.
Отговор в тема
Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 81
  1. #51
    Цитирай Първоначално написано от *Sumerian_Haze*
    Всичките пеят фалшиво ...
    Най-вече Гергана.Минус Софи Маринова-тя си има глас.
    И светлината вече я няма, настъпва вечен мрак,
    животът е една измама в този мрачен свят...
    Загадъчна е тази нощ,приказка,вълшебство!
    Всичко тъне в разкош,в мрачното,красиво съвършенство...

  2. #52
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    varna
    Мнения
    113
    Ivana i az q priznavam...
    ina4e tezi novite ne mogat da peqt mnoy kato naprimer Galena,Dimana,Qnica....i dr.

  3. #53
    Guest

    Re: za folka

    Цитирай Първоначално написано от az_slunceto
    emi azis,luna,nelia teq


    xaxa kuhhhhhhh...........AZIS - FAL6IVO? tva 4e e gei sa i taka natataka...nezna4i 4e pee fal6ivo nikoga ne mojete da kajete 4e azis pee fal6ivo...nema dr takav glas ae ne se prai

  4. #54

    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    .......in your nightmares
    Мнения
    55
    Цитирай Първоначално написано от IdiOtKa
    те всичките са толкова зле че не може се разбе коя е наи зле ..... сичките са супе зле !
    добре го каза!!!

    I’m your truth, telling lies I’m your reasoned alibis I’m inside open your eyes I’m you.....

  5. #55
    ВСИЧКИ! и все пак не можем да сме напълно сигурни. те всички пеят на плейбек, а както много добре знаем компютрите правят чудеса!
    Rock'n'roll saved my soul!
    Който пие бира не умира!


  6. #56
    Guest
    abe vie ste invalidi na tema muzika be.ni6to ne razbirate.kak 6te mi kajete 4e gergana ne moje da pee kato tq pee nai-hubavo.to na neq nemoje da i se razbere kogato pee na jivo 6toto e sa6toto kakto pee i n pleibek.spored men mogat da peqt:gergana,aneliq,ivana,gloriq,preslava,malina i kameliq g/d.azis i sofi marinova pak sa nai golemite glasove.kvo mi vikate 4e azis ne mojel da pee 4e moje tva seki go znae.nai-zle sa kati i esil duran.esil duran kato e 4uh na jivo i umrqh ujass.a i dimana sa6to pee mn hubavo.

  7. #57
    Всички пеят фалшиво. Гергана най-вече, следвана от Камелия. Другите са същите. Единствената певица, за която признавам, че има глас това е Ивана. Азис също пее, нищо гласът му ме разтреперва само като го чуя. Имам непоносимост към него.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  8. #58
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    527
    Не ме интересуват певачките, пеещи фалшиво. Не ги слушам, та да знам.

  9. #59
    Всичко е на Плей-бек ... ама мисля, че Камелия е най - зле...


  10. #60
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    Si4ki sa tapa4ki TAPI 4ALGARKI KOITO NE MOGAT DA PEQT -tva e !

  11. #61

    ...

    Onaz pacha Kamelia pee hiper fal6ivo.To se vidq kato be6e na gosti na "Хъшове" i tva mi bilo pevica...kva pevica pachavra
    Ако беше сълза, щеше да си в очите ми, ако беше цвете щеше да си в ръцете ми, но ти си човек и се намираш в сърцето ми!

  12. #62
    Аз преди време бях чула Мария да пее някъде наживо и беше пълна скръб...много много не съм ги чувала

  13. #63
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    А всъщност най-голямото изключение е Азис. Но мъжете няма да го признаят.
    Аз го признавам ама темата е за певици...иначе и Борис Дали си го бива.
    Е да де, за певици И Аз го признавам. Но всички останали
    А Камелия, Герганаи Деси Слава най-ги мразя

    Mpa3я noHeдEлHuЦuTe...

