.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 75
  1. #1

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    plovdiv
    Мнения
    58

    99 причини, да остана в българия

    99 причини да остана в България
    И въпреки, че това може да изглежда прекалено, има известна доза истина в следните редове, не мислите ли?


    1. Защото много ми харесва да живея в кочина.
    2. Защото обичам да дишам мръсен въздух.
    3. Обожавам да пия хлорирана вода от ръждясали тръби.
    4. Държа да умра от рак на четиридесет години.
    5. Страшно си падам да плащам външния дълг, дето не съм го направил аз.
    6. Приятно ми е да работя по един месец за 117 лева.
    7. Обичам да не ми плащат социалните осигуровки.
    8. Много ме радват сметките от по 150 лева за парно.
    9. Кефя се когато сметката на телефона ми е по-голяма от заплатата ми.
    10. Умирам си от кеф цяла година да събирам пари за GSM втора употреба от Германия – почти като нов ...
    11. ....и после да ме е страх да говоря по него, защото за 2 минути разговор трябва да работя два дена.
    12. Държа съседите ми да са олигофрени.
    13. Искам всяка седмица да се караме кой си е разпломбирал радиатора и защо някои си не е платил 0,60 лева за чистачката.
    14. Страшно си падам да ме унижават новобогаташи.
    15. Панелните гарсониери ме кефът.
    16. Дупките по пътищата са супер.
    17. Обичам съседът ми да си цепи дървата в хола си.
    18. Обичам като изляза на терасата и да виждам как тъпите ми съседи си изхвърлят манджата и боклука през джама си.
    19. Обичам депутатите, дето съм ги избирал, да гласуват тъпи закони.
    20. Луд съм от щастие когато после същите депутати ми обясняват, че законът който са приели е виновен за еди-какво си.
    21. Държа да се осигурявам здравно и след това, като се разболея, никой да не ми обръща внимание.
    22. Искам с парите ми за здравни осигуровки да се купуват нови Мерцедеси
    23. Искам депутатите дето аз сам ги избрал всяка година да си купуват нови коли.
    24. Кефят ме данъци от по над четиридесет процента.
    25. Обичам да плащам такса смет колкото две пенсии на баба ми и после пак да ходя из боклука.
    26. Луд съм от щастие когато се забавя с 0,14 минути да си платя тока и ме резнат веднага.
    27. После след като си го платя да чакам три дена да ми го пуснат.
    28. А най-готиното е, че тъпите цигани не си го плащат по десет години.
    29. Радвам се когато мургав контрольор в градския транспорт ми дава билетче шеста употреба.
    30. Щастлив съм да гледам тъпи циганки да не се плащат билетчетата, защото са братчеди с контрольора от шесто коляно.
    31. Хубаво ми е да събирам пари за кола от десет години…
    32. …после да ми я откраднат на втория ден.
    33. Искам инфлацията да ми изяде спестяванията.
    34. Обичам да дружа със тъпи, грозни и миризливи цигани наскоро забогатели от съмнителен бизнес.
    35. Още по-хубаво ми е, когато ми откраднат колата.
    36. Най-хубаво ми е когато после корумпирани ченгета ми се обаждат да искат “награда” за нея за да ми я върнат.
    37. Харесват ми подкупните ченгета – те са гот!
    38. Харесват ми подкупните митничари – браво юнаци!
    39. Харесва ми, че абсолютно всички, дето не трябва, са подкупни.
    40. Чувствам се щастлив, когато мутрите изнасилят гаджето ми.
    41. Чувствам се щастлив, когато мутрите изнасилят и мен.
    42. Весело ми е, когато БМВ-та газят хора и се отървават с глоба за превишена скорост.
    43. Обичам попфолк.
    44. Искам да си купувам дрехи втора употреба – на килограм.
    45. Искам да имам хладилник втора употреба.
    46. Искам и пералня втора употреба.
    47. Искам и климатик втора употреба.
    48. Падам си да ми обират апартамента по два пъти в годината ...
    49. ...кефя се и когато се върнат да ми изядат и сланината в хладилника.
    50. Хубаво ми е сутрин да виждам некролози на шест годишни деца изнасилени от гнусни педофили.
    51. Хубаво ми е когато на следващата сутрин разбера, че гнусните педофили са ги освободили срещу гаранция от 500 лева.
    52. Хубаво ми е сутрин да виждам некролози на петнадесетгодишни деца, умрели от дрога.
    53. Хубаво ми е сутрин да виждам некролози на шестнадесетгодишни деца, застреляни от полицаи.
