.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Голям фен Аватара на LuCkY_YoU
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    578

    podhranvane na kosata

    kak si 'sujivqvate' kosata?za6toto zabelqzah 4e moqta mn se oplita i e kato duvka ne cufti mn,za6toto q postrigah skoro,no vupreki vs mi se struva malko izto6tena i zaplita6ta se.osven maski i kristali(polzvam na L'oreal rozovkata),kakvo dr izpolzvate,za da q poddurjate v dobro sustoqnie?friziorkata mi kaza za nqkakvi fluidi,no nqmam ideq kakvo predstavlqvat?ne q boqdisvam,nito q kudrq i t.n.,samo ponqkoga si q izpravqm,no rqdko. kajete vie kak poddurjate kosata si.
    moq nevinnost i greh.....

  2. #2
    az polzvam hininova voda.iskam da mi porasne po-burzo, no mai efekt e nulev v tva otno6enie.oba4e kosata mi e super! ne se zaplita, luskava e, mn e got. probvai. \/
    Jivota e samo edin - jivei go kato za posledno :P
    http://www.mindistortion.net/iwantyo..._am=dead_devil

  3. #3
    За да ти е хубава косата трябва да полагаш мн грижи! В интернет можеш да намериш мн инфо, аз тука ще ти напиша някои основни неща:
    1. Косата трябва да се мие всеки ден според най-новите проучвания и то със възможно най-хладка вода(иначе се омазнява)
    2. трябва ти подходящ за твоя тип коса шампоан(на елсев розовия е хубав и мисля, че може да ти помогне)
    3.направи си някоя домашна маска за коса
    4. внимавай с ресането трябва да почваш винаги от крайщата
    5.ако кожата на главата ти е здрава и косата ти ще е такава. Ако имаш пърхот или нещо друго гледай да го махнеш
    6.Можеш да попиташ някой фризьор за подходящи за твоята коса ампули и маски
    Успех
    Look inside yourself
    Like your oldest friend
    Just trust the voice within
    Then you'll find the strength
    That will guide your way
    If you will learn to begin
    To trust the voice within

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от JORJIQ_*_#_*
    За да ти е хубава косата трябва да полагаш мн грижи! В интернет можеш да намериш мн инфо, аз тука ще ти напиша някои основни неща:
    1. Косата трябва да се мие всеки ден според най-новите проучвания и то със възможно най-хладка вода(иначе се омазнява)
    2. трябва ти подходящ за твоя тип коса шампоан(на елсев розовия е хубав и мисля, че може да ти помогне)
    3.направи си някоя домашна маска за коса
    4. внимавай с ресането трябва да почваш винаги от крайщата
    5.ако кожата на главата ти е здрава и косата ти ще е такава. Ако имаш пърхот или нещо друго гледай да го махнеш
    6.Можеш да попиташ някой фризьор за подходящи за твоята коса ампули и маски
    Успех
    napulno sum suglasna s JORJIQ_*_#_*,samo 6te si pozvolq da ti predloja edni ampuli za kosa na DENIS,struvat okolo 1.30 i maska za kosa na GLISS KUR-polzvam q ot edna sedmica i efekta e super
    Ako obi4a6 krasivite,ne me obi4ai,za6toto ima i po-krasivi ot men.Ako obi4a6 bogatite,ne me obi4ai,za6toto ima i po-bogati ot men.No ako obi4a6 tezi,koito te obi4at,togava me obi4ai !!!

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    pld,Bulgaria
    Мнения
    303
    mi normalno da se zaplita ponqkoga,polzvai pove4e balsam za kosa.ina4e eto ti edna maska za kosa,koqto 6te podjrani kosata ti i 6te stane po meka i blqskava.smesva6 bademovo maslo,koeto se prodava v aptekite s edin jultuk ot qice,maje6 go na kosata ti i stoi6 nai malko 30 min.posle se izmiva6.

