.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 42
  1. #1
    Vafli4aka
    Guest

    приятелките да ви копират

    Случвало ли ви се е приятелките или приятелите да ви копират ,смисъл да подражават на вас .Да си купуват подобни дрехи като ваштие .Аз лично имам тоя проблем и супер много се дразня на това, защото не веднъж ми се е случвало. Важно е че ти си оригинала а те копието но е неприятно

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    da-imam edin primer koito e kopie na men s izklu4enie na cveta na kosata-kvato dreha si kupq,sled niakolko dni i tq q ima sa6ta....

  3. #3
    am4i ne to4no,no da slu4valo se e nqkoi da me napodobqva
    i ne se 4ustvam 4ak tolkz zle - 6ot tui zna4i 4e se obli4am qko i mi stafa qko
    osven ako ne e tvarde prekaleno,ama to tui se slu4i samo vednaj...

    I'm Not EmO, I'm JusT a TeEnAgeR!!!

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    384
    of tova e edno ot ne6tata koito nai-mnogo mrazq.predi imah edn pr koqto postoqnno me kopira6e vav vsi4ko.au samo kato se setq i pobesnqvam tova e mnogo gadno.hora ne kopiraite
    Sunny Beach & Dance Club Mania,Lazur and Cacao Beach

  5. #5
    ujas vsichki okolo men me kopirat v drehite, pohodkata,govora absoliutno vsi4ko koeto se seshtate nm me drazni i mn pyti sym se karala s tqh za tva

  6. #6
    {}{}{}
    Guest
    yjasno mn mrazq da me kopirat ama mn se draznq ot tfa ima nqkolko momi4eta det go pravqt i dori dr xora im kazvat da sprat s tfa kopirane te pak edin pat na ednata i go kazax malko se ybidi no kfo da se prai da si imat stil bre..

  7. #7
    Супер фен Аватара на In4iTu_
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 661
    Ами да, случвало ми се е, но рядко...
    Имам приятелка, която обаче е постоянно копирана от друга наша приятелка....Ужасно е..Тя даже си купи тениска с надпис "Don't coppy me" с цел да и намекне, че не и е особено приятно
    The journey never ends.
    Love is like the wind. You can't see it but you can always feel it!
    Take a risk. Dare to move. Love is a leap of faith.

  8. #8
    Голям фен Аватара на tainstvenata
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    754
    mi slu4vala mu se e... no ne mn 4esty ... da mn e gadnyyy .. i az mrazq da ima hora sas sashtite drehi kato men
    Music is a higher revelation than all wisdom and philosophy

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179

    Re: приятелките да ви копират

    Цитирай Първоначално написано от Vafli4aka
    Случвало ли ви се е приятелките или приятелите да ви копират ,смисъл да подражават на вас .Да си купуват подобни дрехи като ваштие .Аз лично имам тоя проблем и супер много се дразня на това, защото не веднъж ми се е случвало. Важно е че ти си оригинала а те копието но е неприятно
    приемай го като комплимент и не се дразни Вярно,че е доста кофти но след като те копират значи те харесват Не се дразни и не обръщай внимание..
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    varna
    Мнения
    113
    ами... случвало ми се е ..../на кой не му се е случвало някой да го копира?/
    малко е гадничко наистина.....

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Ловеч, Бедрок, А Плейс Колд Холм
    Мнения
    661

    Re: приятелките да ви копират

    Цитирай Първоначално написано от Vafli4aka
    Случвало ли ви се е приятелките или приятелите да ви копират ,смисъл да подражават на вас .Да си купуват подобни дрехи като ваштие .Аз лично имам тоя проблем и супер много се дразня на това, защото не веднъж ми се е случвало. Важно е че ти си оригинала а те копието но е неприятно
    Позната история...моите приятелки също ме копират...особено една от тях Страшно много се дразня когато си купуват като моите неща...и то не подобни а абсоютно същите-цвят,модел... Зимата си купих ботуши(страшно много им е кефих)отидох с тях на даскало и въпросната ми приятелка много ги хареса,не отлепи поглед от тях ...добре всичко ок.На следващия ден отивам аз на училище и що да видя тя със абсолютно същите ботуши и ми излезе със номера че незнаела че имам такива(а предния ден даже ме кара да ги събуя да ги пробва)идеше ми да я убия.И така карах цяла зима с маратонки ;(.Молих тати да ми вземе други,но не му се даваха още 70 лв за ботуши Това беше едно от най-големите "копирвания" иначе редовно ме копира в косата ако аз съм със спусната и тя е със спусната,ако аз после я сплета на плитка и тя ще е така...и ме дразни страшно много със тази мания да копира другите

  12. #12
    Супер фен Аватара на sometimes_
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 343
    Случвало ми се е...
    Две от съученичките ми са мнооого смешни, копират се взаимно. На единия ден едната идва с розово потниче, на другия втората идва със същото! На единия ден едната идва сплетена на плитки, на другия ден и другата така.Абе, страшма работа, съсипвам се да им се смея.
    I`m trying to make your dreams come true...