    54. Хубаво ми е сутрин да виждам некролози на двадесет годишни младежи които са се самоубили в “родната казарма” защото някои се е гаврил с тях.
    55. Хубаво ми е сутрин да виждам некролози на на старци които са се самоубили за да не живеят в мизерия
    56. Обичам да гледам старци да си късат рецептите пред поликлиниките, защото не могат да си купят лекарствата.
    57. Приятно ми е да ме хапят бездомните помияри, които живеят в градинката до нас.
    58. След това ми е хубаво, когато в болницата ми кажат, че се е свършила противобясната ваксина...
    59. ...и най-накрая ми предложат такава за десет лева от личният им запас.
    60. Харесва ми да ме ръгат в трамваите.
    61. Харесва ми да ме настъпват и да ми кашлят в лицето в тролеите и автобусите.
    62. Обичам да ме лъжат на пазара.
    63. Обичам да ме лъжат навсякъде.
    64. Харесва ми че в България думата “Педераст” звучи гордо.
    65. Приятно ми е, че от чешмата в кухнята текат лайна след като не съм имал вода от четири дена защото живея на 13 етаж.
    66. Обичам да гледам тъпа телевизия.
    67. Много си падам по предавания с дълбоко социално значение като “Разбиване” и “Първична сила”
    68. Обичам да гледам тъпи сериали по четири пъти на ден.
    69. Обичам да слушам тъпо радио.
    70. Обичам страшно тъпите театрални постановки.
    71. Обичам тъпите вестници.
    72. Много обичам да ми спират кабелната телевизия в момента, когато има хубав филм.
    73. Падам си да пия метилов алкохол в бутилка от уиски.
    74. Весело ми е да гледам как баба ми живее с петдесет лева пенсия.
    75. Става ми гот като видя, че баба ми си продава покъщнината да може да си плати водата.
    76. Доставя ми удоволствие да гледам как контрольорите в градския транспорт бият хора.
    77. Доставя ми удоволствие и мен да ме бият.
    78. Радват ме бездомните деца по улицата ...
    79. ...и те са щастливи когато намерят малко пари да си купят лепило.
    80. Харесвам по цял ден да седя пред телевизора и да няма едно свястно заведение където да ида да пия едно кафе.
    81. Обичам кафето да ми е втора цедка с бъркалка втора употреба.
    82. Още повече ме радват бездомните деца, когато са гладни.
    83. Обичам да виждам пудели с прически за по сто лева.
    84. Става ми хубаво, когато си купувам лекарства с изтекъл срок на годност.
    85. Весело ми е, когато освобождават убийци от затвора, за да си правят пломби по зъбите.
    86. Кеф ми е когато лекарят ми ми каже, че дължа 50 лева за един обикновен преглед и консултация.
    87. Радвам се, когато срещна случайно на улицата бивши финансови фараони.
    88. Радвам се, когато на пешеходната пътека някой шофьор се опита да ме сгази.
    89. Кефя се когато по тротоарите няма място от паркирани коли
    90. Обичам да си купувам фалшиви шампоани, от които да ме избиват обриви.
    91. Харесва ми, когато някой се закачи на моя телефон и говори половин час с Гвинея Бисау.
    92. Приятно ми е, когато някой психопат спечели избори.
    93. Много ми е гот, когато родителите ми живеят на заеми.
    94. Радвам се като някакъв изрусен, девствен педераст ме срещне на улицата и ми каже:”Скъпи, обичам те!” Или нещо подобно.
    95. Радвам се, когато разни тъпаци с костюми за по хиляда лева, наскоро купили по един мезонет на трите си любовници, с извъннормено тегло от прекомерно ядене на езици от пъдпъдъци, прекарващи уикендите на островите Тонга, возещи се в служебни коли, струващи колкото половин поликлиника, децата на които ходят с по шест бодигардове, жените на които се занимават с това да си купуват гащи от Париж всеки втори петък на месеца, да се опитват да ме убедят, че нещата някога ще се оправят.
    96. Харесва ми самозвани професори, въртящи по 10 фирми, да пишат двойки, защото по време на лекциите сме ходили на работа.
    97. Защото умирам комплексари да ме третират като роб/иня.
    98. Защото няма по-голяма наслада да уча в бунище.
    99. Защото много обичам екстремния спорт - "разходка по родните ни улици"
    "Какво е любовта!?
    Срещнах на улицата един влюбен млад бедняк. Шапката му беше стара, палтото-износено, водата проникваше в обувките му, а звездите в душата му."
    Виктор Юго

