.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    @@@@@@@@@
    Guest

    Да стана по висок?

    Ами мисля си че съм нисичък за възрастта си 174 , и съм 9 за 10 клас. Иска ми се да стана по висок от колкото ми е генетично заложено ( баща ми е 180 ) . Гледам че всчики баскетболисти са на ръст над 180 - 185 , а не може на всички да им е генетично заложено. Да ви попитам как мога чрез спорт да стана по висок. Скачам на въже вися на лостовете и плувам. А побертетът точно сега ме хваща. Понеже ходя на Фитнес зала и се чудя дали това не ме набива и да забавя растежа ми. В клас съм 6 от 11 момчета по височина. Благодаря предварително

  2. #2
    Guest
    По-принцип не можеш да станеш по-висок от това, което ти е генетично възложено. Нормалноно е да минеш баща си, но човек нараства до 27 години. Височината ти е нормална за годините според мен.

  3. #3
    Guest
    Баскетбол, Волейбол и някои др. също помагат.

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Нормално висок си всъщност. Не забравяй, че ВИНАГИ децата са по-високи от родителите си.

  5. #5
    Undead
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Нормално висок си всъщност. Не забравяй, че ВИНАГИ децата са по-високи от родителите си.
    То ако беше така след толкова поколения всички трябваше да сме над 3 метра , иначе пич споко има още да растеж, аз примерно на твойте години бях към 175 сега на 19 г. съм 184...пък и толко да си останеш ходи си на фитнес, "опери" някво яко тяло и няма да ти пука за височината

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Lovech Hardcore ;]
    Мнения
    1 309
    Баскет играя от 2-3 години и определено разтежа ми се ускори,поне малко.


    Now is the time for me to rise to my feet
    Wipe your spit from my face
    Wipe these tears from my eyes

  7. #7

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Някаде там.
    Мнения
    18
    С тренеровки няма да има кой знае какъв резултат. И аз тренирам баскет и от опит мога да ти кажа, че няма почти никакъв резултат. И аз на твоите години бях висок почти колкото теб но за едно лято дръпнах и вече съм 191 см.

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Някъде там...из Софето :)
    Мнения
    116
    Цитирай Първоначално написано от etaniel
    С тренеровки няма да има кой знае какъв резултат. И аз тренирам баскет и от опит мога да ти кажа, че няма почти никакъв резултат. И аз на твоите години бях висок почти колкото теб но за едно лято дръпнах и вече съм 191 см.
    Хахах брато и аз съм точно колкото тебе а иначе по темата малко трудно и аз съм 9 за 10ти клас ма нещо явно ми е объркано деа...

  9. #9
    Neizvestniq
    Guest
    genetichno zalojeno e! ne moje6 da go promeni6... no moje bi s malko pluvane i basket moje i da porasne6 malko.Az sam 10 za 11 klas pak
    sam 190cm, ba6ta mi e 183cm a maika e 180cm - za tova kazvam 4e e
    genetichno zalojeno

  10. #10

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Чикого
    Мнения
    47
    Начини винаги има ... Зависи от колко време ходиш на Фитнес . Преди имаше един лаф "Дигнеш ли щатнга над главата си спираш да растеш".
    Колкото до начините --- Баскетбол , Хормон на разстежа (30 - 40 лева ампулката)
    Да Кажеш на баща си че очичките са ти като на пощалйона !

  11. #11
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от AlBundey
    Начини винаги има ... Зависи от колко време ходиш на Фитнес . Преди имаше един лаф "Дигнеш ли щатнга над главата си спираш да растеш".
    Колкото до начините --- Баскетбол , Хормон на разстежа (30 - 40 лева ампулката)
    За това Хормон на Растежа се базикаш нали !

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    V Kra4mata .
    Мнения
    794
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от AlBundey
    Начини винаги има ... Зависи от колко време ходиш на Фитнес . Преди имаше един лаф "Дигнеш ли щатнга над главата си спираш да растеш".
    Колкото до начините --- Баскетбол , Хормон на разстежа (30 - 40 лева ампулката)
    За това Хормон на Растежа се базикаш нали !
    1. hormona na rasteja ( ka4estveniq ) e baq pove4e ot 30-40 leva ampulkat
    2. vitamin b12 sa6to dava rezultati no ne kato hormona
    Karai Da E Veselo Boli Te Fara Za Drugite Ne6ta !

  13. #13

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Чикого
    Мнения
    47
    Не се бъзикам .... Обаче е много опасен . Цените варират има за 30-40 ... 50 -60 и т.н зависи от кого го купуваш и дали е качествен ( и в 2та случая е адски опасен взима се най вече от културисти ).
    Колкото до Б12 мисля че той беше некаф Витамин за Мускулите и едва и мисля че нема да свърши тая работа ... Поне не съм чувал. Пъм и смятам че ръст 174 сантиметра си е екстра ... Лично аз съм 196 и тежа 90 кг и понякога ми се ще да съм 2 пъти по малък
    Да Кажеш на баща си че очичките са ти като на пощалйона !

  14. #14
    Guest
    Абе аз до 18 години бях под 170 см и тежак 47 кг само,като някой третокласник бях,сега съм на 19 и съм висок над 185 см,а килата ми са 81.Много се чудех как стана за 5-6 месеца буквално и то след 18 години,дори на лекар отидах да питам.Човека ми каза,че до 23 години растеш на ръст,а организма се доразвива чак до 30.Така,че време има.Хормона на растежа е лудост и аз се бях комплексирал по едно време и исках да го вземам,но ми казаха,че растяли само хрущялите.Тоест ще ти порасне носа и ушите

  15. #15

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Чикого
    Мнения
    47
    И не само те .... Червата , Сърцето и доста от органите ти .
    Да Кажеш на баща си че очичките са ти като на пощалйона !

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Sam na Raiski ostrov
    Мнения
    202
    qj NESKUIK !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си