.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Готстчо
    Guest

    Когато знаем че ще страдаме но Любовта ни побеждава

    Случвало ли Ви се е Любовта да Ви пребори при положение че знаете че отново ще страдате в дадена врьзка. Скьсали сте Пробвали сте да я вьрнете не е станало после тя е дошла и сте трьгнали пак говоря за година и половина врьзка която продьлжава и сеа. Казвате си и приятелите Ви казват недей пак ще страдаш но Ти трьгваш виждаш студедина в този човек но продалжаваш не е ли гадна любовта с наС. ? Защо когато обичаме може да ни размятат и неможе да се спираме ? Думайте дали сте изпадали в такава ситуция. Точно забравяте някой той идва и отново любовта БЬЛВА виждате че при него е само за ден два но неможеш да си кажеш НЕ Пак ще се страда нали ?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Мнения
    1 266
    Да, случвало ми се е многократно.И е много гадно.Мачка ме, но аз продължавам да го обичам, сякаш любовта ми към него е сляпа.Затварям си очите за грешките и изневерите и по този начин любовта ме връхлита и ме премазва!
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  3. #3
    Супер фен Аватара на ninsy
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Ей Там.. :)
    Мнения
    2 089
    да случвало ми се е ,но бях заблудена пикла тогава
    Очи, които се не се виждат, бързо се забравят.

  4. #4
    Еми до сега не ми се е случвало, понеже не се е налагало, но наложи ли се аз съм сигурна, че за сегашния ми приятел бих напраила компромисите за да съм с него. Не искам и да си мисля за такова нещо от сорта на : "и да, и не пак ще страдам". За сега съм много добре с мойто слънце и искам винаги да е така

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  5. #5
    Супер фен Аватара на Barbie
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    1 828
    mda...slu4va se...prekaleno 4esto...
    Ima razlika m/y tova koeto znae6 4e e nai polezno za teb...i tova koeto vsu6tnost naistina iska6...nema spasenie 6te trqbva da si gi izstradame tiq periodi...i vse pak v nqkakuv moment da produljim napred
    gore glavata

  6. #6
    mda...zashto si mislq,4e v momenta mi se slu4va...
    !!! Вярвай в трудни моменти,смей се когато тъжиш,лесно е глава да сведеш,ТРУДНО Е ДА ПОБЕДИШ !!!

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    BotevGrad
    Мнения
    1 056
    Na seki se e slu4valo......i mnogo boli
    ...eDnO sUrCe BezUmNo TeEe oBicHa.eDno SurCe
    BezUmNo TeEe KuLnEe , cHe VecHno TeBe sHe
    oBicHa , cHeEe VecHno TeBe sHe KuLneEe.No
    zNaI , cHe BesHe PurVaTa mI oBicH i PosLeDnaTa sHe BuDesH Ti.....!!!
    ..........{{{...LovE...on3...BoY...}}}.........

  8. #8
    Супер фен Аватара на maybelline
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 537
    А при мен не беше точно така.Да,една връзка приключи,но после пак се възобнови,само че никой не страда в нея.

  9. #9
    slu4va mi se v momenta toi me naranqva narani me i predi znam 4e ne trqbva da go obi4am no produljavam..............ne moga da si kaja spri prosto ne se polu4ava i ot tova mnogo boli

  10. #10
    Всеки път ми се случва така. Влагам много чувства още в самото начало и не след дълго оставам разочарован от егоизъм и простотия . Казвам си вече няма да влагам чувства за да не оставам така разочарован но пак го правя и края винаги е същия мамка му . Малко са хората които оценяват чувствата на другия и не мислят само за себе си

    Високо, високо, високо ... виско застани. Над завист и обида, над дребните сплетни.

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 955
    Мене не ми се е случвало?! Ама по-добре!

  12. #12

    ...

    Не,на мен не се е случвало подобно нещо,но не е късно и това да стане-то в тоя свят откачен ко ли не се случва.
    Обаче имам приятели,които са страдали и страдат от това и пак тръгват към човека,който пет пари не дава за тях...като хипнотизирани.На мен ми става тъжно само като гледам ко става,а ако се случи с мен незнам ко ще е...
    ...Никога не губи времето си за човек,който не цени времето прекарано с теб!...

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Eleonora
    Да, случвало ми се е многократно.И е много гадно.Мачка ме, но аз продължавам да го обичам, сякаш любовта ми към него е сляпа.Затварям си очите за грешките и изневерите и по този начин любовта ме връхлита и ме премазва!
    gadno e

  14. #14
    Голям фен Аватара на LuCkY_YoU
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    578
    slu4valo mi se e.sus sega6niq si priqtel se razdelqhme nqkolko puti,no az go obi4ah mn,i vupreki 4e vs okolo men mi kazvaha,4e toi ne bil za men i kakvo li o6te ne,si ostanah s nego i pone zasega ne sujalqvam,no kato si spomnq kak me razigrava6e v na4aloto
    moq nevinnost i greh.....

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Ei TuKa ;)
    Мнения
    331
    emm ne mi se e slu4valo sa6toto..samo predi haresvah edno mom4e,vsi4ki mi kazvaha 4e e gad i 4e ne e za men,no az iskah da opitam.toi se darje6e milo s men,edva li ne mi vdahna nadejda(nz 4e go haresvah) i nakraq m bi 6uta..plakah mn predupredih si fr da ne kazvat "ama nali ti kazah" vapreki 4e zn 4e si go mislqt..kakto i da e prejivqh go sled sedmica,sedmica i ne6to.ve4e ne izpitvam nikakvi 4uvstva kam tva mom4e.tva ne e kato opisanoto v temata,no 6tom za tva me bolq tolkso ne mi se misli kolko e gadno da ti se slu4va tova...

  16. #16
    Аз пуснах темата неможах да се сетя за паролата си, но както и да е вече не сьм с този човек, страдам знаех че ще е така но кво да се прави, сьрцето иска да ми отрови душата!!!

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Sam na Raiski ostrov
    Мнения
    202
    Spored men ste o6te malki za tiq ni6ta...trqbva da ste na qsnu kakfo iskate ili ne iskate. I NAI-VAJNOTO trqbva da imate VOLQ !!!!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си