.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Обичам да съм сама...

    Отнякъде се чу детски плач. Че мен какво ме интересува. Хлапето си има майка...или там...баща...Абе забравила съм как е...А, небето колко е хубаво...Глупости, някакво си синьо с тъпи бели облаци. Какво толкова ми възхваляват пролетта.Някакви цветя, трева и всякакви подобни глупости.
    Ами, да...Обичам да съм сама...
    На плажа е много приятно.И хората ми се усмихват...Ха, някакви откачени, дето ми се хилят.Какво искат от мене...Я, какво красиво момиченце...Абе и аз какви ги говоря. С някаква руса коса, сини очи и...Какво им става на тия хора. Непрекъснато ми се усмихват. Що не престанат. Дразнят ме.
    Обичам да съм сама.
    Какво?! А някакъв ме пита колко е часа. Че де да знам колко е часа. Пък и да знам, нямаше да му кажа. Що пита точно мен?! Няма ли други хора?!
    Обичам да съм сама.
    Боже, как хубаво миришат тези цветя...Да, да...вонят от 100 километра се усеща...И каква е хубава природата. Абе каква природа ме е хванала мене...И какви мили хора, и как ми се усмихват. СТИГА!!!
    ОБИЧАМ ДА СЪМ САМА!
    ОБИЧАМ ДА СЪМ САМА!
    Обичам...обичам...
    Господи, как мразя да съм сама...

    Mpa3я noHeдEлHuЦuTe...

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    726
    Добро е.

  3. #3
    Голям фен Аватара на moonbeam
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    630
    haresa mi =D>

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    V SuRcEtO Na...
    Мнения
    580
    stava

    Lesno e da kajesh obi4am te drugo e da go po4ustvash jivei si jivota kakto iskash ti a ne kakto drugite biha iskali jivota e edin momentite sa mnogo ne gi ispuskai
    skype: cecko_911

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    584
    Ако го беше направила като диалог(с тиренца)щеше да е по разбираемо.Или май това му е оригиналноста Ти си знаеш,иначе е хубаво
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

  6. #6
    Ама това не е диалог. Това съм само аз. И другото ми аз.

    Mpa3я noHeдEлHuЦuTe...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си