.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: vajni4ko

  1. #1
    az_sum_be
    Guest

    vajni4ko

    hora helpnete mi pls iskam da si kupq sk8 no mi kazaha 4e nqkade prodavat po okolo 40 lv. nekvi po-bakalski taka...i poneje sa se u4a ne mi trqa pro zatfa ako nqkoi znae kade se prodavat takiva evtini da kaje 10x predvaritelno

  2. #2
    Az Sam Edin Qk KudkuDqK
    Guest
    navsqkade se prodavat v sportni magazini, metro ima , v pikadili.......
    abe na mn mesta ima

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    земи си един за 30 лева.. ше се научиш да караш, но трикове забрави да правиш.. просто ще се счупи


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  4. #4
    az_sum_be
    Guest
    e da de ama ne mi se davat 200 lv. za sk8 na,koito 6e se u4a.no puk i da si kupq ne6to koeto samo 6e butam e bezpredmetno...daite savet 4e q zakasvam... [-o< [-o< [-o<

  5. #5
    Guest
    Ако си купиш от 30 лева ще отиде на втория ден....По-добре си вземи за около 120-150 лева.Има хубави.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Виж сега.. отиваш в BAS и там има сглобени скейтове на Blind , които струват по 170-180 лева. Купуваш си един такъв и с него ще се научиш и да караш и да правиш и някой друг трик....Ще ти издържи повече от 1 година.. след това в зависимост от това което имаш нужда - ще смениш машинките с някакви по-добри; ако дъската ти се износи и се напука ще сменяш и нея.. оттам нататък просто започваш да си подменяш части и така си поддържаш скейта


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си