.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    GhostFaceKilla
    Guest

    Харесвам едно момиче ...

    Преди време харесах едно момиче, запознах се с нея, свалях я известно време, но спрях, защото ми се стори, че нищо няма да излезе.
    В последствие се оказа, че тя е добра приятелка със мой познат с който излизам(от време-на време), вечер.И така постепенно момичето което харесвах/м и нейна приятелка започнаха да излизат със нас вечер(това е от седмица) и реших пак "да си пробвам късмета", но този път забелязах, че ми обръща повече внимание.
    Но възникна един проблем - тя е.. малко срамежлива.. и аз съм малко срамежлив и.. незнам какво да правя, тоест.. как да продължа започнатото
    Кажете ми какво да правя

    Благодаря предварително !

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    V Kra4mata .
    Мнения
    794
    mi 4ove4e prodaljavai v sa6tiq duh i po kasno i priznai 4ustvata si a pak sled tova ve4e ............. neznam dano se polu4i ne6to

    Good Luck
    Karai Da E Veselo Boli Te Fara Za Drugite Ne6ta !

  3. #3
    Супер фен Аватара на Angel_Girl
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Яхнала метлата..
    Мнения
    1 300
    Ще ти кажа нещо срамежливостта не е добър съюзник. Ако спреш сега няма да постигнеш нищо. Така, че давай...доварши нещата до край.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    V Kra4mata .
    Мнения
    794
    Цитирай Първоначално написано от Angel_Girl
    Ще ти кажа нещо срамежливостта не е добър съюзник. Ако спреш сега няма да постигнеш нищо. Така, че давай...доварши нещата до край.
    mm dam mai devoikata e prava
    Karai Da E Veselo Boli Te Fara Za Drugite Ne6ta !

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Memphis
    Мнения
    851
    Цитирай Първоначално написано от Obitax
    Цитирай Първоначално написано от Angel_Girl
    Ще ти кажа нещо срамежливостта не е добър съюзник. Ако спреш сега няма да постигнеш нищо. Така, че давай...доварши нещата до край.
    mm dam mai devoikata e prava
    o brat mi kak si
    169 бан по ип и профил за системни нарушения на 2т.

  6. #6
    Guest
    pi4,kvo 4aka6 o6te? angel girl hubavo ti kaza-ne badi sramejliv .aide uspeh

  7. #7
    ATAKABG
    Guest
    Ха,и аз имам подобен случай. Свалях се с една мацка и на пръв поглед изглеждаше,че нищо няма да стане,а наскоро разбрах,че май ме харесва. И ще видиме по-нататък какво може да се направи по въпроса,защото момичето си заслужава според мен.

  8. #8

    Re: Харесвам едно момиче ...

    Цитирай Първоначално написано от GhostFaceKilla
    Преди време харесах едно момиче, запознах се с нея, свалях я известно време, но спрях, защото ми се стори, че нищо няма да излезе.
    В последствие се оказа, че тя е добра приятелка със мой познат с който излизам(от време-на време), вечер.И така постепенно момичето което харесвах/м и нейна приятелка започнаха да излизат със нас вечер(това е от седмица) и реших пак "да си пробвам късмета", но този път забелязах, че ми обръща повече внимание.
    Но възникна един проблем - тя е.. малко срамежлива.. и аз съм малко срамежлив и.. незнам какво да правя, тоест.. как да продължа започнатото
    Кажете ми какво да правя

    Благодаря предварително !
    Badi spokoen i nai vajnoto badi sebe si tova e nai dobroto koeto moga da te posavetvam .naistina 6te ti pomogne....kasmet!



  9. #9
    Guest
    Всичко е наред.. и от снощи ходим \/
    Благодаря Ви на всички

  10. #10
    GhostFaceKilla
    Guest
    Горното съобщение беше от мен ...

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    V Kra4mata .
    Мнения
    794
    Цитирай Първоначално написано от Mike-Jones
    Цитирай Първоначално написано от Obitax
    Цитирай Първоначално написано от Angel_Girl
    Ще ти кажа нещо срамежливостта не е добър съюзник. Ако спреш сега няма да постигнеш нищо. Така, че давай...доварши нещата до край.
    mm dam mai devoikata e prava
    o brat mi kak si


    gore doli karam q nqkak si
    Karai Da E Veselo Boli Te Fara Za Drugite Ne6ta !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си