.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 57
  1. #1
    Стеси
    Guest

    Ново име на България?

    В. “168 часа”: Турци искат ново име на държавата

    23.02.2006

    София. “Турци искат ново име на България” – това е челото на новия брой на седмичника “168 часа”, съобщи за Агенция “Фокус” редакторът на броя Иван Тропанкев. България да бъде преименувана на Българско-турска федерация или Федерална балканска република искат в нова декларация опитващите се да създадат етническа турска партия. “Българите са мулета и катъри” – твърди в скандално интервю стоящият зад инициативата Адем Кенан. В обширен материал по темата вестникът описва събирането на подписи под станалата известна като “турска подписка”, разпространяваща се из разградските села, която е на път да взриви етническия мир. Водачите на “Миллет Тракия” искат многонационална държава, признаване на турското национално малцинство, турски университет и всевъзможни промени в Конституцията и управлението на страната. За лидер на “Миллет Тракия” се провъзгласява Мендерес Кунгюн.

    Източик: Фокус

    Какво става в тази държава питам аз?

  2. #2
    Guest
    кфо честно ли бе
    ебати насраните копелета грозни аргхххх

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    не не това е върха на простотията
    как ще има дори статия за това?! но така е като има нашествие на болни мозъци.....
    "Целувка за лека нощ"

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Ако това, което се казва е истина, а не опит за манипулация, НЕКА ТУРЦИТЕ ДА СЕ ГОТВЯТ ЗА ВОЙНА!!!

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    orange county
    Мнения
    401
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Ако това, което се казва е истина, а не опит за манипулация, НЕКА ТУРЦИТЕ ДА СЕ ГОТВЯТ ЗА ВОЙНА!!!

    АТАКА БЪЛГАРИ АТАКА ТУРЦИТЕ ДА МРЪТ В ЛАЙНА
    orange county is the best serial of the world!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187
    Значи това го четох (по малко по-различен начин написано,но със същия смисъл) и в един друг форум...еми тва няма и не може да стане! Просто този Кенан е луд и тва е всеизвестно!И колкото и подписки да прави е все тая...14 века тази държава не е сменила името си и повярвайте и сега няма да се случи.България си е България и ми е през....за откаченяци като тоя!!!А ако мн му знае устата бесилка и ножове ииии.....
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    n0 cBe7a u y HaC
    Мнения
    394
    hahah toq ne6to se e nasral...predi men be6e kazano 4e tolkova vreme ne e smenqno imeto na darjavata a sega zaradi nekvi tapaci ...nikoga kato sme bili pod robstvo mai ne e e bilo pozvoleno da se govori na bg i da se pi6e pa kvo ostava za u4ili6ta na bg a za smenqne na imeto na Turciq da ne govorim..taka 4e kade sa tragnali
    I was lost and I'm still lost...

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    350
    Тия много взеха да си позволяват!Това никога няма да стане!!!Да си ходят в Турция!

  9. #9
    Guest
    Тате има Ей Кей Форти Севън в килера.... Майка им турци роми и всички....

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    380
    Аз не мога да разбера като не им изнася т'ва и онова к'во правят изобщо тук ами не си ходят в утепаната Турция! Баси наглото племе! Да умират в кофите всички!

  11. #11
    ебати говедата турски !!! Волен Сидеров няма да го позволи тва бе! по скоро сам ше тръгне да ги избива отколкото да види България с друго име
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис.

  12. #12
    Guest
    Това си е гавра с българия Как ще и сменят името бе ??????

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Това си е гавра с българия Как ще и сменят името бе ??????
    Login sux
    Последната промяна е направена от Korn_FOREVER в шестак Февруари 30, 3012 г. 25:67 pm; мнението е било променяно общо 2 241 531 пъти

  14. #14
    Lost Templer
    Guest
    Ако това все пак се случи (а това е възможно)
    аз не чакам никои копувам си много firepower и тругвам сам срещу колкото мога да взема с мен.
    Ако това беше в древни времена щеще бая кланета да паднат и на никой нямаше да му пука за някой който ни е държал под робство 5 века и после иска да псе прекръщаваме с неговото име.
    Не мисля че ще им позволя.

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    до тебе...
    Мнения
    1 303
    novo ime da si gledat rabotata !!!!!!!!!
    If you love me fuck me.... if you hate me , FUCK YOU !

  16. #16
    Da-da Moje i ne6to "po-sladko" Takiva da gi nqma

  17. #17

    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    stamboliyski
    Мнения
    86
    teia ako i tva uspeiat da napraviat tribava da gi ubia tei anasrani turci,niamam ni6to protiv tiah kato hora 6toot imam priateli ,no tva si e neveroiatna naglost
    OBI4AI TOZI,KOITO KAZVA OBI4AI ME ,A NE TOZI ,KOITO KAZVA OBI4AM TE

  18. #18
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Ако това, което се казва е истина, а не опит за манипулация, НЕКА ТУРЦИТЕ ДА СЕ ГОТВЯТ ЗА ВОЙНА!!!


    Za da izrazi6 takova mnenie trqbva da razbere6 1 ne6to ,ako stane tova koeto iska6 (Война) Vsi4ki koito sa na 18 godini 6te popadnata pod mobilizaciq rano ili kasno, da ne kaja i na 17 godini ta misli si ako si mom4e kakvo i si dostata4no zrql kakvo 6te stane.