  6. #6
    Голям фен Аватара на moonbeam
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    630
    Цитирай Първоначално написано от JORJIQ_*_#_*
    За да ти е хубава косата трябва да полагаш мн грижи! В интернет можеш да намериш мн инфо, аз тука ще ти напиша някои основни неща:
    1. Косата трябва да се мие всеки ден според най-новите проучвания и то със възможно най-хладка вода(иначе се омазнява)
    2. трябва ти подходящ за твоя тип коса шампоан(на елсев розовия е хубав и мисля, че може да ти помогне)
    3.направи си някоя домашна маска за коса
    4. внимавай с ресането трябва да почваш винаги от крайщата
    5.ако кожата на главата ти е здрава и косата ти ще е такава. Ако имаш пърхот или нещо друго гледай да го махнеш
    6.Можеш да попиташ някой фризьор за подходящи за твоята коса ампули и маски
    Успех
    napulno sam saglasna sa6to taka az probvah s kuna,prosto kosata ti dobiva nqkakuv bvlqsuk,ne se ocvetqva,bqh vzela nay-svetliq ton na Afrodita mislq 4e be6e

  7. #7
    Guest
    ami az sum s dosta svetla kosa i me e strah s tazi kuna da ne potumnee i da stane nqkuv gaden cvqt

  8. #8
    Голям фен Аватара на LuCkY_YoU
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    578
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ami az sum s dosta svetla kosa i me e strah s tazi kuna da ne potumnee i da stane nqkuv gaden cvqt
    tova bqh az,samo 4e zabravih da se logna
    moq nevinnost i greh.....

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    Цитирай Първоначално написано от JORJIQ_*_#_*
    За да ти е хубава косата трябва да полагаш мн грижи! В интернет можеш да намериш мн инфо, аз тука ще ти напиша някои основни неща:
    1. Косата трябва да се мие всеки ден според най-новите проучвания и то със възможно най-хладка вода(иначе се омазнява)
    2. трябва ти подходящ за твоя тип коса шампоан(на елсев розовия е хубав и мисля, че може да ти помогне)
    3.направи си някоя домашна маска за коса
    4. внимавай с ресането трябва да почваш винаги от крайщата
    5.ако кожата на главата ти е здрава и косата ти ще е такава. Ако имаш пърхот или нещо друго гледай да го махнеш
    6.Можеш да попиташ някой фризьор за подходящи за твоята коса ампули и маски
    Успех
    moita e hubava,a ni6to ne pravq...nz,syglasna sym s drugite
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    514
    JORJIQ_*_#_* е напълно права \/ само че аз не си мия косата всеки ден а 3-4 пъти в седмицата и пак ми е супер косата ...незнам ако имаш пърхут си купи шампоан против него и си прави маски за коса задължително
    Да караш хората да се усмихват чрез твоята усмивка те прави мн щастлив!Да накараш хората да са щастливи заради твоето присаствие те прави специaлен за тях!А да оцениш всичко това и да го запазиш толкова красиво ти трябва чисто сърце!А твоето какво е?

  11. #11
    Голям фен Аватара на LuCkY_YoU
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    578
    nqmam purhut
    moq nevinnost i greh.....

  12. #12
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Цитирай Първоначално написано от LuCkY^YoU
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ami az sum s dosta svetla kosa i me e strah s tazi kuna da ne potumnee i da stane nqkuv gaden cvqt
    tova bqh az,samo 4e zabravih da se logna
    С къна недей пробвай , ще си промениш цвета 10000000 % . Едва ли искаш да си като циганките с къносани коси

    П.П. Нямам нищо против къната де...

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    ami az i pravq mnogo doma6ni maska i slagam i ampuli za izto6tena kosa!

  14. #14
    Голям фен Аватара на LuCkY_YoU
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    578
    Цитирай Първоначално написано от Taina{}
    ami az i pravq mnogo doma6ni maska i slagam i ampuli za izto6tena kosa!
    tova na snimkata ti li si? :P
    moq nevinnost i greh.....

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    xaxa mqsam si a???? ne sam az no moga spokoino da kazvam 4e sum za6toto dosta hora ve4e me pitat-snimkata sam q slojila za6toto ima golqma prilika s men!

  16. #16
    Guest
    dai pone tvoq snimka 4e pone da vidim prilikata de

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си