  2. #2
    Голям фен Аватара на Ziezi
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    708
    От тези 99 причини стават за нещо 10-15 максимум....
    2, 3 и 13 т. системно / неподходящ подпис/ !

  3. #3
    Това е мнооого старо

  4. #4
    patty_ncet0, ей ненормалник и какво ще стане като напуснеш България? Ще изпълниш плана на всички лайна в парламента - да намалят българския етнос, защото тогава ще остане лесноманиполирана маса от цигани и други такива, които няма да могат да се противопоставят на безчинствата им. Заради такива като теб дето си знаят само чужбинка след 50 години земята, която дядо ти е бранил с цената на живота си ще се казва не България, а както казват в турските новини по БНТ(Б?) - Булгаристан. Само ще направиш кефа(извинете за турцизма, ама нали знаете покрай Първан паша), така де УДОВОЛСТВИЕТО на всичката измет, която в момента загробва държавата.

  5. #5
    Човек, отиди да се прегледаш някъде. Според мене трябва да те затворят в най-шибаната лудница. Направо си откачил с тази политическа пропаганда по форумите...

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  6. #6
    Dr. Kazimbutt, нещо не искаш да приемеш истината ли? Личи си, че те е страх да се изправиш лице в лице с нея. Ти обичаш да живееш в своя розов свят, в който всичко е такова, каквото ти го поднасят, без дори да ползваш собствения си мозък, за да поразсъждаваш по тези тема. Докато малоумници(в пълния смисъл на думата) като теб леят злоба и жлъч върху единствената достойна партия, Първанов (познат още като Първан паша или Гоце ага) пак ще спечели президентските избори, ще положи закрилническото си крило върху анти-конституционната и мафиотска партия ДПС, за да може грабежа и сечта на българската гора да продължи (вече 1/4 от горите ни са изсечени от дървената мафия). За тези 2 години Доган успя да открадне 600 милиона лева, без да броим парите от изсечените гори, а както и малките деца вече знаят (за разлика от теб), Първанов е този, който даде брадвата и управлението на България в ръцете на Ахмед Демир Доган. Същият този човек не се поколеба и да умърси най-вискокото държавно отличие - Орден Стара, като го връчи на Сава. Знаеш за ограбването от "Топлофикация - София", нали? Да? Това ограбване нямаше да бъде факт, ако не получаваше закрила от по-високо ниво. Е, шефът на топлофикацията просто играеше ролята на бушон, който обаче изгоря. А само да ви спомена - ограбените пари въобще не са 33 милиона, а над 150, това обаче не очаквайте да ви го каже коалицията или телевизиите. Казаха, че не могат да се върнат откраднатите пари. Е как да не може? Не може или не искат? Да, точно така, второто. А и могат да се върнат - просто следващите сметки ще да се опростят и готово ! Обаче не се опитвате даже да помислите самостоятелно, а само чакате какво ще ви кажат бТВ, без дори да сте се замислили "абе чакай малко, тука има нещо". ДПС открадна парите от бедствията и вместо да оправи инфраструктурата, джамии почнаха да никнат като гъби - всичко пак с наши пари. Това е така не защото Доган е на власт, не защото Първанов му помага, а заради Содеров. Той изсече горите, той източи Държавния резерв, той е виновен за ограбването от "Топлофикация". Абе въобще Волен е виновен за окаяното положение на България. България, в която сега няма да можеш да почнеш малък и среден бизнес, заради тези същите, които толерират сегашната корупция и гиганти като "Технополис", "Бриколаж" и др. такива, които взеха хляба на всички фирми със стокооборот под 100 000 лева на месец. Ти искаш ли да живееш в такава България? Аз? Не, благодаря.

