.
Отговор в тема
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 92

Тема: drugi rasi

  1. #26
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Burgas
    Мнения
    1 021
    oh maleee turkinq ..... kef........super qko.....napral 6te q skysam........ot ritnici umruci i sys vsi4ko koet imam pod ryka

    Не е важно да умреш за родината си ...
    Важно е да накараш врага да умре за своята !!!

  2. #27
    Хаха, извинявам се, ако съм се изразила неправилно, но не говорех специално за мен, тъй като с чистокръвен турчин вземане-даване до сега не съм имала. Говоря попринцип и от опита на сестра ми и на приятелки, а и си вадя изводите по разни приятели на баща ми - турци. Какво прави мъжа турчин? - 1. сваля ти звездите, 2. жените се - той работи, носи пари в къщи, ти почиваш. Понеже за един турчин е срамно жена му да работи. Е, че това лошо ли е? Дори погледнато от тази страна...
    Баща ми има мн. приятели от Кърждали и докато те бачакат цяла седмица по разни строежи къде ли не и се прибират само за събота и неделя колкото да донесат пари, жените им единствено гледат децата, готвят и чистят от време на време, останалото време им е свободно.
    Или пък една приятелка (на 35г.) е женена за турчин от 3-4год. и е качила 30кг., само защото той не и дава и пръста да си помръдне да свърши нещо. В Австрия живеят.
    Но като изключим това и на външен вид турците си ме привличат и това си е!
    Стига с тия ваще предразсъдъци...

  3. #28
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Burgas
    Мнения
    1 021
    vsy6nost tuka v nikakav slu4ai nqma da se syglasq 4e turcite ne davat na jena si da pravi ni6to. daje 6te se razsmeq. za6to li ? az pyk sy6to jivqh cqla 1 godina v 4ujbina, a tam tova koeto vidqh ot turcite be6e potresava6to. 1-vo - na terasata na edin blok zakoliha nqkvo tele po slu4ai neznam si kvo. 2-ro vseki den ot magazina vijdah nqkolko dvoiki tur4alq, jenata sys zabratkata i nosi 3 torbi, a myja si se razhojda i razglejda naokolo. ne davali jena si da si mrudne prusta ? leleeee, ae turcite tva e nai gnusniq narod na taq planeta zaedno s mangalite.

    Не е важно да умреш за родината си ...
    Важно е да накараш врага да умре за своята !!!

  4. #29
    Има си хора и хора. Нима няма и такива българи? С тази разлика, че жените им поне не са забулени?

  5. #30
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Русия, Москва
    Мнения
    790
    най-добрият ми приятел е негър... и честно да си кажа нямам никакво желание да го правя с негър. а и то това за размера на достойнствата им не винаги е вярно - както при всички хора...
    момичета, запомнете - само свирката спира времето!
    МОМИЧЕ СЪМ, ПО ДЯВОЛИТЕ!
    Член на клуба на пенсионерите!
    !!!пише се ПРЕДВИД, а не В ПДЕДВИД!!!

  6. #31
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Burgas
    Мнения
    1 021
    ima da. no v Bulgaria malko po-malko i nezabelejimo ne6tata se promenqt. a musulmanstvoto 6te si ostane edno i su6to. arabskite strani durpat sveta nazad. kakto i afrikanskite. glad, smurt, voina, bolesti. vsi4ko tva idva ot tqh, ne ot nas. ai 4e temata stana mnogo ob6irna, izvini me ako sym te obidil - prava si 4e ot 4ovek do 4ovek - razlika golqma.

    Не е важно да умреш за родината си ...
    Важно е да накараш врага да умре за своята !!!

  7. #32
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    Цитирай Първоначално написано от SANDRETO
    ami 4estno kazano negrite sa gnusni i pove4eto mirishat samo kato se doblijish do tqh,kazvam go ot li4en opit...nqmam jelanie da go pravq s drugi nacionalnosti,obi4am muja do sebe si
    чесно казано ....ТИ ВОНИШ!!!!


    иначе по темата ... с негър ....що да не сичко тря се пробва : )

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    2 точка от правилника!
    Благодаря!

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  8. #33
    Да, бе, разтеглихме едни локуми...

