.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    още един хахаха

    Защо
    сме
    самотни
    във
    мрак
    алкохолен -
    приведени
    над
    живота,
    неточни
    и
    недоволни -
    без поглед
    в доброто,
    без сила
    за утре -
    повехнали
    приживе,
    смъртно
    покорни -
    защо
    сме
    тъй
    ниско
    паважно
    подобни.
    olalaaaaaaaaaaaaa

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    House Music Island
    Мнения
    350
    pf az ti vzeh temata na seriozno...nqma6e nujda da puska6 nova tupotiq, moje6e da go napi6e6 tva pri prednata
    bydi do men vyv vseki mig,bydi do men sulzite mi da trie6,usmivkite mi da sybirash,celuvkite da te izgarqt!Bydi do men,za da ti kazvam kolko te obi4am,za da me greqt tvoite o4i i s nejni imena da te naricham

  3. #3
    ee sq moje da ne sa mi kat tvoite kilometri4ni ama sq da ne se obijdame
    olalaaaaaaaaaaaaa

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    House Music Island
    Мнения
    350
    ne si li 4uval 4e ka4estvoto ne zavisi ot koli4estvoto..demek 4e ne e vajno kolko e dulgo edno stihotvorenie primerno..moje da e i ot 2 kupleta, no da e izpulneno s pove4e smisul ot edna poema. qvno az sum povurhnostna, no ne smqtam 4e kogato trugva6 da pi6e6 stihotvorenie trqbva da se otnasq6 s neserioznost..kakto o4evidno pravi6 ti.
    bydi do men vyv vseki mig,bydi do men sulzite mi da trie6,usmivkite mi da sybirash,celuvkite da te izgarqt!Bydi do men,za da ti kazvam kolko te obi4am,za da me greqt tvoite o4i i s nejni imena da te naricham

  5. #5
    оо az nikoga ne se otnasqm s neserioznost, i to4no tova se opitvam da ti kaja, ne e vajno koli4estvoto, no kakto i da e, ne iskam da sporq. I az se staraq da ne sam povarhnosten, no nz, az prosto spodelqm mislite si 4res stihove, Tva e vsi4ko Ai
    olalaaaaaaaaaaaaa

  6. #6
    Guest
    твърде е малко за стихотворение, но много ми хареса, незнам има хубав смисъл, накара ме да се замисля, хубава мисъл! =D>

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си