  7. #7
    Поразсъждавал съм достатъчно по темата и съм стигнал до извода, че който и да ни управлява, тук пак ще си е същата свинщина. Това е така, защото в България няма свястна партия, която да мисли за народа.

    Недей да ми развиваш теории за това, как Първанов е супер мошеник и тем подобни... Президентът може и да е мошеник, ама и Волен Сидеров не е цвете за мирисане. Той е досущ като царя - голям сладкодумник, който дава обещания и се кълне, че ще оправи България. Воленчо ще оправи България, но не и в добрия смисъл на думата...

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  8. #8
    Нужно ли да казвам, че Волен официално се е клел В паметника на Васил Левски в София, пред десетки хиляди присъстващи, да служи на България и ако се отклони от пътя си да го достигне народното проклятие? Може би не!!

  9. #9
    Ако думите не са подкрепени от действия, те нямат никаква стойност.

    П.П. Хубаво е, че в подписа ти е написано на български, че се гордееш с народността си, защото като видя някой, в чийто подпип пише "Proud to be Bulgarian", направо ми призлява...

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  10. #10
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Dr. Kazimbutt
    Ако думите не са подкрепени от действия, те нямат никаква стойност.

    П.П. Хубаво е, че в подписа ти е написано на български, че се гордееш с народността си, защото като видя някой, в чийто подпип пише "Proud to be Bulgarian", направо ми призлява...
    Ами в този случай думите са подкрепени от действия!!!!Така че какъв ти е проблема бе,Казиме?

  11. #11
    Проблемът е, че действията не се виждат.

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  12. #12
    Супер фен Аватара на Mo6no
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 424
    Цитирай Първоначално написано от Dr. Kazimbutt
    Проблемът е, че действията не се виждат.
    То изобщо няма такива.
    11 tochka deaktiven profil.

  13. #13
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Dr. Kazimbutt
    Проблемът е, че действията не се виждат.
    Ами ако си кьорав нема да ги видиш....

  14. #14
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Mo6no
    Цитирай Първоначално написано от Dr. Kazimbutt
    Проблемът е, че действията не се виждат.
    То изобщо няма такива.
    =D> Ти пък все едно каза нещо.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Mo6no
    То изобщо няма такива.
    Така ли ти казаха по "БНТ", "бТВ" и "НОВА"?

  16. #16
    Човек, защо си решил, че ти си единственият, който има собствено мнение?

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  17. #17
    Супер фен Аватара на Mo6no
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 424
    Цитирай Първоначално написано от Човек
    Цитирай Първоначално написано от Mo6no
    То изобщо няма такива.
    Така ли ти казаха по "БНТ", "бТВ" и "НОВА"?
    АЗ изобщо не гледам телевизия приятелю.
    11 tochka deaktiven profil.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Mo6no
    АЗ изобщо не гледам телевизия приятелю.
    Аааа, значи мама и тате.