    Продължавам по темата - негрите много ме възбуждат, но само по телевизията. На живо не ги обичам. Прекално са ми...тъмни (за цвят на кожата говоря).
    Така като се замисля за заключение: само с българи и турци бих се "прежалила", това е...

  9. #34
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    С негърка ама от тия готините тип ашанти и с некоя сладурана японка от ония с лудите прически а турчялята да си ходят при резляците да им порят дупето
    И аз така мисля.

  10. #35
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Burgas
    Мнения
    1 021
    az pyk 6si vzema edna silikonova kukla i 6si q praskam vseki den po nqkolko pyti ! i tq nqma da mi otkazva. i 6te se kazva mariika !!!

    Не е важно да умреш за родината си ...
    Важно е да накараш врага да умре за своята !!!

  11. #36
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    382
    Az sam go pravila s turchin!nali vse pak moia priqtel e takav!S nego sam 2 godini veche no neka da vi kaja purvo che toi ne e turchina za koito se seshtate vie,toi si e edno momche kato vsichki vas,zashtoto e niamal nikakav kontakt s dr turci!dori i zabravia i turskiq veche!No ako si govorim chesno za dr turci-ami izvinete ama te sa pulen otvrat!Mislite si che te kato se ojeniat darjat jena si vkashti zashtoto e sramno da raboti li?ami ne e taka!darjat q tam samo zashtoto ako izleze moje niakoi dr muj da e zabeleji,koeto e super tupo!darjat q tam i tia se prevrashta v sluginia!varshi vsichko dori i majkata rabota!a prez tova vreme turchina si se razkarva i se oglejda za niakoq nova broika!i kakvo kato moje da ti svali zvezdite za 1 4as,kato sled tova shte se varne pri jena si!ili ako niama jena,shte te laje izvestno vreme i dori i otnosheniqta da sa seriozni nakraia pak shte se ojeni za turkinia!paziat tehnite momicheta no izpolzvat nas! a za momichetata-kakva da vi kaja-ima i niakoi krasivi!ako ne vi puskat,to gi pomolete za analen!taka shte se saglasiat!nali vse pak se paziat za parvata nosht1zashtoto ako sa otvoreni-muja moje da gi varne!
    niamam nishto protiv tiah,a i vse pak moeto momche e takav,no prosto te sa si takiva ne mojesh da gi promenish-fanatici!i dobre che toi ne e takav kato tiah i niama kontakt s takiva inache losho!a po temata-iskam s niakoi ot skandinavskite strani-shved ako se broi za rasa de
    Nikoga ne plachi za neshto koeto ne plache za teb!

  12. #37
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Burgas
    Мнения
    1 021
    Цитирай Първоначално написано от gery_to
    Az sam go pravila s turchin!nali vse pak moia priqtel e takav!S nego sam 2 godini veche no neka da vi kaja purvo che toi ne e turchina za koito se seshtate vie,toi si e edno momche kato vsichki vas,zashtoto e niamal nikakav kontakt s dr turci!dori i zabravia i turskiq veche!No ako si govorim chesno za dr turci-ami izvinete ama te sa pulen otvrat!Mislite si che te kato se ojeniat darjat jena si vkashti zashtoto e sramno da raboti li?ami ne e taka!darjat q tam samo zashtoto ako izleze moje niakoi dr muj da e zabeleji,koeto e super tupo!darjat q tam i tia se prevrashta v sluginia!varshi vsichko dori i majkata rabota!a prez tova vreme turchina si se razkarva i se oglejda za niakoq nova broika!i kakvo kato moje da ti svali zvezdite za 1 4as,kato sled tova shte se varne pri jena si!ili ako niama jena,shte te laje izvestno vreme i dori i otnosheniqta da sa seriozni nakraia pak shte se ojeni za turkinia!paziat tehnite momicheta no izpolzvat nas! a za momichetata-kakva da vi kaja-ima i niakoi krasivi!ako ne vi puskat,to gi pomolete za analen!taka shte se saglasiat!nali vse pak se paziat za parvata nosht1zashtoto ako sa otvoreni-muja moje da gi varne!
    niamam nishto protiv tiah,a i vse pak moeto momche e takav,no prosto te sa si takiva ne mojesh da gi promenish-fanatici!i dobre che toi ne e takav kato tiah i niama kontakt s takiva inache losho!a po temata-iskam s niakoi ot skandinavskite strani-shved ako se broi za rasa de
    tolkova to4no go kaza, ama tolkova to4no, 4e napral ne v desqtkata mi v hilqdarkata !

