordnata vraska i si mislqt "Da, tova e istinskata mi liubov!".No liubov trudno se namira!!I kogato q nameri6 -Sajelqva6 ....Kako e liubovta spored vas , kakwo predstavlqva tq i dali e edna nele4ima bolest,koqto mn mn boli??????[/img]

  2. #2
    DA TI KAJA MISLQ 4E LUBOVTA E NEBLAGODARNA I LICEMERNA ZA6TOTO AZ SAM SE VLUBVALA EDIN PAT A TQ NAINAXALNO NAPRAVI TAKA 4E LUBOVTA MI DA BADE NESPODELENA
    А защо така се получава че винаги когато изградя на ново онази част от моя малък свят все се появява пречка....все някой руши това,което се опитвам да създам...

  3. #3
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    любов има колкото и банално да звучи. влюбена съм и знам, че без тази любов не бих живяла по същия начин, не бих се чувствала така жива и толкова желана

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Somewhere there...in nowhere
    Мнения
    536
    Pri mene e sa6toto!!No imam si nqkakwa nadejda 4e tq naistina sa6testvuva i moje da q namerq....Towa 4e edno mom4e me e naranilo ne zna4i 4e vsi4ki 6te me narqnqvat Nali????

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    584
    Любовта има много лица- и още много,но да я изпитвам,това е най-хубавото от всичко
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Somewhere there...in nowhere
    Мнения
    536
    Цитирай Първоначално написано от siXt_senSe
    Любовта има много лица- и още много,но да я изпитвам,това е най-хубавото от всичко
    Dali e nai -hubavoto ot vsi4ko??Az poznavam mnogo momi4eta koito samo stradat ot neQ kakto i az li4no sam stradala!!

  7. #7

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    29

    ...

    И аз смятам че любовта съществува, но всеки я среща в различен етап от живота си .Аз се още не съм опознала това чуство , но смятам че има време да срещма любовта.

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    584
    Цитирай Първоначално написано от Lost_Kiss{}
    Цитирай Първоначално написано от siXt_senSe
    Любовта има много лица- и още много,но да я изпитвам,това е най-хубавото от всичко
    Dali e nai -hubavoto ot vsi4ko??Az poznavam mnogo momi4eta koito samo stradat ot neQ kakto i az li4no sam stradala!!
    Те може и да страдат,но когато любовта е била споделена и после следва раздяла,освен депресията,остават и най-прекрасни и мили спомени(който действат доста болезнено в повечето случаи).Но да и това е любовта понякога-измама
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

  9. #9
    Еми любовта е само чувство според мен. След това чувство някой се разделят други осават заедно зареди обичта която ги свързва и привързаността. (лично мнение)

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  10. #10
    Мразя любовта, никога не съм я изпитвал, това е опиум за мозъка и те кара да забравяш истински важните неща. Най обичам да дойде свети валентин за да направя някои гадни номера на "влюбените" ми познати и да ги накарам да се разделят.
    НЕ НА МАТУРИТЕ!
    http://ne-maturi.hit.bg/

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    In your mind~
    Мнения
    140
    Цитирай Първоначално написано от anito.sl
    любов има колкото и банално да звучи. влюбена съм и знам, че без тази любов не бих живяла по същия начин, не бих се чувствала така жива и толкова желана
    И аз съм на тфа мнение!


  12. #12
    lubotva su6testvuva, naistina su6testvuva, no spodelenata lubov e iluzia, su6testvuva samo nespodelenata !!!
    party like a rock star sleep like a baby

  13. #13
    Когато си влюбен винаги си щастлив, дори и да страдаш. Просто не го осъзнаваме. Но така е само, ако смятаме, че човекът до нас, заслужава всяка сълза или усмивка.
    А ако не...любовта е временна. И ние можем да я контролираме. Зависи от нас.
    И да, тя съществува. Логично или не...така се чувстваме живи!
    Някъде огрява.

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    мисля че е тъпа.

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    BotevGrad
    Мнения
    1 056
    Da...lubovta naistina sa6testvuva, no nesam saglasna s Яка КаКа 4e spodelenata lubov e samo iliuziq i 4e samo sa6testvuva nespodelenata lubov.....lubovta e nai krasivoto ne6to na tozi svqt[/url][/code][/list]
    ...eDnO sUrCe BezUmNo TeEe oBicHa.eDno SurCe
    BezUmNo TeEe KuLnEe , cHe VecHno TeBe sHe
    oBicHa , cHeEe VecHno TeBe sHe KuLneEe.No
    zNaI , cHe BesHe PurVaTa mI oBicH i PosLeDnaTa sHe BuDesH Ti.....!!!
    ..........{{{...LovE...on3...BoY...}}}.........

