.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 39
  1. #1
    o0Oo0Oo0O
    Guest

    Има ли момчета, които не играят футбол?

    Има ли момчета, които не играят футбол(или не харесват спортовете)?
    А, вие момичета, бихте ли харесали такова момче?

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Страната на чудесата
    Мнения
    109
    Винаги съм си мислела, че не бих била с момче, което не харесва футбола... Няма да има с кого да ходя на мачове

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    House Music Island
    Мнения
    350
    Цитирай Първоначално написано от luschka
    Винаги съм си мислела, че не бих била с момче, което не харесва футбола... Няма да има с кого да ходя на мачове
    xax podkrepqm, az tolkova obi4am futbola 4ee mislq 4e e po4ti zaduljitelno moqt priqtel su6to da haresva, predi6niqt mi daje be6e futbolist..raiiiiii

    a ina4e po princip tva ne bi trqbvalo da e nqkva zaduljitelna 4erta...tva 4e ne haresva futbol primerno ne go pravi po malko mom4e ili po malko gotin
    bydi do men vyv vseki mig,bydi do men sulzite mi da trie6,usmivkite mi da sybirash,celuvkite da te izgarqt!Bydi do men,za da ti kazvam kolko te obi4am,za da me greqt tvoite o4i i s nejni imena da te naricham

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от Sophie
    Цитирай Първоначално написано от luschka
    Винаги съм си мислела, че не бих била с момче, което не харесва футбола... Няма да има с кого да ходя на мачове
    xax podkrepqm, az tolkova obi4am futbola 4ee mislq 4e e po4ti zaduljitelno moqt priqtel su6to da haresva, predi6niqt mi daje be6e futbolist..raiiiiii
    За да сте на еднакво интелектуално ниво, нали?

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    726
    Никога не бих се захванала с момче,което не харесва футбола.А ако направо си е футболист...аааааа...умирам за такива...

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Lovech Hardcore ;]
    Мнения
    1 309
    Харесвам футбол,гледам много,но не играя.


    Now is the time for me to rise to my feet
    Wipe your spit from my face
    Wipe these tears from my eyes

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    House Music Island
    Мнения
    350
    Цитирай Първоначално написано от MiRaCuLiX.bb
    Цитирай Първоначално написано от Sophie
    Цитирай Първоначално написано от luschka
    Винаги съм си мислела, че не бих била с момче, което не харесва футбола... Няма да има с кого да ходя на мачове
    xax podkrepqm, az tolkova obi4am futbola 4ee mislq 4e e po4ti zaduljitelno moqt priqtel su6to da haresva, predi6niqt mi daje be6e futbolist..raiiiiii
    За да сте на еднакво интелектуално ниво, нали?

    i kak po to4no ot edno izre4enie uspq da razbere6 kakvo e intelektualnoto mi nivo...ne vi pisna v toq forum da se zaqjdate za gluposti, i osven tva ne moga da razbera kato nqma da pi6e6 po temata za kakvo izop6to trqbva da se izkazva6, na koi 6te e polezno tova mnenie...na avtora na temata ne, na men su6to ne sus sigurnost...
    bydi do men vyv vseki mig,bydi do men sulzite mi da trie6,usmivkite mi da sybirash,celuvkite da te izgarqt!Bydi do men,za da ti kazvam kolko te obi4am,za da me greqt tvoite o4i i s nejni imena da te naricham

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    House Music Island
    Мнения
    350
    osven tova trqbva da poopoznae6 pove4ko futbolisti otblizo predi da za6titava6 ob6toprietoto mnenie 4e futbolistite sa tupi, qvno ne samo pri jenite ima luda zloba i zavist..
    bydi do men vyv vseki mig,bydi do men sulzite mi da trie6,usmivkite mi da sybirash,celuvkite da te izgarqt!Bydi do men,za da ti kazvam kolko te obi4am,za da me greqt tvoite o4i i s nejni imena da te naricham

  9. #9
    Guest
    a kakvo 6te kajete za plovci(az sam pluvec :P ).

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Оставям настрана граматиката ти, въпреки, че и от там се разбират доста неща. Разбрах го и по това, че логиката ти е овча. Толкова харесваш футбола, че ако приятелят ти е футболист е достатъчно да си щастлива. Пък и знам с какви момичета ходят футболистчетата.

