.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    imam fizika na momche

    zdraveite!az sym na 15 godini i treniram volleyball no mislq 4e sym niska sega sym 8 za 9!
    mnogo hora mi kazvat 4e imam fizila na momche a az sym momiche!kakvo da pravq!mislq 4e pod tova koeto mi kazvat imat predvid golqm prysec i po princip malko poi4e sila ot dr momi4eta ot otbora,po tozi povod vsi4ki mi se podigravat kakvo da pravq?!?! molq vi pomognete mi!!!!
    Когато мога - помагам,
    когато искам - успявам,
    когато докосвам - възпламенявам,
    когато целувам - сгрявам,
    когато обичам - наранявам!

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Sam na Raiski ostrov
    Мнения
    202
    spokoino i ti nqkoi den 6te ima6 gurdi

  3. #3
    4e az gyrdi si imam, imam predvid za muskulite!!!!!
    Когато мога - помагам,
    когато искам - успявам,
    когато докосвам - възпламенявам,
    когато целувам - сгрявам,
    когато обичам - наранявам!

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Sam na Raiski ostrov
    Мнения
    202
    i kato gi ima6 kolko sa golemi ?

  5. #5
    moje li da ne se zaqjda6!mi ela i 6a vidi6!ne iskam da se zanimavam s nqkakyv si det ne go poznavam!a molq za syvet!

    nadqvam se da go polu4a!!!!i bez poi4e takiva typi otgovori(ako moga da go nareka taka!!!!!!!!!!)
    Когато мога - помагам,
    когато искам - успявам,
    когато докосвам - възпламенявам,
    когато целувам - сгрявам,
    когато обичам - наранявам!

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Аз се кефя на момичета с мускули, особено лекоаатлетичките са супер грациозни. Сто на сто си по добре от разни разплути китове дето глезените им са колкото бедрото им и като чуят за движение и им става лошо.
    2т. системно

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    House Music Island
    Мнения
    350
    ti si sportistka i tova da ima6 dobre oformeni muskuli e pove4e ot normalno. Tova, 4e si po-razvita ot pove4eto momi4eta ne trqbva da e povod za pritesnenie, tui kato vseki organizum e razli4en. Taka 4e tova, koeto trqbva da napravi6 e da se abstrahira6 ot tupite podigravki i da si gleda6 sporta.
    bydi do men vyv vseki mig,bydi do men sulzite mi da trie6,usmivkite mi da sybirash,celuvkite da te izgarqt!Bydi do men,za da ti kazvam kolko te obi4am,za da me greqt tvoite o4i i s nejni imena da te naricham

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си