.
Затворена тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1

    Къдрене на права коса

    Косата ми е много права.Пробвала съм да я къдря с ролки,маша,но ефекта е най-много 2-3 часа.Пробвала съм и с пяна,лак за коса,но пак нищо.Та вапроса ми е да ми препоръчате някакъв начин да я накъдря без студено къдрене и прочие,защото ще остана без коса Някакъв качествен фиксатор комбиниран с навиване с маша би ми помогнало.Приемам всякъкви варианти.Мерси предварително

  2. #2
    Голям фен Аватара на LuCkY_YoU
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    578
    probvai s ma6a i sled tova s lak za kosa,bi tr da ti izdurji min den. az polzvam na L'oreal Ultim fix i sum adski dovolna.
    moq nevinnost i greh.....

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    House Music Island
    Мнения
    350
    taka ako iska6 priemi suveta mi, ako ne iska6 nedei, a i koito iska da ne vqrva, no rezultata e vuzhititelen : nama4kvam hubavo kosata si s bira, taka 4e da se namokri cqlata i sled tova q ma4kam s kurpa za da izpruhne malko sled koeto q izsu6avam sus se6uar i produljavam da q ma4kam. rezultata - razko6ni kudrici i golqm obem koito izdurjat 2-3 dni bez osobeno usilie
    bydi do men vyv vseki mig,bydi do men sulzite mi da trie6,usmivkite mi da sybirash,celuvkite da te izgarqt!Bydi do men,za da ti kazvam kolko te obi4am,za da me greqt tvoite o4i i s nejni imena da te naricham

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    DreamLand
    Мнения
    502
    Цитирай Първоначално написано от Sophie
    taka ako iska6 priemi suveta mi, ako ne iska6 nedei, a i koito iska da ne vqrva, no rezultata e vuzhititelen : nama4kvam hubavo kosata si s bira, taka 4e da se namokri cqlata i sled tova q ma4kam s kurpa za da izpruhne malko sled koeto q izsu6avam sus se6uar i produljavam da q ma4kam. rezultata - razko6ni kudrici i golqm obem koito izdurjat 2-3 dni bez osobeno usilie
    а МИРИШЕ ЛИ НА БИРА...? :P

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    House Music Island
    Мнения
    350
    mejdudrugoto izop6to ne miri6e, kato se izsu6i po nikakuv na4in ne moje da se razbere 4e e tretirana s bira, ako ne vqrvate ne pre4i da probvate
    bydi do men vyv vseki mig,bydi do men sulzite mi da trie6,usmivkite mi da sybirash,celuvkite da te izgarqt!Bydi do men,za da ti kazvam kolko te obi4am,za da me greqt tvoite o4i i s nejni imena da te naricham

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    s beltuk se polu4avat strahotni 4upki i ne miri6i posle osobeno ako q napraska6 s niakav parfum! ina4e ima edin mus za kudruci koito e mnogo silen-na Seri!

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    ГрАд На ГрЕхА...
    Мнения
    764
    Da tva s birata i az sum go provala naistian izdurja mnogo i sedi super sexy..Sushto moje da probvash s presa za kosa
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Sophie
    taka ako iska6 priemi suveta mi, ako ne iska6 nedei, a i koito iska da ne vqrva, no rezultata e vuzhititelen : nama4kvam hubavo kosata si s bira, taka 4e da se namokri cqlata i sled tova q ma4kam s kurpa za da izpruhne malko sled koeto q izsu6avam sus se6uar i produljavam da q ma4kam. rezultata - razko6ni kudrici i golqm obem koito izdurjat 2-3 dni bez osobeno usilie
    a moje li tova da se napravi na kudrava kosa za po-dobra forma?i moje li primerno sled kato si se izkupala na mokra kosa da se sloji vednaga ili trqbva da e suha?

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    House Music Island
    Мнения
    350
    ami pri men i na mokra se polu4ava no efekta e po slab, a sled kato e kudrava mislq 4e 6te se polu4i dosta dobre. a i osven tova kakto znaem birata se pravi po4ti izcqlo ot prirodni produkti..hmel tam nz o6te kakvo i e dosta podhranva6ta i e edin vid kato maska
    bydi do men vyv vseki mig,bydi do men sulzite mi da trie6,usmivkite mi da sybirash,celuvkite da te izgarqt!Bydi do men,za da ti kazvam kolko te obi4am,za da me greqt tvoite o4i i s nejni imena da te naricham

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    584
    Тва с бирата и аз ще го пробвам.И без това косата ми е леко чуплива.Дано стане хубаво
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

  11. #11


    Как може да се постигне този ефект УаУ и възможно ли е нещо да стане с такъв тип ролки




    Ще пробвам това с бирата,дано на мойта коса стане нещо,но се самнявам

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 955

    Re: Къдрене на права коса

    Цитирай Първоначално написано от ™bLaCk`RoSe™
    Косата ми е много права.Пробвала съм да я къдря с ролки,маша,но ефекта е най-много 2-3 часа.Пробвала съм и с пяна,лак за коса,но пак нищо.Та вапроса ми е да ми препоръчате някакъв начин да я накъдря без студено къдрене и прочие,защото ще остана без коса Някакъв качествен фиксатор комбиниран с навиване с маша би ми помогнало.Приемам всякъкви варианти.Мерси предварително
    Ем за мене най-доброто къдрене е с къдрин и използваш много силни шампоани като Dove за да не ти се изтощи!Държи 2-3 месеца!А когато си миеш косата става още по-къдтраво!