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Страната на чудесата
    Мнения
    109
    MiRaCuLiX.bb да ти кажа има различни "футболистчета". Не всички са простаци.

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    House Music Island
    Мнения
    350
    Цитирай Първоначално написано от MiRaCuLiX.bb
    Оставям настрана граматиката ти, въпреки, че и от там се разбират доста неща. Разбрах го и по това, че логиката ти е овча. Толкова харесваш футбола, че ако приятелят ти е футболист е достатъчно да си щастлива. Пък и знам с какви момичета ходят футболистчетата.
    ako o6te malko se pozagleda6 v "ov4ata" mi logika moje da razbere6 4e tova koeto kazvam e, 4e 6tom priqtelqt mi e futbolist toi bi spodelql strastta koqto imam az kum tozi sport, za6toto e ne prosto zritel a e vutre v igrata, a po temata za nai-4estite gajeta na futbolistite - tuka nqma kakvo da se opravdavam za6toto az nai-prekrasno znam 4e ne sum ni nai-malko ot tozi tip momi4eta

    i kude mi e problema na gramatikata su6to 6te sum ti blagodarna ako mi razqsnai6
    bydi do men vyv vseki mig,bydi do men sulzite mi da trie6,usmivkite mi da sybirash,celuvkite da te izgarqt!Bydi do men,za da ti kazvam kolko te obi4am,za da me greqt tvoite o4i i s nejni imena da te naricham

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от luschka
    MiRaCuLiX.bb да ти кажа има различни "футболистчета". Не всички са простаци.
    E не, утепа рибата с туй изказване.

  14. #14
    Супер фен Аватара на the_o.c_girl
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    улица,,Сезам"...Велико Търново
    Мнения
    1 257
    Цитирай Първоначално написано от midian
    Никога не бих се захванала с момче,което не харесва футбола.А ако направо си е футболист...аааааа...умирам за такива...
    и аз също (имам си една мечта......)

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от Sophie
    Цитирай Първоначално написано от MiRaCuLiX.bb
    Оставям настрана граматиката ти, въпреки, че и от там се разбират доста неща. Разбрах го и по това, че логиката ти е овча. Толкова харесваш футбола, че ако приятелят ти е футболист е достатъчно да си щастлива. Пък и знам с какви момичета ходят футболистчетата.
    ako o6te malko se pozagleda6 v "ov4ata" mi logika moje da razbere6 4e tova koeto kazvam e, 4e 6tom priqtelqt mi e futbolist toi bi spodelql strastta koqto imam az kum tozi sport, za6toto e ne prosto zritel a e vutre v igrata, a po temata za nai-4estite gajeta na futbolistite - tuka nqma kakvo da se opravdavam za6toto az nai-prekrasno znam 4e ne sum ni nai-malko ot tozi tip momi4eta

    i kude mi e problema na gramatikata su6to 6te sum ti blagodarna ako mi razqsnai6
    1. Научи се на да пишеш на кирилица...ако можеш въобще.
    2. Ако не си запозната с правилата за изграждане на изреченията в нашия мил роден език ще се радвам да ти ги разясня.
    -Началото на изречението започва с главна буква на първата дума.
    -След края на всяко изречение се поставя точка.
    В някакви по-сложни пунктоационни правила не виждам смисъл въобще да се впускам в разяснения, надали ще ги разбереш.
    По твоята овча логика аз като харесвам вдигане на тежести трябва да си хвана за приятелка щангистка? Общите интереси са хубаво нещо, но при теб явно те са първо място, а характерът на човека до теб не е от особено значение.

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Страната на чудесата
    Мнения
    109
    Какъв е смисъла от цялото това заяждане?
    Всеки си има различни възгледи и това е...

  17. #17

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Някаде там.
    Мнения
    18
    Харесвам тази игра но не ми се отдава затова съм само зрител.

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    House Music Island
    Мнения
    350
    Цитирай Първоначално написано от luschka
    Какъв е смисъла от цялото това заяждане?
    Всеки си има различни възгледи и това е...