  19. #19
    Супер фен Аватара на Mo6no
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 424
    Цитирай Първоначално написано от Човек
    Цитирай Първоначално написано от Mo6no
    АЗ изобщо не гледам телевизия приятелю.
    Аааа, значи мама и тате.
    Мама и тате не ги слушам особено.
    Но това ме навежда мисълта, че ти си фен на "АТАКА" имено заради тези два фактора. Мама и тате ти я хвалят, както и телевизия САКАТ (или СКОТ) ти промива мозъчето.
    11 tochka deaktiven profil.

  20. #20
    Голям фен Аватара на Ziezi
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    708
    Цитирай Първоначално написано от Mo6no
    Цитирай Първоначално написано от Човек
    Цитирай Първоначално написано от Mo6no
    То изобщо няма такива.
    Така ли ти казаха по "БНТ", "бТВ" и "НОВА"?
    АЗ изобщо не гледам телевизия приятелю.
    Ами тогава откъде знаеш,че няма никви действия?
    2, 3 и 13 т. системно / неподходящ подпис/ !

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Mo6no
    Мама и тате ти я хвалят
    Аз не се влияя от тяхното мнение, защото баща ми е СДС-ар, а и майка ми е за БСП свинете.

    След като не слушаш нито турските и еврейски телевизии, нито мама и тате, как знаеш, че "Атака" не прави нищо? Ти какво очакваш? Някой да дойде у вас и да позвъни на вратата ти, за да ти каже, че "Атака" е внесла проектозакон ли?

    Цитирай Първоначално написано от Mo6no
    , както и телевизия САКАТ (или СКОТ) ти промива мозъчето.
    Хайде де, докога ще те чакам да ми кажеш защо "ми е промила мозъчето". Няма смисъл да пишеш нещо, което не е подплатено с доводи. Не отговори в предишното ми разсъждение, нито очаквам да направиш същото и в това, защото просто няма как да го докажеш освен дa си измисляш имагинерни аргументи нямащи и капка истина.

  22. #22
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    252
    По Българска Национална Телевизия ( БНТ ) има новини на турски ?! На емблематични български празници се изнасят речи на турски ?! Полицията гледа да не удря цигани , защото щели да ги обвинят в расова дискриминация ?! Управляват ни турци ?! .... До къде сигна България ! А защо ли, защото на управляващите не им пука , щом има още какво да крадат ... От всички само Волен Сидеров и Атака още мислят за България ... Не били доказвали думите си с дела ли ? А всичките митинги които имаше ? Не е достатъчно ли , ами да не е , но е само началото . А и не зависи само от тях , а и от нас . Докато ние не се осъзнаем нещата няма да се променят ...
    Било много мръсно по улиците ли ? Ами спрете да си хвърляте боклуците по земата ! Съжалявате просещите циганчета ? Ами вместо да си купуват лепило с помощите и изпросените пари - да тръгнат на училище или да работят черна работа по строежите ! Има голяма престъпност ли ? Ами докато власта си затваря очите ще има ......
    Не може вечно да вали , все някога изгрява слънце... а без дъждовните капки не бихме оценили слънчевите лъчи ...

  23. #23
    И какво като е имаше митинги? Какво толкова стана на тях? Волен си направи реклама...

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  24. #24
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Мили воленчоманиаци... Събудете се! По- добре да ни управляват турци(срещу които нямам нищо против- или поне нямаше да имам, ако бяха кадърни управници), отколкото нему подобни мижитурко-психопати...
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  25. #25
    Голям фен Аватара на Ziezi
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    708
    Цитирай Първоначално написано от rosskata
    Мили воленчоманиаци... Събудете се! По- добре да ни управляват турци(срещу които нямам нищо против- или поне нямаше да имам, ако бяха кадърни управници), отколкото нему подобни мижитурко-психопати...
    Роска,като искаш да те управляват турци ходи в турция!Много е просто!
    До казимчо:митингите показваха,че все още има българи,които искат да се управят нещата в тази страна!
    2, 3 и 13 т. системно / неподходящ подпис/ !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си