    Не е важно да умреш за родината си ...
    Важно е да накараш врага да умре за своята !!!

  13. #38
    Ебаси за кви хора ми говориш. Аз ти говоря за тучин/човек на положение. Не да тръгна аз да ти сравнявам сега, че в много български семейтва мъжете пък са пияници и пребиват редовно жените и децата си. Бе дай да не си вадим кирливите ризи. Казах - хора има всякакви.
    А за твоя резанчо - кръвта вода не става, ако ще и на Марс да отиде.

    Шведите са от наща раса, различна нанционалност.

  14. #39
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    382
    Trenirah edna godina v turciq i imah kontakt s tiah ta gi znam mn dobre kvi sa!Loshoto e che mn momicheta se lujat lesno i sujaliavam za tova
    Nikoga ne plachi za neshto koeto ne plache za teb!

  15. #40
    Лъжат се, да, защото турците знаят как да излъжат.

    И аз съм ходила в Турция, и аз познавам една тумба турци, така че...

  16. #41
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    382
    Samo shte ti kaja ako izlizash s turchin po hubavo da e niakoi ot bg shtoto sa po osvobodeni ot tezi tam i misliat malkoo po dobre ot tiah!A puk ako e niakoi ot bg da e nad 20! sigurno shte kajesh che sam niakva luda obache sam si izpatila i znam!
    Nikoga ne plachi za neshto koeto ne plache za teb!

  17. #42
    Мерси за съвета, но не съм се засилила. Тези неща стават спонтанно... :P

  18. #43
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Шведите са от наща раса, различна нанционалност.[/b]
    Не е вярно, те са чисти арийци, руси и синеоки
    НЕ НА МАТУРИТЕ!
    http://ne-maturi.hit.bg/

  19. #44
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Out Of Space
    Мнения
    485
    mm samo za posledno iskam da se oburna kum ^npocTo^a3^f^
    znachi kazvash che turcite uvajavali mnooogo jenite si

    ami kaji mi togava zashto spored Korana i tehnite zakoni edin muj moje da pritejava nqkolko jeni , poneje toi e mnogo nad tqh .. i kogato vurvqt po ulicata jenata vurvi nqkolko metra sled muja - i tova e zashtoto spored tqh tq stoi mnogo pod negovoto nivo


    WindWaker ... mersi bratle che me podkrepqsh


    Yupeeee !

  20. #45
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Out Of Space
    Мнения
    485
    a ti spored men si nekoi istinski skinar ili ?
    i za svedenie turcite sa musulmani
    i ne se zaqjdai ako obichash - za men ti samiq ne si naqsno v kakvo vqrvash ili ne ?

    sega skinar li si ili ne si ?


    Yupeeee !

  21. #46
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Out Of Space
    Мнения
    485
    a ti sigurno mi sledish vsqko mnenie
    tova che mislq po po-razlichen nachin ot teb ne znachi che ti si praviq nepremenno

    taka che ne izpolzvai dumi kato : zabluden , ogranichen i taka natatuk ako obichash


    Yupeeee !

  22. #47
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Out Of Space
    Мнения
    485
    tva che si MEGA FEN ne znachi che razbirash to vsichko i si mnogo mudur
    po-tochno znachi che si mi na k*ra kakvo mislish , ama ne sum az toq deto se zaqde s tebe 1vi .. taka che spri plz


    Yupeeee !

  23. #48
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Out Of Space
    Мнения
    485
    na putka ?
    axhaxhaxhaxhaxhaxhaxaxh

    aloo poboinika , smelchagata
    sigurno me e mnogo strah da ne me prasnesh prez monitora a ?!


    Yupeeee !

  24. #49
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Out Of Space
    Мнения
    485
    ama mnogo si originalen.....
    ae hoi se ebi nekude neshtastnik


    Yupeeee !

  25. #50
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Out Of Space
    Мнения
    485
    emi hubavo de !!!
    kaji che ne si suglasen , ti zapochna s : ogranichen , zabluden , tupotii
    kazvai kvoto si iskash , ama ne obijdai !


    "Svobodata na choveka svurshva tam , kudeto zapochva svobodata na drugiq"


    Yupeeee !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си