.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29

Тема: Chelsea-Liverpool

  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    726

    Chelsea-Liverpool

    Моооооля ви кажете тука резултата,щото не мога да го гледам А вие за кои сте?

  2. #2
    Гостче
    Guest
    0:1 за Ливърпул

  3. #3
    Супер фен Аватара на Mo6no
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 424
    Ливърпул са ми по симпатични. Резултатът след 27 минути е 1 на 0 за Ливърпул.
    11 tochka deaktiven profil.

  4. #4
    Мача свърши. Ливърпул 2 : 1 Чел$и
    Riise Shevchenko
    Crouch

    Ще се празнува неска YNWA!



  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    726
    Ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааа !!! Сбогом,отивам да си прережа вените...

  6. #6
    Супер фен Аватара на Mo6no
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 424
    Цитирай Първоначално написано от midian
    Ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааа !!! Сбогом,отивам да си прережа вените...
    Какво стана? Преряза ли ги?
    11 tochka deaktiven profil.

  7. #7

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    burgas
    Мнения
    17
    ne moa povqrvam 4e liverpool sa bili
    {Nujdaq se ot 3 nesta za da jiveq.Ot slunce prez denq.Ot Lunata prez nosta i ot TEB zavinag} i ot levski 6oto levski sa nomer 1

  8. #8
    LIVEERPOOL-MA6INIIII
    Guest
    6to, kato Liverpool sa po-silniq, daje Rafa neska si naprai ta6ak i ne po4na ma4a s nai-dobrite si Xabi Alonso, Steven Gerrard, Craig Bellamy, Sami Hypia, psune gi 2-roto poluvreme i s tqh i bez tqh Liverpool nadigrav6e po vsi4ki pokazateli 4elsi i zaslujeno pobedi i dade zaqvka za spe4elvane i na titlata, kakvato e i golqmata cel na myrsisaidci tozi sezon!

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Варна, България
    Мнения
    418
    Като цяло аз съм доста доволен от играта на Челси... защото 1во Ливърпул имаха много повече време за подготовка преди сезона / загуба от Кайзерслаутер 3:2, загуба от Щутгарт и загуба от Майнц с 5:0 .../, а повечето титуляри на Челси се присъединиха към тима преди няколко дни и въпреки това особено 2рото полувреме играехме доста позитивно с доста добри идеи и разигравания от световна класа... Честито на Пуул Истинският тест обаче започва след 1 седмица
    обичам дениту ми {}

  10. #10
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Радвам се за Ливърпул.Винаги са ми били любимците от Англия и то не заради какво а заради тази велика публика,която имат и затова,че винаги играят до последния момент на мача.Еми това е честито на всички фенове и да продължаваме да мачкаме.За Рафа май остана да спечели само лигата с Ливърпул е и УЕФА ама нея не я броим,защото все пак Пулл се борят в лигата.

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Варна, България
    Мнения
    418
    според мен нямат отбор, за да го постигнат / поне от наблюденията ми в/у Висшата Лига откакто я гледам / 9 години / нямат отбор /
    обичам дениту ми {}

  12. #12
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Цитирай Първоначално написано от Frank_Lampard
    според мен нямат отбор, за да го постигнат / поне от наблюденията ми в/у Висшата Лига откакто я гледам / 9 години / нямат отбор /
    Да определено си прав и наистина това е жалката истина,за разлика от Челси,Ливърпул нямат абсолютно нищо.Продадоха защитника Траоре,не че той е много важен де,но все пак беше титуляр и вършеше добра работа в дефанзивен план,дадохме Сисе на Марсилия и Мориентес на Валенсия. Еми какво може да се очаква от Питър Крауч и Крейг Белъми в атаката.Не може да се прави и сравнение с тази на Челси-Дрогба и Шевченко,просто всичко е ясно.Челси отново е фаворит за титлата след като Манчестър и Арсенал не направиха кой знай какъв трансверен прозорец.

  13. #13
    Абе дайде пари ще видите какъв отбор ще се спрегне Предсезонната подготовка беше играна от резервите не от титулярите, така, че не се извявай с това. Второ, може да нямаме скъпоплатен и класен отбор, но имаме всеотдаен и задружен отбор, защото видяхме, че Лампард не си пасва с Балак в центъра. Относно публиката, няма да говорим 3/4 от стадиона беше Червен! Парите не правят отбора, а историята. Трябва внука на Абромович да държи Челси, за да може да направят история, защото знаем кой отбор е най-добър в Англия за всички времена.



