.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 44

Тема: kvo sportuvate

  1. #1
    Guest

    kvo sportuvate

    hi.kvo sportuvate be hora?az se ne moga da si izbera sport.Hodih na tanci,na aerobika i vsi po edna godina i mi omrazva.predlajete nqkoi sport.

  2. #2
    treniram pluvane .. no imam jelanie i futbol i na esen da se nadqvame 4e shte priemat momi4e nqkude... btw imashe takava tema...

  3. #3

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    burgas
    Мнения
    17
    na fitness hodqqq
    {Nujdaq se ot 3 nesta za da jiveq.Ot slunce prez denq.Ot Lunata prez nosta i ot TEB zavinag} i ot levski 6oto levski sa nomer 1

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Lovech Hardcore ;]
    Мнения
    1 309
    Спортно гребане с лъжица и фехтовка с вилица.Аз съм машина за убиване.


    Now is the time for me to rise to my feet
    Wipe your spit from my face
    Wipe these tears from my eyes

  5. #5
    Ми тренирах 4 години спортни танци и 2 модерен балет,а в момента нищо

  6. #6
    bqsnata_ku4ka
    Guest

    sporta i zdraveto.

    az sum ot sf.,ot gerena.bqgam okolo stadiona. =D> treniram taekundo.i xodq 4esti4ko,periodi4no da pluvam. mnogo qko,nali.

  7. #7

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Някаде там.
    Мнения
    18
    Тренирам преодоляеане на 100 метра еита баница и дигам 100 от седянка абе общо взето як спиртист .

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    ПЛОВДИВ
    Мнения
    342
    Kakво спортувам ли

    Мн активно мързелувам. Имам потенциал да спечеля световната титла в тази дисциплина. Не е никак лесно, но пък мн ми се отдава
    So hold me when I'm here
    right me when I'm wrong
    hold me when I'm scared
    and love me when I'm gone...

  9. #9
    Ми спорт в даскало ХаНбаЛ иначе(то не е спорт ама...)играя народни танци от 8 год.
    Казаха ми, че един ден е 24 часа, че един час е 60 мин., но никoй не ми каза че една минута без теб е цяла вечност!

  10. #10
    snowboard, плуване (не сериозно), планинарство, сваляне на рускини от раз и други разни простотии...
    Gott wei

  11. #11
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Много спортове са ми интересни и много бих искал да тренирам,но досега освен с 4 години футбол 4 години баскетбол и 1 година плуване с нищо друго не мога да се похваля,много ще се радвам ако започна да тренирам хокей на лед или хокей на трева,но това е почти невъзможно.

  12. #12
    3х100 шопска слата. Смятам да ходя на световното догодина



  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Страната на чудесата
    Мнения
    109
    Аз тренирам тенис. Препоръчвам ти го

  14. #14

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Shumen
    Мнения
    13
    днес ще се записвам на лека атлетика на къси разстояния жинаги сам искал и да плувам но тук в шумен,не че няма къде но предпочитам спринтовете

  15. #15

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    burgas
    Мнения
    17
    az hodq na fitness
    {Nujdaq se ot 3 nesta za da jiveq.Ot slunce prez denq.Ot Lunata prez nosta i ot TEB zavinag} i ot levski 6oto levski sa nomer 1

  16. #16
    Аз пък се занимавам със Спортна Стрелба на пистолет от има-няма 6 години \/ Мн. ми харесва и не мисля да се отказвам съпер е трябва да опитате мн яка занимавка

  17. #17
    ее тва и аз съм го тренирал само че с пушка...
    сега чат пат в стрелбището по кутия две и полсе седмица китката е схваната....
    Gott wei

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    959
    еми аз спортувах около 3 или 4 години модерен балет и този спорт много ме влече,ма мисля да спра да ходя там заради г-жата
    Всеки е в състояние да допусне грешки,
    но има хора,които притежават само тази способност.

  19. #19
    az sma trenirala tanci predi no mi omrazna a sega treniram boks i hoda na fitnes.ako nemoje da si izbere6 nqma da da ti elo6o i da fitnes smao da hodi6 no trqbva da znae6 kakvo iska6
    сПоМеНиТЕ сИ пРеДиШнИ сЛаГаМ В ГрАФаТа #БиВшИ#

    Живей И НиКоГа Не ПлаЧи За ТоВа КоеТо Cи НяМаЛа...ОсТаВи ДруГиТе Да ПлаЧаТ За ТоВа Че Са НяМаЛи ТеБ!!!

  20. #20
    Ммм тренирам футбол от 6 години,но започнах да тренирам и народни танци(нар. танци тренирам от 6 месеца) и тези неща много хубаво се сачетават с училището

  21. #21
    тренирам плуване :P а другата година ще се записвам на тенис и на танци

    Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

  22. #22

  23. #23
    Undead
    Guest
    Ми като по-малък бях манекен, но след това ми дойде акъла в главата и тръгнах на фитнес(единствения най-бърз начин да се оформиш както желаеш).

  24. #24

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Пловдив
    Мнения
    89
    Фитнесът не е спорт.

    Лично аз се занимавам активно с екстремни спортове от 3 години. Карам скейт от 3 години [който каже, че това не е ектремен спорт, значи нищо не разбира] и блейдове от година и нещо.
    don't make war, make skateparks
    don't build bombs,build ramps


    Цитирай Първоначално написано от Тyrael
    Комерс, бате, всичко е за пари.

  25. #25
    Guest
    аз съм тренирала стра6но много работииии...ски,плуване,лек атлетика,латино танци,аеробика...авеее напрао без спорт се побърквам но сега мн съм се зарибила по тенис и ти го препоръ4вам(само гледай да не се пристрасти6 като мен :Р)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си