.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    :):):)
    Guest

    ЗА СТАРОЗАГОРЦИ

    Моля ви помогнете ми - къде има магазини с яки кецове,освен новия 18G?Чух,че имало и някав Freestyle,ама не знам къде е.

    Моля ви,помогнете.

  2. #2
    kecove poprincip znam 4e ima v skate shopa, nqkade do kapitan morgan mai be6e, ma tva moje i "na tamno"(magazin v koito ima razni sk8arski ne6tica ama mai nqma kecove) da e bilo. a evtini kecova sa Mania, tqh gi ima po4ti vav vseki magazin v koito ima obuvki
    "Смъртта на един човек е трагедия. Смъртта на милиони е просто статистика."
    Йосиф Висарионович Джугашвили - Сталин

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    Че тоя град да не е толкова голям Според мен за не повече от час търсене ще го намериш


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  4. #4
    sk8_don`t_h8
    Guest
    Купи си кецки от фрийстайл шоп - там са по-яки и повечето модели са нови, а не на....4г да речем.
    Адрес - Парчевич 44А - точно под цетрален GERMANOS Ще видиш един сърф на който пише FREESTYLE SHOP. Слизаш 5м надолу и вляво има една жълто-синя сграда. Влизаш в нея и първия магазин отдясно. Там ще чуеш яко музика, а варатата е облепена със стикери на скейт фирми. Там ще те обслужи един доста отзивчив младеж(шанс....по-скоро дядка) - Бертата !
    Успех !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си