    Ta tova koeto go pi6at naistina be6e kato iskane ,no :
    1: Trqbva da se prieme -Nevazmojno se pak 4.5 miliona hora v taz darjava sa balgari
    2: Tezi koito go organizirat nqmat nito registrirana partiq nito nqkoga 6te imat v BG konstituciqta e kazano 4e parti na nqkakvi osnovi kato verski ili izvan nacionalni (nepomqn to4nite dumi ama e ne6to takoz) nemogat da sa6testvuvat
    3: Pri podpiska(peticiq) ot normalni grajdani trqbva da se saberat 50 hilqdi podpisa sled tova pravitelstvoto(dadena komisiq) opredelq dali tq 6te vleze v nego za razglejdane
    4: Dori i da se dopusne takova ne6to v parlamenta 6te ima qko buntove(ne voina kakto iska6) i pravitelstvoto 6te padne togava 6te ima prehodno i izbori a poznaite koi 6te spe4eli na takiva izbori porodeni ot nacionalizam "ATAKA" dragi useri da ne mislim togava kakvo moje da stane. Moje i da ti se organizira voinata za koqto iska6
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Beyond the limits
    Мнения
    319

    Re: Ново име на България?

    Цитирай Първоначално написано от Стеси
    В. “168 часа”: Турци искат ново име на държавата

    23.02.2006

    София. “Турци искат ново име на България” – това е челото на новия брой на седмичника “168 часа”, съобщи за Агенция “Фокус” редакторът на броя Иван Тропанкев. България да бъде преименувана на Българско-турска федерация или Федерална балканска република искат в нова декларация опитващите се да създадат етническа турска партия. “Българите са мулета и катъри” – твърди в скандално интервю стоящият зад инициативата Адем Кенан. В обширен материал по темата вестникът описва събирането на подписи под станалата известна като “турска подписка”, разпространяваща се из разградските села, която е на път да взриви етническия мир. Водачите на “Миллет Тракия” искат многонационална държава, признаване на турското национално малцинство, турски университет и всевъзможни промени в Конституцията и управлението на страната. За лидер на “Миллет Тракия” се провъзгласява Мендерес Кунгюн.

    Източик: Фокус

    Какво става в тази държава питам аз?

    Тва не ми се вярва много да е истина, но ако е така тъпите турци могат спокойно да ме цунат по задника. България никога няма да се прекръсти, особено пък ако те не накарат. Направо да им пускаме бомбите и да си мрат по дупките .


    Аз се гордея, че съм Българин! А ти? Ако е така копирай userbar-a в подписа ти!

  20. #20

    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    В махалата!
    Мнения
    47
    И как ще се нарича България?
    Всенародна Балканска Федерация добре ли звучи?
    Ти си знаеш, какво правиш!

  21. #21
    Супер фен Аватара на the_o.c_girl
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    улица,,Сезам"...Велико Търново
    Мнения
    1 257
    NA SAPUN

  22. #22
    тия заслужават да умрат в кофите

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Искам да стана модератор
    Мнения
    1 289
    не може да е вярно. 100% вестник Шок рулзз


  24. #24
    Голям фен Аватара на tainstvenata
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    754
    vai ujas... ostava i tfa da stane...
    Music is a higher revelation than all wisdom and philosophy

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Nekasa4a
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Ако това, което се казва е истина, а не опит за манипулация, НЕКА ТУРЦИТЕ ДА СЕ ГОТВЯТ ЗА ВОЙНА!!!


    Za da izrazi6 takova mnenie trqbva da razbere6 1 ne6to ,ako stane tova koeto iska6 (Война) Vsi4ki koito sa na 18 godini 6te popadnata pod mobilizaciq rano ili kasno, da ne kaja i na 17 godini ta misli si ako si mom4e kakvo i si dostata4no zrql kakvo 6te stane.

    Ta tova koeto go pi6at naistina be6e kato iskane ,no :
    1: Trqbva da se prieme -Nevazmojno se pak 4.5 miliona hora v taz darjava sa balgari
    2: Tezi koito go organizirat nqmat nito registrirana partiq nito nqkoga 6te imat v BG konstituciqta e kazano 4e parti na nqkakvi osnovi kato verski ili izvan nacionalni (nepomqn to4nite dumi ama e ne6to takoz) nemogat da sa6testvuvat
    3: Pri podpiska(peticiq) ot normalni grajdani trqbva da se saberat 50 hilqdi podpisa sled tova pravitelstvoto(dadena komisiq) opredelq dali tq 6te vleze v nego za razglejdane
    4: Dori i da se dopusne takova ne6to v parlamenta 6te ima qko buntove(ne voina kakto iska6) i pravitelstvoto 6te padne togava 6te ima prehodno i izbori a poznaite koi 6te spe4eli na takiva izbori porodeni ot nacionalizam "ATAKA" dragi useri da ne mislim togava kakvo moje da stane. Moje i da ti se organizira voinata za koqto iska6
    Аз не говоря за война в буквалният смисъл на думата, а за саморазправа и бъди сигурен, че няма да съм единственият.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си