    Това се опитвам да го кажа от самото начало, но очевидно на хората им е по-приятно да се заяждат и да налагат собственото си мнение вместо да приемат и това на другите.

    taka napisano haresa li ti, moje i logikata da mi e ov4a, i gramatikata mi da ne e po tvoite profesorski iziskvaniq no ot vsi4ko klaviaturata mi e nai-zle taka 4e kato si kupq nova, na koqto vsi4kite kop4eta da funkcionirat i da ne mi trqbvat po 100 4asa da smenqm bukvite, 6te pi6a na kirilica.
    bydi do men vyv vseki mig,bydi do men sulzite mi da trie6,usmivkite mi da sybirash,celuvkite da te izgarqt!Bydi do men,za da ti kazvam kolko te obi4am,za da me greqt tvoite o4i i s nejni imena da te naricham

  19. #19
    Харесвам футбола,тренирал съм и е много яка игра

    п.п. относно спора който се заформи...от една страа логиката наистина не е правилна на момичето,но нейна си работа но чак ОВЧА просто си е втълпила,че футболистите са най-свестни,но не е така,най-вече зависи от човека и НЕ всички футболисти са тъпи още си имам приятели от тренировките които са много свестни така,че и двамата не сте прави(поне от части ) !

  20. #20
    Едно време много го играех футбола, ама сега съм зрител.



  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    House Music Island
    Мнения
    350
    Цитирай Първоначално написано от ScUm4EtO'box
    Харесвам футбола,тренирал съм и е много яка игра

    п.п. относно спора който се заформи...от една страа логиката наистина не е правилна на момичето,но нейна си работа но чак ОВЧА просто си е втълпила,че футболистите са най-свестни,но не е така,най-вече зависи от човека и НЕ всички футболисти са тъпи още си имам приятели от тренировките които са много свестни така,че и двамата не сте прави(поне от части ) !
    Eee nee ne izop6to ne tvurdq, 4e futbolistite sa nai-svestni, hi4 daje ne go tvurdq, az poznavam kakto nqkolko prekrasni mom4eta vuv vsqko otno6enie..osven 4e sa taka komentiranite ve4e futbolisti, sa naistina inteligentni, suobrazitelni, vuzpitani i zemni, no ne bih otrekla 4e masata takuv tip mom4eta sa dosta glupovati i s tqh en moje da se provede elementaren razgovor. Prosto moqta ideq be6e, 4e kogato edno momi4e si pada po daden sport, dori ne e zaduljitelno da e futbol, za neq bi bilo prekrasno priqtelqt i da go trenira, za6toto zaedno pulnocenno 6te se naslajdavat ne samo na liubovta si, a i na samiq sport.

    spora ni e tup i utejnqvame temata. MIR ??
    bydi do men vyv vseki mig,bydi do men sulzite mi da trie6,usmivkite mi da sybirash,celuvkite da te izgarqt!Bydi do men,za da ti kazvam kolko te obi4am,za da me greqt tvoite o4i i s nejni imena da te naricham

  22. #22
    аз не обичам футбола....
    тъпо е да гониш някакво топче...
    в Екс спортовете поне може ти е гот от адреналина...
    хахахаха тъпа игра е футбола...
    Gott wei

  23. #23
    Супер фен Аватара на Mo6no
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 424
    Цитирай Първоначално написано от az_i_ko_we
    аз не обичам футбола....
    тъпо е да гониш някакво топче...
    в Екс спортовете поне може ти е гот от адреналина...
    хахахаха тъпа игра е футбола...
    Да бе 22 тъпаци се гонят за някаква гумена топка. Много са зле момчетата. Те нямат ли си по две истински топки, че ще се борят за една изкуствена?
    11 tochka deaktiven profil.

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Lovech Hardcore ;]
    Мнения
    1 309
    ЖЕНСКИЯ ФУТБОЛ ТРЯБВА ДА СЕ ЗАБРАНИ СЪС ЗАКОН !!!


    Now is the time for me to rise to my feet
    Wipe your spit from my face
    Wipe these tears from my eyes

  25. #25
    futbola e gotina igra as gore dolu go umeq ama sam s astma i nemoga da igraq v otbor.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си