.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    абвгдеж
    Guest

    Знаете ли къде.....

    Знаете ли някой сайт за резюмета на книги? Никак не ми се четат целите книги, ще ми стигне и едно резюме. Трябват ми за книгите за 7 клас. Помагайте, щото ваканцията свърши а аз съм прочела цифром и словом 2 реда!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    House Music Island
    Мнения
    350

    Re: Знаете ли къде.....

    Цитирай Първоначално написано от абвгдеж
    Знаете ли някой сайт за резюмета на книги? Никак не ми се четат целите книги, ще ми стигне и едно резюме. Трябват ми за книгите за 7 клас. Помагайте, щото ваканцията свърши а аз съм прочела цифром и словом 2 реда!
    ми успех..ако мислиш и да кандидатстваш ще влезеш 100% като си нямаш и хабер кво ще учиш тая година..
    bydi do men vyv vseki mig,bydi do men sulzite mi da trie6,usmivkite mi da sybirash,celuvkite da te izgarqt!Bydi do men,za da ti kazvam kolko te obi4am,za da me greqt tvoite o4i i s nejni imena da te naricham

  3. #3
    абвгдеж
    Guest
    Бе не се безпокой, ше назубря кото треба после, ма сега ми трябва просто да прочета едно резюме, да разбера за ко става въпрос. Пък, ако някой предложи да ми ги разкаже............

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    House Music Island
    Мнения
    350
    Цитирай Първоначално написано от абвгдеж
    Бе не се безпокой, ше назубря кото треба после, ма сега ми трябва просто да прочета едно резюме, да разбера за ко става въпрос. Пък, ако някой предложи да ми ги разкаже............
    оф хлапе гръмни се
    bydi do men vyv vseki mig,bydi do men sulzite mi da trie6,usmivkite mi da sybirash,celuvkite da te izgarqt!Bydi do men,za da ti kazvam kolko te obi4am,za da me greqt tvoite o4i i s nejni imena da te naricham

  5. #5
    Guest

    Re: Знаете ли къде.....

    Цитирай Първоначално написано от абвгдеж
    Знаете ли някой сайт за резюмета на книги? Никак не ми се четат целите книги, ще ми стигне и едно резюме. Трябват ми за книгите за 7 клас. Помагайте, щото ваканцията свърши а аз съм прочела цифром и словом 2 реда!
    Mi, nz, mn 6ti e trudno bez da si 4ela kvigite, no dori i da si 4ela nqkoe reziume, pak nqma da e su6toto. Prepora4vam ti po vreme na godinata da namira6 vreme prez subota i nedelq i da si 4ete6 pone tova koeto e publikuvano v u4ebnika, za6toto v sedmi klas vsi4ko se analizira mn podrobno...

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Sophie

    оф хлапе гръмни се
    Грубиянка

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  7. #7
    Guest
    и аз ане бях чела книгите ама си жзех изпита с 5

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си