.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    In my dreams deep in my soul ...
    Мнения
    111

    Светлана Стамболова - Европейска шампионка (бягане 400m)

    Българка е най-бързата бегачка в Европа. Не някоя африканка с европейски паспорт, не някоя рускиня (която е спечелила само защото всички на стартовата линия са рускини ) (не сам нито расист, нито русофоб), а Българка спечели Европейската титла в тази дисциплина. Другата българка във финала остана четвърта и за малко да вземе медал. 2 Българки от 8 участнички имаше на финала. Браво на тези момичета!

    Немога да ви опиша как се почувствах като видях Българския флаг да се вее някаде в Швеция пред толкова много хора и чух Българския химн по телевизора. Това стана вчера и аз нямах нет за да напиша тази тема.

    Видях страницата и забелязах че всички са писали само за Левски (и против тях нямам нищо за БЕРОЕ сам ). Btw не сам абсолютно сигурен за името на нашенката само за фамилията ... ако греша поправете ме.
    Sometimes escape on time means that you win ...

  2. #2
    Супер фен Аватара на the_o.c_girl
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    улица,,Сезам"...Велико Търново
    Мнения
    1 257
    и аз разбрах бравоооооооооооо
    сега ми гадно,защото българката (висок скок)сме на 2 ро място

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Ботевград
    Мнения
    137
    Ваня, а не Светлана е името й. Също така веднага след съзтезанието тя беше поканена в европейския отбор на тази дисциплина за съзтезанието между континентите
    За първи път от доста време, когато гледам някакво първенство по лека атлетика, се гордея толкова много, че съм българин

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Честито!

    Много се радвам и й пожелавам много успехи и за напред!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си