  16. #16
    Голям фен Аватара на naia
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    882
    Че е хубава до като не бъдеш наранен

  17. #17

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    кво ти пука?
    Мнения
    34
    oxxxx molq vi se....Lubov nqma i nqma i da ima!!!i ne go kazvam za6toto sum bila narqnavana ili az sum naranqvala...prosto nqma!! tva e nekvo kompleksno 4ustvo,kakto obi4am da kazvam LUBOVTA NESU6TESTVUVA-TVA E ZABLUDA PORODENA OT PLRILIV NA HORMONI V MOZUKA!!!ne se zablujdavaite izli6no!

  18. #18
    Самотния
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от NAT LA GITANE
    oxxxx molq vi se....Lubov nqma i nqma i da ima!!!i ne go kazvam za6toto sum bila narqnavana ili az sum naranqvala...prosto nqma!! tva e nekvo kompleksno 4ustvo,kakto obi4am da kazvam LUBOVTA NESU6TESTVUVA-TVA E ZABLUDA PORODENA OT PLRILIV NA HORMONI V MOZUKA!!!ne se zablujdavaite izli6no!
    Браво мацка \/

  19. #19
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Да,понякога любовта боли,но и с нея идват и най-прекрасните ти моменти.Не мисля,че повечето хора съжаляват,че при тях е дошла любовта.Да,влюбвала съм се в само един човек,когото винаги ще обичам.Той е най-важен за мен на този свят.Ето това е за мен любовта.Доста трудно може някой да определи какво точно представлява тя,но ти искаш да дадеш на дадения човек,който обичаш абсолютно всичко,готов си да умреш за него,способен си на всичко.Ето това е истинската любов..

  20. #20

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    кво ти пука?
    Мнения
    34
    za kvo sebeotdavame govorim tuka?????v toq egoisti4en jivot ve4e i s tva licemerie?????zaslujava li si da se pravi6 si4ko za nqkoi i da mu se otdade6???? ne mislq.....

  21. #21
    Повече от фен Аватара на did1ls
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Из Варна
    Мнения
    451

    Re: KaKWo MiSlitE za liubovta??

    Цитирай Първоначално написано от Lost_Kiss{}
    Kakwo mislite za liubovTa??Nqkoga vliubvali li ste se??I vaob6te sa6testvuva li liubov?
    Любовта е много красиво,изпълнено с емоции чуство
    Аз съм се влюбвала и мога да ти кажа,че тя съществува
    Kакво ли си пожелават звездите,когато видят падащи хора...?

  22. #22
    Супер фен Аватара на CVETELLINA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ПлеВеН
    Мнения
    1 468
    Любовта съществува,това е факт,иначе нямаше да има хиляди теми с заглавия "умирам", "не мога без него/нея" и т.н....
    Влюбвала съм се един единсвен път в живота си,и никога няма да изпитам същото,което изпитвах с това момче,той беше първата ми любов,беше първият човек,който докосна сърцето ми и ще бъде и единсвения...защото който обича истински и е дава душата,сърцето и живота си на друг човек,никога не го забравя (поне аз съм така..),но с времето спомените избледняват,но никога не се забравят....
    а любовта е една магия...но с две лица,когато е влюбен човек,вижда само хубавите неща,вярва в чудеса,вярва в някого,в нещо...но когато изгубиш любовта,болката е неизбежна,спомените парят като въглени душата ти...но както се казва "Само времето е способно да разбере,колко велика е любовта.."
    f@nt@zi@

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    598
    Vliubvam se rqdko, no kogato se vliubq krai.. rqdko kazvam dumite OBI4AM I MRAZQ< no kogato gi kaja naistina gi chuvstvam...
    chak sega razbiram razlikata mejdu liubov i uvlechenie i mnogo blagodarq n achoveka, koito mi pokaza tazi razlika

  24. #24
    lubovta e kato jivota-ima ot vsichko po malko ili po mnogo

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Somewhere there...in nowhere
    Мнения
    536
    Цитирай Първоначално написано от Яka KaKa
    lubotva su6testvuva, naistina su6testvuva, no spodelenata lubov e iluzia, su6testvuva samo nespodelenata !!!
    az sam na absoliutno sa6toto mnenie !!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си