  14. #64
    Guest
    ami spored men nai-zle pee Emiliq

  15. #65
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    botevgrad
    Мнения
    732
    abe ot majete to4no azis pee nai-dobre

  16. #66
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Mimka_sweet
    Si4ki sa tapa4ki TAPI 4ALGARKI KOITO NE MOGAT DA PEQT -tva e !
    kakvo obijdash horata koito slushat pop folk da ne si s neshto poi4e ot tqh,a pyk teb kato ti gledam slojenata snimka si nqkoi ot oniq mirishesti metuli koito vonqt na laina i nemogat da se ostanovqt ot kyv pol sa.
    Po temata:Spored men li4no tezi pevici koito bqha na koncertite na Planeta Prima nai-fylshivo pee malina,tq tyncuva strahotno no to4no v peeneto ne q biva.Pevicite koito mi pravqt vpe4etlenie kato glas i viziq sa edinstveno Aneliq , Desislava i Gloriq drugite ili nemogyt da peqt ili viziqta im e otblaskvashta!

  17. #67
    Лияна - Каменно сърце (Оригинал), иначе ремикса ми харесва и песента като цяло.

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  18. #68
    kakvo obijdash horata koito slushat pop folk da ne si s neshto poi4e ot tqh
    С това твое мнение съм съгласна.

    oniq mirishesti metuli koito vonqt na laina i nemogat da se ostanovqt ot kyv pol sa
    Карай, че слушам и чалга... Но и аз се водя като човек който не може да останови какъв пол е. Еми ти пак не си човека да съдиш за хигиената на тия хора...! Хем съм момиче, хем фуня на теменуги. Ай чуди се! Пфу!

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  19. #69
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Crazy`Witch
    kakvo obijdash horata koito slushat pop folk da ne si s neshto poi4e ot tqh
    С това твое мнение съм съгласна.

    oniq mirishesti metuli koito vonqt na laina i nemogat da se ostanovqt ot kyv pol sa
    Карай, че слушам и чалга... Но и аз се водя като човек който не може да останови какъв пол е. Еми ти пак не си човека да съдиш за хигиената на тия хора...! Хем съм момиче, хем фуня на теменуги. Ай чуди се! Пфу!
    izobshto ne me razbra pravilno,ti kato vidish nqkoi metul ot dale4 mojesh li vednaga da razberesh momi4e ili mom4e li e?a pyk otnostno higienata ne na vsi4ki no na pove4eto e mnogo malka,ati ako iskash i na rozi mirishi oba4e pone shte mirishesh na neshto hubavo

  20. #70

    malkata mrasnica :P

    A be nai-perfektnata ot pop-folka e PRESLAVA!

  21. #71
    kiteto
    Guest
    Само плюете Герганчето недейте така не е толкова зле девойчето бе. Това е сигурно щото не сте чули Анджелина Някои ако може да намери нейно парче да пусне линк-че но хора внимавайте за слуха си ! Единственото с което мога да я сравня тая е .. КОЗА А иначе за мен певици са : Райна, Анелия , Ивана е Азис май не е певица но неговия глас е най-красив каквото и да мислите за него - чуйте го да пее народна песен!

  22. #72
    Цитирай Първоначално написано от *Sumerian_Haze*
    Всичките пеят фалшиво ...

  23. #73
    [quote="[b]a[N]D[i]T[k]a"]
    Цитирай Първоначално написано от *Sumerian_Haze*
    Всичките пеят фалшиво ...
    Да бе да лесно е да се каже. Слушавала съм как пеят на живо някой от певиците в поп фолка макар да са много малко тия дето пеят оригинално си ги има!

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  24. #74
    po dobre sporete koq e po po-prosta (to su6tata rabota)
    Li4no az ne sum 4yval (ne iskam i da 4yvam) kak peqt na jivo,a v studioto gi dokarvat gore-doly dobre.
    Za mene si4kite sa ednakvo prosti i ednakvo "dobre" peqt,a za frazi4kite ot sorta na "si4ki moi fenove" i "nqmam nikakvo svobodno vr" ve4e sa BANALNI.
    WE ARE ELECTRONIX

  25. #75
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    307
    Цитирай Първоначално написано от Sexislav4o_Kasmetliiski
    Всичко е на Плей-бек ... ама мисля, че Камелия е най - зле...
    Пич първо отиди на някой техен концерт и виж дали е на плейбек.
    А Камелия хич не си е зле като се има в предвид от колко време е на сцената ....
    Don't you cry tonight, there's a heaven above you, baby!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си