.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33
  1. #1

    ciganite i turcite vun ot BULGARIQ???

    kakvo mislite trqbva li da se izgoni tazi 4erna sgan ot BULGARIQ???

  2. #2
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    не, не е това начина.

  3. #3
    Супер фен Аватара на Mo6no
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 424
    Не. Не трябва да се изгонят.
    11 tochka deaktiven profil.

  4. #4
    Голям фен Аватара на Ziezi
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    708
    Трябва!Тва е единственият начин!!
    2, 3 и 13 т. системно / неподходящ подпис/ !

  5. #5
    Супер фен Аватара на Mo6no
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 424
    Цитирай Първоначално написано от Ziezi
    Трябва!Тва е единственият начин!!
    Така ли? И тогава по-добре ли ще живеем? Хитлер е избил еврейте, но германците са били далеч по-дзле след втората световна война. Още повече - кой ще позволи такова нещо?
    11 tochka deaktiven profil.

  6. #6
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Цитирай Първоначално написано от Mo6no
    Цитирай Първоначално написано от Ziezi
    Трябва!Тва е единственият начин!!
    Така ли? И тогава по-добре ли ще живеем? Хитлер е избил еврейте, но германците са били далеч по-дзле след втората световна война. Още повече - кой ще позволи такова нещо?
    в историята могат да се намерят много примери какво става когато се действа с насилие. добре е да се учим от миналите грешки и да не ги повтаряме. мирът не може да се постигне чрез насилие, а чрез разбирателство.

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    382
    Nemoga da razbera zashto slagate turcite i ciganite pod obsht znamenatel???ta te sa tolkova razlichni!ciganite sa si za gonene no turcite puk zashto?verno che iskat da zavladeiat ciala Balgaria no zashto shte se stiga chak do tam?ima i svestni
    Nikoga ne plachi za neshto koeto ne plache za teb!

  8. #8
    Голям фен Аватара на Ziezi
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    708
    Цитирай Първоначално написано от Mo6no
    Цитирай Първоначално написано от Ziezi
    Трябва!Тва е единственият начин!!
    Така ли? И тогава по-добре ли ще живеем? Хитлер е избил еврейте, но германците са били далеч по-дзле след втората световна война. Още повече - кой ще позволи такова нещо?
    Кой ти говори за избиване?
    А кой позволи на Милошевич?Аз лично не вижда особена разлика между Сърбия и България освен,че Сърбия "олекна" с около 1 000 000 албанци и цигани...
    2, 3 и 13 т. системно / неподходящ подпис/ !

  9. #9
    Голям фен Аватара на Ziezi
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    708
    Цитирай Първоначално написано от gery_to
    Nemoga da razbera zashto slagate turcite i ciganite pod obsht znamenatel???ta te sa tolkova razlichni!ciganite sa si za gonene no turcite puk zashto?verno che iskat da zavladeiat ciala Balgaria no zashto shte se stiga chak do tam?ima i svestni
    Вече сама си отговори....

    в историята могат да се намерят много примери какво става когато се действа с насилие. добре е да се учим от миналите грешки и да не ги повтаряме. мирът не може да се постигне чрез насилие, а чрез разбирателство.
    Ами хайде накарай мангалите да разботят чрез разбирателство...
    2, 3 и 13 т. системно / неподходящ подпис/ !

  10. #10
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    ако спре "позитивната дискриминация" и започне да се прилага закона стриктно, ще заработят.

  11. #11
    Супер фен Аватара на Mo6no
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 424
    Цитирай Първоначално написано от Ziezi
    Цитирай Първоначално написано от Mo6no
    Цитирай Първоначално написано от Ziezi
    Трябва!Тва е единственият начин!!
    Така ли? И тогава по-добре ли ще живеем? Хитлер е избил еврейте, но германците са били далеч по-дзле след втората световна война. Още повече - кой ще позволи такова нещо?
    Кой ти говори за избиване?
    А кой позволи на Милошевич?Аз лично не вижда особена разлика между Сърбия и България освен,че Сърбия "олекна" с около 1 000 000 албанци и цигани...
    Сърбите сега живеят по-зле от българите, а преди са били много по-добре. Факт. Освен това не искам България да стане втора Югославия.
    11 tochka deaktiven profil.

  12. #12
    Голям фен Аватара на Ziezi
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    708
    ако спре "позитивната дискриминация" и започне да се прилага закона стриктно, ще заработят.
    Това какво трябва да означава?Имам предвид "позитивна дискриминация".

    Сърбите сега живеят по-зле от българите, а преди са били много по-добре. Факт. Освен това не искам България да стане втора Югославия.
    По-зле ли?Кое им е по-злето?
    2, 3 и 13 т. системно / неподходящ подпис/ !

  13. #13
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    позитивната дискриминация е когато на малцинството се дават повече права отколкото на мнозинството.

  14. #14
    Голям фен Аватара на Ziezi
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    708
    Цитирай Първоначално написано от Lake_bodom
    позитивната дискриминация е когато на малцинството се дават повече права отколкото на мнозинството.
    И смяташ,че когато спре тази дискриминация манговците ще почнат всички до един да работят?Много дълбоко се съмнявам в това,щото те са научени да НЕ работят!!!
    2, 3 и 13 т. системно / неподходящ подпис/ !

  15. #15
    Супер фен Аватара на Mo6no
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 424
    Цитирай Първоначално написано от Ziezi
    Цитирай Първоначално написано от Lake_bodom
    позитивната дискриминация е когато на малцинството се дават повече права отколкото на мнозинството.
    И смяташ,че когато спре тази дискриминация манговците ще почнат всички до един да работят?Много дълбоко се съмнявам в това,щото те са научени да НЕ работят!!!
    А кой ги е научил да не работят?
    11 tochka deaktiven profil.

