.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727

    NOKIA 6230i / мнения

    Здравейте. Ако някой от вас има такъв телефон,нека да каже какво му е мнението за него и дали е доволен или не. Както и ако е забележил някой недостатък и т.н. Мерси предварително

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    V SuRcEtO Na...
    Мнения
    580
    Nqmam tozi telefon no imam priqteli deto go imat ami kvo da ti kaja telefona ne e mn pari kamerata mu e shto gode dobra ne e 2 mpx se pak i nokiata si e nokia nqma defekti nikakvi samo deto moje da potdurja memori karta do 512 mb li do 1 gb tam nqkade ako iskash i ti haresva moje da si go zemesh bih ti preporu4al nokia n70 ili pak sony ericsson w800 ili k 800 ti si reshavash

    Lesno e da kajesh obi4am te drugo e da go po4ustvash jivei si jivota kakto iskash ti a ne kakto drugite biha iskali jivota e edin momentite sa mnogo ne gi ispuskai
    skype: cecko_911

  3. #3
    майка ми има такъв телефон..добър е, не може да се плаче човек, но тя казва 4е много бързо пада батерията..не знам сега..може нейния нещо да не е наред, а пък може и всички да са такива..

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    V SuRcEtO Na...
    Мнения
    580
    stava telefona kakto kazah

    Lesno e da kajesh obi4am te drugo e da go po4ustvash jivei si jivota kakto iskash ti a ne kakto drugite biha iskali jivota e edin momentite sa mnogo ne gi ispuskai
    skype: cecko_911

  5. #5
    na maika tela i e takuv .... na men li4no kato vunshnost ne mi haresva no ina4e tela si go biva i bateriqta na maika i pada na 3 4 dena taka 4e ... abe dobur si e

  6. #6
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Баща ми имаше такъф телефон купи го за 600 лева и го ползва 7 години.Най-добрите нокий на всички времена са Нокиа 6230и и Нокиа 6233 имах нокиа 6233 от 2006 и я ползвах 7 години но и се счупи дисплея нея ми я купиха през 2006 за 56о лева.

  7. #7
    бая си се ровил да намериш тема от 2006 а

  8. #8
    anonymous895156
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от cecko_boy Виж мнението
    telefona ne e mn pari kamerata mu e shto gode dobra ne e 2 mpx se pak
    странни времена

  9. #9
    Голям фен Аватара на shusha
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    860
    Цитирай Първоначално написано от dimitar., Виж мнението
    странни времена
    дам, колко бързо тече времето :дд

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си