.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: opshnata kost

  1. #1
    opshnata kost
    Guest

    opshnata kost

    ot 2 god veche mn me boli opashnata kost , koato sedq i t.n. ot 2 god veche poludqvam , ne moga da psortuvam ( koremni presi , kolelo t.n. ) . ne moga da si slagam i neshtu meko shtot pak boli . hodih na lekari i nqkaf neshtastnik mi kaza che trqqlo da sedq po 1 nachin a tfa e basi mu tapotiata , nikoi ne mojde da stoi nad 20 min a toq mi vika za nqkolko meseca ko da praq

  2. #2

    Re: opshnata kost

    Цитирай Първоначално написано от opshnata kost
    ot 2 god veche mn me boli opashnata kost , koato sedq i t.n. ot 2 god veche poludqvam , ne moga da psortuvam ( koremni presi , kolelo t.n. ) . ne moga da si slagam i neshtu meko shtot pak boli . hodih na lekari i nqkaf neshtastnik mi kaza che trqqlo da sedq po 1 nachin a tfa e basi mu tapotiata , nikoi ne mojde da stoi nad 20 min a toq mi vika za nqkolko meseca ko da praq

    Za koq kost govori6?
    Никога не знаеш колко скоро ще бъде вече твърде късно...

  3. #3
    Guest
    ne znam...trqbva da otide6 na drug lekar togava.6tom te boli tolkova ne trqbva da 4aka6 izob6to.moje ne6to da ti se e razmestilo ili da e bilo s4upeno i da e zaraslo nakrivo.nqmam predstava.

  4. #4
    opshnata kost
    Guest

    as

    ami nai dolnata chast na grabnaka e opashnata kost

  5. #5
    Guest
    pomni6 li kakvo e stanalo to4no i ot koga te boli?

  6. #6
    Opashnata kost
    Guest

    s

    ami da , ne pomnq da sam padal prosto dokat hodeh na uchlishte ( dokat bqh podgotve tova oznachava che karam po 10 chasa ) i pochna da me boli , postepenno

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си