.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17

Тема: Vazmojno li e?

  1. #1
    ***
    Guest

    Vazmojno li e?

    Vajmojno li e sled kato pravix svirka na partniora mi i mi e ostanala sperma v ustata,kogato se celunem spermata da otide v negovata usta i sled kato me lije da popadne vav vaginata mi i da zabremeneq?

  2. #2
    Ехееее
    ....ако езика му е 10 санта има някъв шанс!

  3. #3
    От 100 кладенеца вода сперма изкара. Виж сега.. Щом правиште такива работи - свирки,.. сперма в устата на приятеля ти, лизане то значи е трябвало да почетеш малко от малко. Тая дема хаха ми напомня на една друга "Част от спермата му остана на панталона ми. Възможно ли е да надуя корема." Блаа!

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    V SuRcEtO Na...
    Мнения
    580
    spoko we nishto ti nema

    Lesno e da kajesh obi4am te drugo e da go po4ustvash jivei si jivota kakto iskash ti a ne kakto drugite biha iskali jivota e edin momentite sa mnogo ne gi ispuskai
    skype: cecko_911

  5. #5
    Супер фен Аватара на maybelline
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 537
    Леле...стана тя дълга и широка!В твоята уста...че в неговата уста...че после и във вагината ти...Няма начин да оцелее спермата след тези екстремни спортове!Казвала съм го 100 пъти - спермата не е Супермен.

  6. #6
    ХаХаХа подобна простотия не бях чувала....
    Аз живея, защото живееш И ти. Аз съм човек,защото човека до мен си ти. Моето щастие с твоето име наричам,защото ти съществуваш И аз те обичам.

















    ..

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    362
    Слюнката е силна киселина, а в устата има повече бактерий отколкото на най-гнусното бунище. Тия сперматозойди са измряли като кучета още само при влизането в устата ти.

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    Halls Of Valhalla
    Мнения
    659

    Re: Vazmojno li e?

    Цитирай Първоначално написано от ***
    Vajmojno li e sled kato pravix svirka na partniora mi i mi e ostanala sperma v ustata,kogato se celunem spermata da otide v negovata usta i sled kato me lije da popadne vav vaginata mi i da zabremeneq?

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от maybelline
    Леле...стана тя дълга и широка!В твоята уста...че в неговата уста...че после и във вагината ти...Няма начин да оцелее спермата след тези екстремни спортове!Казвала съм го 100 пъти - спермата не е Супермен.
    Много точно казано, няма начин.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    тва не е вазможно .... както каза някои ...скоро време ше питате дали е вазможно да се забремеене от тоалетната чиния ...щото разбираш ли там можело някои да си е праил чекия и да има паднало на тоалетната чиния .... супер простотии

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    405
    O boje moi tfa e fantastika ...
    Iska6 bitka ..... obqvqvam ti voina , vodq Lulinskata armiq i ti pruskam kuhata glava !!!

  12. #12
    eheeeeeee!to tva kato hranitelna veriga ne be spoko ne moje!:}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}
    НИКОГА НЕ ЗАМЕНЯЙ ЛЮБОВТА С ОМРАЗАТА ЗАЩОТО Е ЖЕСТОКО ДА КАЗВАШ НА НЯКОГО МРАЗЯ ТЕ! НА КОГОТО ДО СКОРО СИ КАЗВАЛ ОБИЧАМ ТЕ!{P}{P}{P}

  13. #13
    pak ako ne ne vqrva6 mii si zabite sled sex za po-sigurno kato te e strah!:} \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/
    НИКОГА НЕ ЗАМЕНЯЙ ЛЮБОВТА С ОМРАЗАТА ЗАЩОТО Е ЖЕСТОКО ДА КАЗВАШ НА НЯКОГО МРАЗЯ ТЕ! НА КОГОТО ДО СКОРО СИ КАЗВАЛ ОБИЧАМ ТЕ!{P}{P}{P}

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Всъщност в неговата и твоята уста спермата е на нелошо място, така че е възможно.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Kotetoto
    ХаХаХа подобна простотия не бях чувала....
    тва достойно за виц

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Казанлък, BTW:М съм
    Мнения
    142
    Един сперматозоид живее от 5 до 7 секунди...така че трябва или да сте некфи турбо ебачи или незнам няма друг вариант

    РЪГНИ ГО ПО-СИЛНО СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ И ТВА Е!

  17. #17
    Супер фен Аватара на Angel_Girl
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Яхнала метлата..
    Мнения
    1 300
    Еми мисля, че неможе да стане.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си