.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: nesb1dnati me4ti

  1. #1

    nesb1dnati me4ti

    vinagi s1m iskal/a da s1m (napravq)...
    za kakvo e ve4e k1sno, i nikoga nemoje da stane. koe e ne6toto koeto vinagi ste iskali, i nikoga ne ste napravili?


    setih se da vi popitam, za6toto v4era hodih na cirk, i me obze edno kofti 4uvstvo... kato malki s1s sestra mi bqhme sigurni 4e 6te rabotim v cirk, kato az 6te b1da kau4uk, a tq dresior! ...a kak se razviha ne6tata...
    Ако е в моите ръце, то е мое
    Ако то е мое, то никога не може да стане твое.
    Ако строя нещо, то всички части са мои.
    Ако изглежда като мое, значи е мое.
    Ако си мисля, че е мое, значи е мое.
    Ако то е твое и аз го открадна, значи е мое.

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    Za sega niama ne6to koeto ne sam iskala i da ne e stanalo,nadqvam se i zanapred da e taka..

  3. #3
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Млада съм и мисля, че няма нещо, което да не съм могла все още да реализирам. С времето ще видя вече дали това, за което съм се борила ще се стане реалност или не. Бих си задала този въпрос след няколко години...
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    Цитирай Първоначално написано от KiLLeR_InSTiNkT
    Млада съм и мисля, че няма нещо, което да не съм могла все още да реализирам. С времето ще видя вече дали това, за което съм се борила ще се стане реалност или не. Бих си задала този въпрос след няколко години...
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  5. #5
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    Бих наранила един човек. Но вече е късно за съжаление..

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    И в началото бе Люлин :D
    Мнения
    2 038
    Мн неща бих променила...това не значи точно че съжалявам за живота си. Но мн неща бих направила,бих постъпила по др начин,защото тогава (от гледна точка на сега) биха били различни. Все още съм прекалено млада и зелена ,че да казвам НЕОСЪЩЕСТВЕНИ мечти. .. . Имам мн път да извървя и съм се научила че никога не бива да се губи надежда за каквото и да е било! Все някога ще постигна това което искам ,ако сега не съм го направила. Оптимист съм на тази тема . Знам че там горе си имам 1 ангел ,който ме пази и от торбата със злото избирам най-доброто, та - ще постигна това което сега ми се опъва : ). Вярвам!
    2 т. от правилника. Бан на профил

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    252
    Има много неща които бих променила , но чак не сбъднати мечти - не . Никога не е късно да се опиташ да сбъднеш мечтите си ...
    Не може вечно да вали , все някога изгрява слънце... а без дъждовните капки не бихме оценили слънчевите лъчи ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си