.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    172

    problem s cigarite...

    Dobre be hora,misla...misla,i ne moga da razbera?! pu6a ot 3-4 godini,a naposleduk mnogo mise gadi ot cigarite...samo kat si zapala i mi ide da se izdraifam ...Na nqkoi slu4valo li mu se e?Na kakvo se dulji?pu6i mi se we basi

  2. #2
    Guest
    spiri gi.tova e idealna vuzmojnost 6tom ve4e ne ti haresvat da se otkaje6.

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    172
    vaprosa ne e v tova,na men mi se pu6i,no mi e super gadno kat zapala...prosto tursa obqsnenie

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    където поискам
    Мнения
    189
    Цитирай Първоначално написано от cMeTaHka
    vaprosa ne e v tova,na men mi se pu6i,no mi e super gadno kat zapala...prosto tursa obqsnenie
    Ако си настинала и те боли гърлото,хрема...от това може да е!

  5. #5
    Guest
    mne ne sm bolna.az si misleh za... da si napravq test za bremennost..?!dali moje da e ot tova [/u]

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    172
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    mne ne sm bolna.az si misleh za... da si napravq test za bremennost..?!dali moje da e ot tova [/u]
    da de tova sm az

  7. #7
    Guest
    ami napravi si.moje da e ot tova.

  8. #8
    tui, mila ne se pritesnqvai ne si bremenna. az su6to pu6a ot 4 godini i imam ot vreme na vreme su6tiq problem. napulno razbiram kvo tie. pri mene si minava ot samo sebe si, zatva az mislq 4e e na nervna po4va. 6toot sum si pravila i testove, pla6i li sa me 4e sum bremenna, ne e taka. nz, sa dali si natovarena psihi4eski ili fizi4eski, no az ti kazvam pri mene kak. pi6i da znam dali ima ne6to vqrno i pri tebe
    Jivota e samo edin - jivei go kato za posledno :P
    http://www.mindistortion.net/iwantyo..._am=dead_devil

  9. #9
    Супер фен Аватара на maybelline
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 537

    Re: problem s cigarite...

    Цитирай Първоначално написано от cMeTaHka
    Dobre be hora,misla...misla,i ne moga da razbera?! pu6a ot 3-4 godini,a naposleduk mnogo mise gadi ot cigarite...samo kat si zapala i mi ide da se izdraifam ...Na nqkoi slu4valo li mu se e?Na kakvo se dulji?pu6i mi se we basi
    Ами сигурно не бива да пушиш и да си тровиш организма.

  10. #10
    Mini na po leki cigari i 6te se opravi6 qvno katranite na tvoite sa mn visoki. zatova ti se gadi.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си