.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18

Тема: Tel4etaaaaaa

  1. #1
    Guest

    Tel4etaaaaaa

    Hora super gadno mi e Az sam momi4e na 14 god.Skoro hodih na zabolekar i mi kazaha 4e trqbva da si sloja tel4eta Opasqvam se 4e mom4etata nqma da me haresvat ve4e.Dali da sloja?A 6a ima li efekt ako gi nosq samo vka6ti??PLS kajete kvo mislite!I se obra6tam kam mom4etata:kajete 4estno haresvate li momi4eta s tel4eta?

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    467
    abe ne se oritesnqvai! po-dobre da ima6 hubavi zabi, otkolkoto da te haresvat nqkolko pikliovci

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Предпочитам пред такава с криви зъби.

  4. #4
    Някое момче , ако те хареса , ще те хареса заради теб самата , а не защото имаш/нямаш брекети.Така че, това ти е най-малкият проблем...освен това ще имаш супер усмивка .

  5. #5
    Ами аз носих едно време ... за една година ми се изправиха,носила съм ги навсякъде...изобщо не съм мислила за това дали ще ме харесат със тел4ета... поне сега си имам хубави зъбки
    Сложи си... може да ги носиш само във вас.. малко по-бавно ще ти се изправят...
    ..о0биЧам тЕе..какТо В пЪрвИя деН..нА цЕлиЯ свЯт щЕ раЗКаЖа..о0биЧам тЕе..ЗакЛеВам се...о0биЧам тЕе...щЕ тИ д0каЖа..

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Kak 6te gi nosi samo u tqh kato te ne mogat da se svalqt?


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  7. #7
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Е значи ще е само "унуй" дет се слага и сваля, а не ... шина май е другото
    Ае туй са глупости. Като гледам твърдиш че сега те харесват...мен лично ме привличат някакси тез намарини Ама не съм имал приятелка с подобни джаджи. Споко, туй не е проблем. Естествено че ще си ги носиш постоянно и ако не си разбрала...ДА ЩЕ СИ СЛОЖИШ (щом трябва)

  8. #8
    може да става въпрос за скоби не за онез гадните железа по зъбите

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    959
    ама...аз нещо не разбрах-какви "телчета" трябва да си слагаш?!? има шини и брекети-шините са такива където се махат като се храниш или там когато искаш,а брекетите са тези "железа"дето не се махат?ти ще си слагаш шини така ли?аз имам такива и ги нося само като спя и като съм си в къщи понякога!но определено квото и да си сложиш,според мен,е по добре да ходиш известно време с"телчета" отколкото да ходиш цял живот с криви зъби,а и още повече мисля че момчетата не харесват дадено момиче защото има или няма железа по зъбите!според това как си задала въпроса се разбира,че сега те харесват момчетата-е има ли причина тези момчета да спрат да те харесват защото ще си сложиш "телчета"?!?
    Всеки е в състояние да допусне грешки,
    но има хора,които притежават само тази способност.

  10. #10
    Ефект от телчетата ще има единствено, ако се носят денонощно. Това "ще ги нося вкъщи" не помага. И аз съм носила такива неща 3 години. И съжалявам, че не бях по-сериозна, защото все още зъбите ми не са наред. Носи ги докато е време и както трябва, за да не си блъскаш главата после
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  11. #11
    Момчетата повече няма да те харесват с криви зъби!

  12. #12
    Голям фен Аватара на MimityYy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    burgas
    Мнения
    533
    imat si imena ..
    "ones gadnite jeleza det ne se svalqt"se nari4at breketi i imat po-golqm efekt
    a onui det se svalq i moje6 samo v ka6ti da go nosi6 se nari4a aparat4e i nqma koi znae kakav efect

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    412
    Имало е много такива теми, търсачката не е за украса /както хиляди пъти са казвали/.
    Брекетите не се свалят, изправят зъбите по-бързо и като цяло са по-ефикасни.
    Шините могат да се свалят, но трябва да се носят по-дълго време, освен това пречат на говора.
    Все пак винаги зависи от проблема в зъбите и от възрастта и има случаи, в които шините не могат да помогнат.

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Ловеч, Бедрок, А Плейс Колд Холм
    Мнения
    661

    Re: Tel4etaaaaaa

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Hora super gadno mi e Az sam momi4e na 14 god.Skoro hodih na zabolekar i mi kazaha 4e trqbva da si sloja tel4eta Opasqvam se 4e mom4etata nqma da me haresvat ve4e.Dali da sloja?A 6a ima li efekt ako gi nosq samo vka6ti??PLS kajete kvo mislite!I se obra6tam kam mom4etata:kajete 4estno haresvate li momi4eta s tel4eta?
    По добре сложи сега докато си още малка,за да може като пораснеш да имаш хубави зъби.Аз като по малка също съм носела и имаше момчета които да ме харесват и телчетата не им правеха особено впечатление.Така че спокойно.

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    439
    Виж... аз съм носила брекети година и два месеца. И зъбите ми се наредиха много хубаво. И през това време имах връзка.
    А ти какво се притесняваш от шините? Тях можеш да ги сваляш когато отиваш на среща.
    Сега ги сложи, докато си на тази възраст, защото пкъ когато станеш по-голяма, ще ти е още по-неудобно!

  16. #16
    Голям фен Аватара на moonbeam
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    630
    az sa6to sam s "tel4eta" ili kakto go nari4a zabolekarkata aparat4e,moite ne se svalqt,ima edni drugi koito sa s nebce i si gi maha6 kogato iska6,a moite predstavlqvat edno tel4e,za koeto se zahva6tat subite,nosq go ve4e ot godina i edna priqtelka skoro go zabelqza,pone pri men e taka tuy kato e postaveno savsem blizo do veneca i edvam se zabelqzva i to kato se smeq,tuy4e da ne ti puka,misli za posle 4e 6te se 4uvsta6 po-dobre i nqma da sujalqva6.

  17. #17
    skate_warrior Пуснато на: Чет Авг 17, 2006 12:43 am Заглавие:

    --------------------------------------------------------------------------------

    Kak 6te gi nosi samo u tqh kato te ne mogat da se svalqt?


    mogat.. tq govori za tel4eta, ne za shini.. a tel4etata moje da s gi svalq kogato i kydeto si poiska
    ..о0биЧам тЕе..какТо В пЪрвИя деН..нА цЕлиЯ свЯт щЕ раЗКаЖа..о0биЧам тЕе..ЗакЛеВам се...о0биЧам тЕе...щЕ тИ д0каЖа..

  18. #18
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    252
    Az si nosq takiva . Mi te ne che se zabelqzvat osobenno , i tova ne prechi da me haresvat momchetata . Puk i mene si me kefi ... Puk i ne e tolkova zabelejimo i opredeleno NE me " zagrozqva " ...
    Не може вечно да вали , все някога изгрява слънце... а без дъждовните капки не бихме оценили слънчевите лъчи ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си