.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17

Тема: Анаболи

  1. #1

    Анаболи

    Тъй като съм нов и незнам дали има такава тема (потърсих ако не съм потърсил добре съжалявам) та въпроса ми е какво мислите за анаболите бихти ли взимали някога и има ли такива които взимат ?

    п.п. същото така мислите ли,че ако взимаш можеш да станеш импотентен

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Много са популярни - много ги взимат. Аз досега не съм, мисля в далечно бъдеще ама засега си харесвам как набъбвам и без.
    2т. системно

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    V Kra4mata .
    Мнения
    794
    s anablite samo si vredi6 i se zablujdava6 4e si postignal ne6to
    Fitnesa e edin sport koito iska mnogo vreme i za sajelenie ne blagodaren .
    A sa6to taka i barzi efekti nqma ako slu4ai no ima to te sa vremenni .
    Karai Da E Veselo Boli Te Fara Za Drugite Ne6ta !

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Не съм взимал и нямам намерение да взимам

  5. #5
    hfhfhf
    Guest
    Abe ZOB kolko moje beeeeeeeeee dokato ti se razlojat organite!!!!!!

  6. #6
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Анаболи не бих взимал. Смятам, че трябва да се взимат когато си минал 20 години. Не са толкова вредни колкото ги изкарват. Проблема е по-скоро в това, че в България повечето потребители не знаят как да ги взимат.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Аз пък всеки ден от 20г насам взимам анаболи. Пийвам мляко, ям хляб, картофи, ориз, това са все анаболи. Първо научи какво означава думата и се замисли какво всъщност искаш да питаш. Анаболните стероиди, които улесняват анаболизма в тялото са малко по-различни от другита анаболи, нали? Иначе за анаболните стероиди имам положително мнение, но само ако знаеш как да ги взимаш правилно. Бил съм свидетел много пъти на безумни цикли от хора тренирали 1-2г и според тях достигнали до застой. Има време и място за всичко.
    На теория можеш много лесно да станеш импотентен, но на практика тялото все пак съумява да запази тази си способност и да се регенерира.

  8. #8
    Още от заглавието според мен се разбира за какво искам да питам не вярвам от ориз мляко и т.н. да станеш импотентен....просто съм чул,че ако взимаш анаболи може да станеш импотентен и ми беше интересно да видя дали има такива хора тук които допълнително + нужните храните които приемат взимат анаболи

  9. #9

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Някаде там.
    Мнения
    18
    Тези слухове за стероидите, че водили до импотентност и всякакви такива глупости са лажа! Има си програми по които се пият медикаментите и ако ги спазваш най-големия страничен ефект е да ти избият пъпки. Ако имаш желание можеш да разгледаш този сайт http://steroidite.com/index.php?opti...tpage&Itemid=1 .

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от etaniel
    Тези слухове за стероидите, че водили до импотентност и всякакви такива глупости са лажа! Има си програми по които се пият медикаментите и ако ги спазваш най-големия страничен ефект е да ти избият пъпки. Ако имаш желание можеш да разгледаш този сайт http://steroidite.com/index.php?opti...tpage&Itemid=1 .

    ясно мерси много ще го разгледам! Но мисля,че съм малък да пия все пак съм на 15

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от ScUm4EtO'box
    Още от заглавието според мен се разбира за какво искам да питам не вярвам от ориз мляко и т.н. да станеш импотентен....просто съм чул,че ако взимаш анаболи може да станеш импотентен и ми беше интересно да видя дали има такива хора тук които допълнително + нужните храните които приемат взимат анаболи
    Просто неправилно употребяваш думата "анаболи". Незнам кой идиот я е наложил за синоним на анаболни стероиди, но в биологията двете понятия нямат почти нищо общо.
    etaniel, де да беше това най-големият страничен ефект, но ако зобиш стабилно акнето ще ти е най-малкият проблем.

  12. #12

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Някаде там.
    Мнения
    18
    Е щом си на 15 недей няма смисъл взимай си протеинчета и блъскай здраво

  13. #13

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Чикого
    Мнения
    47
    Зоб до Гроб .... ! ! !
    Да Кажеш на баща си че очичките са ти като на пощалйона !

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    V Kra4mata .
    Мнения
    794
    analogiq na Anabolnite sterodi e kombinaciqta or Trubulus i DHEA . probval sam go i ima golqm efekt ako se kombinira s pravilna trenirovka i hranitelen rejim . abe v o6ti linii stava6 jivotno.
    Karai Da E Veselo Boli Te Fara Za Drugite Ne6ta !

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Sam na Raiski ostrov
    Мнения
    202
    VSI4KI anaboli imat strani4ni efekti .

  16. #16
    абе водят до импотентност, разправяха ми, че един треньор прекалил с дозите и няколко месеца не можел да до вдигне.
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    312
    Ako ne se vzimat ot koito trqbva i kakto trqbva posledstviqta moje da sa stra6ni a poqnkoga i fatalni !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си