  13. #13

    Re: Къдрене на права коса

    Цитирай Първоначално написано от Krem4eto
    Цитирай Първоначално написано от ™bLaCk`RoSe™
    Косата ми е много права.Пробвала съм да я къдря с ролки,маша,но ефекта е най-много 2-3 часа.Пробвала съм и с пяна,лак за коса,но пак нищо.Та вапроса ми е да ми препоръчате някакъв начин да я накъдря без студено къдрене и прочие,защото ще остана без коса Някакъв качествен фиксатор комбиниран с навиване с маша би ми помогнало.Приемам всякъкви варианти.Мерси предварително
    Ем за мене най-доброто къдрене е с къдрин и използваш много силни шампоани като Dove за да не ти се изтощи!Държи 2-3 месеца!А когато си миеш косата става още по-къдтраво!

    Косата ми е боядисвана и съм питала за къдренето с къдрин и ме посъверваха да не правя тази грешка.Пък и така една приятелка беше станала като оФца

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    House Music Island
    Мнения
    350
    friziorkata mi kaza, 4e kudrene na boqdisvana kosa s kudrin kolkoto i ka4estveni i skupi produkti za kosa da se polzvat sled tova si e 4isto ubiistvo na kosata) za6toto himi4eskite reakcii se zastupvat i tq bukvalno izgarq...efektna ne samo 4e ne si zaslujava..ami posle 6te ima rev qko
    bydi do men vyv vseki mig,bydi do men sulzite mi da trie6,usmivkite mi da sybirash,celuvkite da te izgarqt!Bydi do men,za da ti kazvam kolko te obi4am,za da me greqt tvoite o4i i s nejni imena da te naricham

  15. #15
    lilanka
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Sophie
    friziorkata mi kaza, 4e kudrene na boqdisvana kosa s kudrin kolkoto i ka4estveni i skupi produkti za kosa da se polzvat sled tova si e 4isto ubiistvo na kosata) za6toto himi4eskite reakcii se zastupvat i tq bukvalno izgarq...efektna ne samo 4e ne si zaslujava..ami posle 6te ima rev qko
    predi godina bqh s kydrin,jkato mesec predi tova bqh si napravila kosata s blonder-ne mi e opadala kosata vse o6te
    trqino e s kydrin,no ne davam garnciq,4e nqkoq kosa nqma da okape
    (vseki iska tova,koeto nqma-pravite kosi iskat kydravi i obratnoto)
    i moito e prava i q kydrq s bira+ ryce/pqna/rolki/ma6a/presa

  16. #16

    Re: Къдрене на права коса

    Цитирай Първоначално написано от ™bLaCk`RoSe™
    Косата ми е много права.Пробвала съм да я къдря с ролки,маша,но ефекта е най-много 2-3 часа.Пробвала съм и с пяна,лак за коса,но пак нищо.Та вапроса ми е да ми препоръчате някакъв начин да я накъдря без студено къдрене и прочие,защото ще остана без коса Някакъв качествен фиксатор комбиниран с навиване с маша би ми помогнало.Приемам всякъкви варианти.Мерси предварително

    за нещо по-продължително като минимум ден-два се сещам да си направиш плитки и после да оставиш косата така начупена. А за големи къдрици не зная освен маша...

  17. #17

    ...

    Цитирай Първоначално написано от Taina{}
    s beltuk se polu4avat strahotni 4upki i ne miri6i posle osobeno ako q napraska6 s niakav parfum!
    Ам...на суха или влажна коса се прилага тоз начин за къдрици ?
    ...Никога не губи времето си за човек,който не цени времето прекарано с теб!...

  18. #18
    Guest
    mn hubavo stava kato na mokra kosa si napravish ribeni kosti i kato isunat go mahash slagash malko lak za kosa i super po razli4ni sa kudricite i s amn hubavi pone na men mi haresvat

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Bourgas/Bulgaria
    Мнения
    150
    hora,ami birata kakva da e ?
    Anybody who’s ever loved, ya know just what I feel
    Too hard to fake it, nothing can replace it
    Call the radio if you just can’t be without your baby

  20. #20
    Guest
    az se kydrq s hartiiki i moqta kosa e mn prava

  21. #21
    Ти си знаеш, като казваш, че не искаш студено къдрене, ама все пак според мен е по-добре. То може да си боядисана и накъдрена, само че трябва да има там някакъв интервал между процедурита, питай фризьорката си най-добре. Щото то ще ти отнема толкова време да се къдриш с разни пяни и лакове или други щуротии, пък и то не е кой знае колко полезно за косата, че по-добре да се накъдриш веднъж и поне да си спокойна.
    Life is a series of rooms. What really matters is with whom you're stuck with in one.

  22. #22
    puffka_
    Guest
    az se pravq s presata ama nqkak stavam na pydel. edna priqtelka se kadri s defuzer stava mnogo sexy. ama vsi4ko zavisi ot kosata. celuvki!!

  23. #23
    Темата е стара!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си