  16. #16
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    да, точно това е проблема, но държавата трябва да ги ПРИНУДИ да работят, да пращат циганетата на даскало, да спазват законите, да се държат като хора.

  17. #17
    Голям фен Аватара на Ziezi
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    708
    Цитирай Първоначално написано от Lake_bodom
    да, точно това е проблема, но държавата трябва да ги ПРИНУДИ да работят, да пращат циганетата на даскало, да спазват законите, да се държат като хора.
    Тук съм съгласен,но с тези хора в управлението на България това няма да стане!!!!
    2, 3 и 13 т. системно / неподходящ подпис/ !

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Сички мангали да бачкат, който не бачка - на сапун. Турците под ножа, турци в парламента - НЕ. Волен сидеров да ми лапа пишката щото само говори и нищо не прави.
    2т. системно

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Ами аз съм си много сполучлив и кадърен, просто не искам мангали да ми крадат. Слушай са неща от практиката за да не ми кажеш после че само говоря без да съм запознат с нещата. Оня ден един циганин наркоман ми разби втората кола и открадана касетофона, за негово нещастие обаче също така открадна и една папка с фирмени решения, регистрации, нотариални актове и други подобни хартийки струващи повече от човешки живот. Тъй като блока в който живея все още не е довършен напълно (строи го нашта собствена фирма) и работниците които бяха дошли сутринта на работа бяха много обидени как може да крадат от шефа. Нямаше и 3 минути и вече се знаеше кой е извършителя (те така и така сички са от близко намиращата се махала и се познават - па некъв сутринта разправял некъде си че има касетофон еди къде си и тн...) Дебнахме наркоманя и след половин час се появи там където редовно си зима дозата според думите на ощаците. Ошамарихме го малко и се намериха липсващите ценности. Се пак му бяха останали няколко неизпочупени ребра и един зъб май му беше останал ама за съжаление баща ми беше подал жалба в полицията та тамън а го довършихме органите си го заключиха. Викат че имал присъди за 9 години затвор... ама днеска разбрах че го били пуснали поне немали кво да го правят майка им деба куки, та са има да ми върши работа...
    2т. системно

  20. #20
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Цитирай Първоначално написано от Ziezi
    Цитирай Първоначално написано от Lake_bodom
    да, точно това е проблема, но държавата трябва да ги ПРИНУДИ да работят, да пращат циганетата на даскало, да спазват законите, да се държат като хора.
    Тук съм съгласен,но с тези хора в управлението на България това няма да стане!!!!
    да, така е за съжаление.

  21. #21
    Guest
    НЕ!

    А ти какво мислиш:

    Настоящите американци прости, големи герои ли са при положение, че простите им прадеди каубоите или на български - кравари са трепали наред миролбивите и близки с природата индиянци?

    А, редно ли е тези олигофрени по природа американци да се гаврят с готините негри по онзи начин в миналото?

    А, какво мислиш за онзи психопат Хитлер, дето е трепал наред гениалните евреи?

    А, защо олигофрените по природа американци пуснаха на духовитите жълтури атомната?

    И какво по-точно търсят простите кравари в европа и каква е настоящата война?

    А, защо тъпите кравари продължават да наливат пари в секти из България?

    И разбрахте ли вече, колко опасен в крайна сметка е птичия гриб и колко бесни далавери се скриха зад облика на пилето?

    РАСИЗМА ГОВОРИ ЗА ТЕСНОГРЪДИЕ!
    ЗА ЧОВЕК С НИЩОЖНА ДУША!

  22. #22
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    174
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    НЕ!

    А ти какво мислиш:

    Настоящите американци прости, големи герои ли са при положение, че простите им прадеди каубоите или на български - кравари са трепали наред миролбивите и близки с природата индиянци?

    А, редно ли е тези олигофрени по природа американци да се гаврят с готините негри по онзи начин в миналото?

    А, какво мислиш за онзи психопат Хитлер, дето е трепал наред гениалните евреи?

    А, защо олигофрените по природа американци пуснаха на духовитите жълтури атомната?

    И какво по-точно търсят простите кравари в европа и каква е настоящата война?

    А, защо тъпите кравари продължават да наливат пари в секти из България?

    И разбрахте ли вече, колко опасен в крайна сметка е птичия гриб и колко бесни далавери се скриха зад облика на пилето?

    РАСИЗМА ГОВОРИ ЗА ТЕСНОГРЪДИЕ!
    ЗА ЧОВЕК С НИЩОЖНА ДУША!
    Аз бях.

  23. #23
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Волен сидеров да ми лапа пишката щото само говори и нищо не прави.
    =D>
    Ето я поредната жертва на чуждото мнение, "БНТ", "бТВ", "НОВА", чалгата, Глави Стриганов и "Биг бобър".

    Сега, ако ми кажеш от къде знаеш, че Волен нищо не прави, ще ме хвърлиш в тъч.

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Волен сидеров да ми лапа пишката щото само говори и нищо не прави.
    =D>
    Ето я поредната жертва на чуждото мнение, "БНТ", "бТВ", "НОВА", чалгата, Глави Стриганов и "Биг бобър".

    Сега, ако ми кажеш от къде знаеш, че Волен нищо не прави, ще ме хвърлиш в тъч.

    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    И като ги изгоните и вече няма кой да обвинявате за собствените си несполуки и некадурност- какво ще стане??? Кои ще са следващите обвинени??
    Тук не говорим за неспоуки и некадърност. Като ги изгоним, просто няма да ни убиват всеки ден.

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen

    ебати...
    и са какво излезе, че аз където не гледам ТВ, не слушам чалга и прочие...
    съм част от стадото само защото смятам, че Болен е просто бояджия и лъжец....

    тц тц тц
    Сам си отгов

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си