.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: mazna kosa

  1. #1
    Guest

    mazna kosa

    moje li nqkoi da mi kaje nqkakuv produkt protiv prekomernoto omaznqvane na kosata?blagodarq predvaritelno

  2. #2

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    България,Благоевград
    Мнения
    22
    Единия от начините е да си вземеш шампоан за мазна коса...ако го използваш редовно може и да има ефект

  3. #3
    Голям фен Аватара на LuCkY_YoU
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    578
    ami nz,az zapo4nah da si miq vseki den,ina4e izglejda6e ujasno,no ne go pravi za6toto e ujasno vredno
    moq nevinnost i greh.....

  4. #4
    Мий си косата поне през 2 дни. Колкото по-често я миеш толкова по-лесно се омазнява. Не използвай шампоаните за мазна коса, понеже са прекалено агресивни, вземи си за нормална. Ако държиш да миеш косата си всеки ден задължително използвай бебешки шампоан или такъв за всекидневна употреба.

  5. #5
    Голям фен Аватара на moonbeam
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    630
    kogato si mie6 kosata izpolzvay po hladka voda,ili nakraq q izplakni sus studena,ne pipay s ruce 4esto kosata s,ne izpolzvay balsam

  6. #6
    LoCo^GiRL, само за балсама не съм съгласна - той може да се слага само по връхчетата на косата, не е задължително и в корените, а по връхчетата не пречи.

  7. #7
    Голям фен Аватара на moonbeam
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    630
    da,prava si pri uslovie oba4e,4e kosata i e suha v krai6tata,togava moje da se izpolzva samo v krai6tata

  8. #8
    tami
    Guest
    Ami i az imah takav problem oba4e kato zapo4nah da si miq kosata s Nizoral i mi mina a edna sedmica toi lekyva maznata kosa , parhota ,i pri4initelite z amaznata kosa i parhota mnogo e efektiven probvai nqma da sajalqva6 \/ \/ \/

  9. #9
    И моята коса не знам какво да я правя.Ползвам шампоан на Head&Shoulders с актицин за мазна коса и се къпя 3 пъти в седмицата.Аха и съм сложила в едно шишенце вода и лимонов сок и след баня си пръскам косата.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си