.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Протеини

  1. #1
    Hustle+Loyalty+Respect
    Guest

    Протеини

    купих си Hi Fit на фирмата Nutrim za 8 лева с 82%съдържание на белтъци. Та въпросът ми е дали са добри или не са добри?

  2. #2
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Значи ти си си ги купил и ни питаш нас затова дали си хубави ми и да са хубави или не ти вече си ги купил така че сам можеш да провериш.

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    PaRkOuR CiTy
    Мнения
    458
    ми аз ги пия от един месец ама мн мн недействат но има няква разлика

  4. #4
    Hustle+Loyalty+Respect
    Guest
    Ок, исках просто да видя вашето мнение.

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    312
    Vseki organzam si e invidyalen predpolagam 4e ti samiq go znae6.Za 8lv moji i da podeistva v nqkoi dryg jivot.Ne iskam da govorq protiv firmata no za 8 lvl ka4estven protein vseki znae 4e nqma.Ne si spomenal kolko e gramaja na tozi Hi Fit koito si vzel no kolkoto i da e po princip mislq 4e e dadeno pone 2-3 meseca da se pie za da ima nqkakav vidim efect.Nz kolko gr. e 8 lv no ti si go smetni po 2.5-3g na kg. trqbva da pie6 protein no tova nai veroqtno go znae6.

  6. #6
    Hustle+Loyalty+Respect
    Guest
    Абе това дали да пия или не досега съм чувал стотици мнения. И аз мисля, че не е много хубаво, ама реших веднъж да опитам.
    PS Опаковката е от 400 г.

  7. #7
    Някой ми разправяше, че най-добре е протеините да се разтварят във вода. А мисля, че ней-добре е в наурален сок. Вие какво мислите?

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    312
    I az sam na mnenie 4e nai dobre e s voda da se pie proteina.Ne 4e ima ne6to lo6o s soc ili primerno mlqko no sam 4yval 4e te zabavqt ysvoqemostta my.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Ku4eNcE
    I az sam na mnenie 4e nai dobre e s voda da se pie proteina.Ne 4e ima ne6to lo6o s soc ili primerno mlqko no sam 4yval 4e te zabavqt ysvoqemostta my.
    Напротив най-добре е с мляко,защото се разтваря на 100% докато с вода според мен се забавя ефекта и не се разтваря на 100% както би трябвало да е.

    а относно протеин за 8 лв и да е добър ако взимаш по-добре дай повече пари но да знаеш какво пиеш...едни от моя клас взимаха за по 10 лв и изпиха 4-5 кофи няма ефект...просто няма смисъл да ги даваш тези пари !

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009

    Re: Протеини

    Цитирай Първоначално написано от Hustle+Loyalty+Respect
    купих си Hi Fit на фирмата Nutrim za 8 лева с 82%съдържание на белтъци. Та въпросът ми е дали са добри или не са добри?
    http://www.bb-team.org/forum/viewtopic.php?t=13880
    Давам му максимум 40%, плачи. Нутрим са боклуци.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си