.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1

  2. #2
    Guest
    opredeleno ima6 talant. \/

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    726
    Не ми харесват.

  4. #4
    Guest
    bih kazala, 4e si mnogo tal antliva, pozdravleniq, prodyljavai napred

  5. #5
    Това с свеща е много добро!Другите...ммм са на по-ниско ниво!
    Казаха ми, че един ден е 24 часа, че един час е 60 мин., но никoй не ми каза че една минута без теб е цяла вечност!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от midian
    Не ми харесват.
    Ем защо са тия мнения.. без да обясниш защо не ти харесват. Момичето има талант.

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  7. #7
    Guest
    м... ако може да попитам рисуването само хоби ли ти е или ходиш на уроци ??

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    м... ако може да попитам рисуването само хоби ли ти е или ходиш на уроци ??
    само хоби . Но от тази година след като ще уча в София мисля да се заема по-сериозно с рисуването и ще помисля за уроци

  9. #9
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    http://images09.snimka.bg/001057740.jpg


    Ето това е много добро
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  10. #10
    Голям фен Аватара на MauMyHkaTa
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    866
    Много са ти хубави рисунките! Браво! Но ако трябва да съм честна, и на мен най-много ми хареса тази със свещта. Ето ти и някои мои ако искаш да ги видиш. Обаче повечето съм ги рисувала много отдавна. Анимационните герои пък ми бяха едни от първите опити (обичам да прерисувам точно очертани фигурки, каквито са именно тези геройчета )и тогава бях много малка -определено не мога да си спомня на колко точно съм била. Но ми харесват и си ги пазя за спомен! Сама ще забележиш колко е зле едната рисунка на Туити! Поздрави и в никакъв случай не спирай да се занимаваш с това ако ти харесва,а явно е така!

    1. Нескуик
    2. Зайчето Клопфер
    3. Тигър
    4. Симба
    5. Г-н забравих-му-името
    6. Туити - мноого зле
    7. Туити in love
    8. Туити в R`n`B
    9. "No Love"
    10. Joint
    11. "Devil"
    12. ...
    13. Finger
    14. Drunken

  11. #11
    хубави са ти рисунките, но оня туити верно е зле това явно е туити на старини понадебелял иначе като цяло са хубави

  12. #12
    Голям фен Аватара на MauMyHkaTa
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    866
    Цитирай Първоначално написано от KRaLiCa_na_OrGaZmA
    хубави са ти рисунките, но оня туити верно е зле това явно е туити на старини понадебелял иначе като цяло са хубави
    Ха-ха-ха Сигурно на тези години ще да е! Ехаа, егати фантазията дето имам аз,бе! Е, поне вече знаем как ще изглежда малкото пиле след някоя друга година! хахаха

  13. #13
    na men mi haresaha samo
    http://images09.snimka.bg/001057689.jpg i http://images09.snimka.bg/001057725.jpg

    i naistina imash talant no ima oshte mnogoo kakvo da se jelae...

  14. #14
    MauMyHkaTa tvoite mnogo mi haresaha

  15. #15
    Guest
    наистина имаш талант, но може и по-добре. На моделите са им прекалено къси ръцете и краката са прекалено дълги дори и за рисунка на модели както се учи в художествените училища. сенките също не са ти добри. Първо е тон, полутон, светлина, полутон, колонна сянка и пак полутон(някфи такива бяха имената), ако ми схващаш мисълта. или по-просто казано, най-тъмното не е най-в края. Няма да е зле, ако ходиш на уроци, можеш да започнеш да рисуваш страхотно. тъпото е, че има прекалено много хора които рисуват що годе добре и ходят на уроци, за да се усъвършенстват и накрая си навирват носовете. дано ти не си такава, ако си доразвиеш възможностите...

  16. #16
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Crazy`Witch
    Цитирай Първоначално написано от midian
    Не ми харесват.
    Ем защо са тия мнения.. без да обясниш защо не ти харесват. Момичето има талант.
    off mi to kato gledam na midian ni6to ne i haresva
    a po temata macka super sa ti rabotite osobeno predposlednata skica mn sa gotini

  17. #17
    Много са яки! наи вече моделите!!!Браво!!!

  18. #18
    Guest
    bravo,dobri sa,oba4e ima o6te na kakvo da se u4i6,trqbva da razvie6 talanta si,sve6ti4kata mnogo mi xaresva

  19. #19

  20. #20
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Цитирай Първоначално написано от SlyN4o`f
    Това с свеща е много добро!Другите...ммм са на по-ниско ниво!
    Като ги видях всичките и аз така си помислих

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  21. #21

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    plovdiv
    Мнения
    58
    na men ne mi haresvat i 6tom 6te u4i6 v sofiq edva li tva sa ti nai-dobrite risunki nali?poraboti po horatatv1rde po detski gi risuva6
    p.s. dano mnenieto m ne te obijda za6toto naistina IMA6 talan -mn hora sa go kazali,no edva li tva e nai dobroto koeto moje6 i vse pak BRAVO!!!
    "Какво е любовта!?
    Срещнах на улицата един влюбен млад бедняк. Шапката му беше стара, палтото-износено, водата проникваше в обувките му, а звездите в душата му."
    Виктор Юго

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    598
    moje bi ima6 nqkakuv talant, no nz.. risuvai poveche hentai..moje bi 6te se spravi6. a inache ne sa koi znae kakvo

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си