  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Варна, България
    Мнения
    418
    искаш да ми кажеш, че ливърпул нямат пари ли кво ? виж само това лято колко пари пръснаха и то за какви 'играчи' ... това че имате публика никой не го отрича, нито че сте велики, но това никак не значи, че сте и по-добри ... за справка Ливърпул 1:4 Челси миналата година... изкривихме ви шушоните. няма да ти обяснявам в момента, че челси се стреми към финансова стабилност и сме я постигнали на 3/4, защото няма да ме разбереш, само ще ти кажа, че след 10 години няма да имаме нужда от роман, за да сме най-богатия клуб на планетата. а това че балак не си подхождал с лампард в центъра може да го твърди човек, който не следи челси въобще. и двамата започнаха тренировки преди 2 седмици. нормално е да не си партнират перфектно. всичко с времето си. след 5тия кръг в англия обаче ще има една машина мачкаща всичко и тя ще е синя
    обичам дениту ми {}

  15. #15
    Супер фен Аватара на the_o.c_girl
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    улица,,Сезам"...Велико Търново
    Мнения
    1 257
    за ливърпул един голям

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от the_o.c_girl
    за ливърпул един голям
    xaxa v takyv slu4ei za tebe edin moi golqm...

    [/url]

  17. #17
    Супер фен Аватара на the_o.c_girl
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    улица,,Сезам"...Велико Търново
    Мнения
    1 257
    Stevie G хаха мечтай си

  18. #18
    Frank_Lampard относно парите... извинявай, не съм казал, че Ливърпул е беден! Имах предвит, че не разполага с париците на Абромович, чрез които Челси стана нещо! Без него оставате един средняшки отбор без история. Не знам чии покупки през транферния прозорец бяха по-скъпи м? И кои играчи получават по-големи заплати м? Естествено, че Ливърпул както и повечето отбори във Висшата лига имат пари(иначе нямаше да са там), но говорим, за свръх имане. Не ми казвай, че и без парите на Абро ще стели да станете нещо, защото не е така... относно стабилността... хм 10 години, не знам, но сега ако Абро умре познай за какво ще се борят, за оцеляване. Стига толкоз с тези пари, които развалят футбола.

    P.S. Steve G, добре дошъл YNWA!
    the oc girl - ако обичаш задръж жлъчката си и не я излизвай, където не трябва, намери си друго занимание



  19. #19
    Супер фен Аватара на the_o.c_girl
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    улица,,Сезам"...Велико Търново
    Мнения
    1 257
    Novkov просто стивъм джерард(играча)ми е гаден,както и ливърпул

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от the_o.c_girl
    Novkov просто стивъм джерард(играча)ми е гаден,както и ливърпул
    za 4elski edin kur za tva izmisleno otobr4e 4elski napraveno po izkustven na4in s mrysni ruski pari, bez nikakva istori, tova ne e otbr, daje ako trygnat da broqt titlite i trofeite na Liverpool, 6e im otneme dosta vreme, te sa lesni-1, 2,3!


  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Stevie G
    Цитирай Първоначално написано от the_o.c_girl
    Novkov просто стивъм джерард(играча)ми е гаден,както и ливърпул
    za 4elski edin "мъжки полов орган" za tva izmisleno otobr4e 4elski napraveno po izkustven na4in s mrysni ruski pari, bez nikakva istori, tova ne e otbr, daje ako trygnat da broqt titlite i trofeite na Liverpool, 6e im otneme dosta vreme, te sa lesni-1, 2,3!

    bahti i oligofrenite imalo v toq forum, da mi redaktirat mnenieto, bah va v gyza, pove4e nqma da pi6a tuka, to takava selqniq ima!

  22. #22
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Цитирай Първоначално написано от the_o.c_girl
    Novkov просто стивъм джерард(играча)ми е гаден,както и ливърпул
    Квото и да ми кажеш Ливърпул са най-титулувания отбор в Англия.По принцип не спора с момичета по футболни въпроси,но ти си спамерче и искаш да ти се обърне внимание.Ами като ми кажеш кой отбор е печелил повече от 18 титли на Англия и повече от 5 Шампионски лиги,тогава ще те призная за нещо
    ПП-говорим само за англииски отбори

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    726
    Чисто и просто-ЧЕЛСИ СА ВЕЛИКИ!

  24. #24
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от midian
    Чисто и просто-ЧЕЛСИ СА ВЕЛИКИ!
    AKO MI KAJE6 KAKVO I ME VELIKITO...EDIN IZMISLEN OTOBR BEZ NIKAKVA ISTORIQ, NAPRAVNEO MOMENTNO OTOBR4E S RUSKI PARI, NE MOJETE DA PREBROITE TROFEITE NA LIVERPOOL DORI...MLYKNETE I SE SKRIITE NQKYDE MI6OCI!!!

  25. #25
    Гост-а го каза. Челси не са гранд. Те са средняшки отбор с много пари. По-случая ще покажа една информация:

    Йенс Леман: Челси не е гранд


    Вратарят на Арсенал Йенс Леман обяви, че Челси не е никакъв град въпреки огромните средства, похарчени от Роман Абрамомич за селекция. Сега тимът на Жозе Моуриньо е близо до привличането на съотборника на Леман Ашли Коул. Според германеца Челси не може да се сравнява с Арсенал. "Челси не е град. В Англия това са Ливърпул, Манчестър Юнайтед и Арсенал, сподели Леман. - Челси се опитва да стане един от тях. Г-н Абрамович харчи много пари, но може да дойде време, когато това ще приключи".
    Какво повече?



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си