  13. #13
    /wan`a`doo/
    Guest
    Хах, да от 5ти до 7ми клас ми се е случвало Иначе някак си смешно ми звучи някоя приятелка да ме копира хах, все пак всеки си има стил, тва трябва да си много тъп да копираш някой, ебати детските истории...пхахахаах а и май вече съм преминала възрастта на подражаването а и като се замисля дори някоя приятелка да си купи нещо като мен, за мен тва не е копиране, просто се кефим на подобни неща блаааааа много тъпа ми се струва тая тема

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Мен от края на осми клас една не престава да ме копира...тъпа пача....в стил, маниер, поведение- всичко. В началото много се дразнех, но вече ми е просто смешно

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    252
    Sluchvalo mi se e nqkolko puti , no prosto ne obrushtam vnimanie , malko e drazneshto i Adski glupavo , no se staraq da ne obrushtam vnimanie ...
    Не може вечно да вали , все някога изгрява слънце... а без дъждовните капки не бихме оценили слънчевите лъчи ...

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Lovech Hardcore ;]
    Мнения
    1 309
    Ебати сериозните проблеми имате...


    Now is the time for me to rise to my feet
    Wipe your spit from my face
    Wipe these tears from my eyes

  17. #17
    Фен Аватара на Eclipse_bb
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    Yet to be revealed
    Мнения
    294
    Ниииииикога!
    Хората, които приемам като приятели, са завършени личности и никой от тях не би си помислил да копира нещо от някого!
    The more I see, the more I know.
    The more I know, the less I understand...

  18. #18
    Супер фен Аватара на ycMuBkaTa
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Beyond the door, there`s peace, I`m sure,and I know there`ll be no more...tears in heaven
    Мнения
    1 173
    За радост с моите приятелки не се копираме, защото имаме различен стил на дрехи, мислене, всичко. Кефим се на нешата, които носим, но никога не си купуваме еднакви дрехи. Докато в моя клас има едни клонинги дето имат еднакви дрехи, обувки, гримове, маниери, даже еднакви прашки си купуват, през зимата всеки ден идват с еднакви бодита и ние накрая си мислехме, че си ги сменят, ама те просто патките си купили всичките еднакви...Много тъпа работа...всички им се смеят, чак са жалки, а те се имат за голямата работа...
    ...На колене той моли я,
    не зная как да ти го обясня.
    Става дума,че не искам нищо повече от това
    да остарея заедно със теб,
    да ме направиш по-добър човек!
    Тръгваме боси,пътят не е лек,
    но сега ще бъдеш мое слънце,
    аз пък-слънчоглед!

  19. #19
    китето
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Taina{}
    da-imam edin primer koito e kopie na men s izklu4enie na cveta na kosata-kvato dreha si kupq,sled niakolko dni i tq q ima sa6ta....
    мале ако на мен някоя ми направи такъв номер...ще прекопам градината на баба с нея!!!

  20. #20
    Голям фен Аватара на moonbeam
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    630
    ami slu4valo se e i tova stra6no mn me drazni

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Имам 2 приятелки - едната не се облича като мен и не би ме изкопирала, а другата е много по-шизофренична от мен. Не знам каква приятелка е тази, която ме използва за безплатен /и незнаещ/ моден консултант.

  22. #22
    imam edna priqtelka koqto postoqnno me kopira6e po vsi4ko!!!edin den na men mi pisna i i kazah da spre,a tq mi otgovori 4e i stanalo maniq da bade kato men!POBESNQH

  23. #23
    Голям фен Аватара на teenage_drama_queen
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    839
    uuuh mrzq nqkoi da me kopira , napravo pobesnqvam... ina4e imah edna priqtelka koqto kakvoto si kupq az sled nqkolko dena i tq si kupuva6e podobno ne6to .. mnogo zle....

  24. #24
    mi da 4esno kazano mnoo 4esto mi se slu4va - do kum 5,6 klas im se vrazvah i izperkvah,ma posle ne6to mi stana i spqh da im obra6tam vnimanie.prosto e super tapo -o4evidno nqmat sobstveno mnenie...nz moje i sega da ima takiva individi,no ne se zaglejdam...prosto tva e na4ina - ne im obra6ta6 vnimanie i ne im pravi6 kefa kato te gledat 4e im se nervi6 ...
    hey now !!!

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    И в началото бе Люлин :D
    Мнения
    2 038
    Редовно е тва с копирането.... имам 1 приятелка.Говорим си и аз и казвам че мн обичам черно,че съм решила целия ми гардероб да е вече в черно...минават 2 дена.Аз ест. не съм си сменила целия гардероб..виждам тази приятелка с майка й .Майка й започна да ми дава наставления кака черното било за погребение бла бла...след седмица,дъщеря й (моята приятелка) беше от горе до долу в черно,а майка й беше с 3 нови ЧЕРНИ БЛУЗИ..... ...
    Излизам с 1 съученичка и казвам : елелле обожавам корсети,утре идвам и си го взимам (видяхме го в 1 магазим на Шишман),на следващия ден аз съм въоражена с пари,отивам на даскало ( след тва щях да го купувам) и какво да видя...моята "приятелка" със същия този корсет..... "АЕ кво е тва?"тя :"ама ти нали каза че не ти харесва ".... мн мн е дразнещо..честно..
    2 т. от правилника. Бан на профил

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си