.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    shak
    Guest

    www.hattrick.org

    www.hattrick.org
    Hattrick е футболна игра в Интернет, където търгувате с играчи и тренирате отбора си в съревнование с хиляди противници от цял свят.
    Hattrick е безплатна. Управлението на отбора става чрез Уеб-браузър. Мачовете са два пъти в седмицата, но вие можете да влизате в сайта по всяко време, за да следите развитието на отбора си. Можете да променяте тренировките на отбора, да продавате или купувате играчи в трансферния пазар или просто да си побъбрите с другите потребители.
    Hattrick никога не свършва, така че, когато (ако) спечелите групата си, се качвате едно ниво по-нагоре за следващия сезон (който продължава 16 седмици). Готови ли сте? За национална и международна слава: напред!
    Някой играе ли я игричката
    Страшно зарибяваща е try it

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Аз


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  3. #3
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    И аз я играя

  4. #4
    Guest
    играта е много яка и аз я играя също

  5. #5

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Някаде там.
    Мнения
    18
    Аз също я играя.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Хора имаше един сайт от където може да си направиме турнирче.Играе се по същото време когато се играят и приятелските срещи.Ако някой се сеща за сайта да каже , ако не аз ще питам един приятел и ще ви кажа Ще е яко да си направиме едно турнирче


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Предлагам да направиме едно турнирче в hattrick.org между хората от форума, които играят.Ще го проведеме просто като приятелски мачове.Някак си ще се уговориме кой с кого ще играе и така ще направиме един турнир под формата на директни елиминации. Нека всеки, който е съгласен да напише тук името на отбора си


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  8. #8
    Брат ми играеше 2год. някъде, но му взеха отбора. Сега незнам дали има нов...разправяше ми нещо, ама не го слушах много много...

  9. #9
    абе имам един въпрос относно играта. нов съм сега в hattrick. та да ви питам, ако от школата не тегля нови всяка седмица това може ли да окаже положително влияние върху футболистите, които тегля оттам?
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    332
    Цитирай Първоначално написано от мечтател
    абе имам един въпрос относно играта. нов съм сега в hattrick. та да ви питам, ако от школата не тегля нови всяка седмица това може ли да окаже положително влияние върху футболистите, които тегля оттам?
    тегл иси всяка седмица редовно.нетегленето на играч няма да направи следващите изтеглени по-добри.
    там всичко е въпрос на късмет-може 5пъти поред да вадиш изроди а може и 5 сезона да не изтелгиш нищо свястно.

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Аз от школата ми тегля от сума време и нито един свестен играч не ми се падна.. все трябва да купувам


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    332
    кажете си отборите де

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    София/Казанлък
    Мнения
    1 144
    аз преди играех,ама ми зеха отбора и ме мързеше пак да играя.Отбора ми се казваше Кривоглед Глистосер
    In your dreams
    The pain is so real
    Before the dead
    You'll have to kneel
    Hear your future screams
    See your epitaph
    As you scream
    The dead they laugh

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Моя отбор се казва FC RedArmy


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си