.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18

Тема: Кичури

  1. #1
    Guest

    Кичури

    Ей хора аз само да питам на кестенява коса червени кичури добре ли е?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    според мен не,повече отиват светлите кичури
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  3. #3
    Голям фен Аватара на LuCkY_YoU
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    578
    po-dobre si napravi rusi,ako haresva6 razbira se.moqta kosa e svetlo kestenqva i rusite ki4uri stoqt mn gotino.
    moq nevinnost i greh.....

  4. #4
    Голям фен Аватара на moonbeam
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    630
    hi,az sum s kestenqva kosa i skoro si napravih rusi ki4uri,samo na dolnite plastove i stoi super qko,daje friziorkata mi opreporu4a sled nqkolko semdici da si gi mina s ocvetqva6tiq balsam na prestige cvqt perla i stavalo mn qko

  5. #5
    Guest
    da de ama moita kosa e po tumno kestenqva puk iskam ne6to da i napraq (az sum taq deto pisa temata)

  6. #6
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    ами мойта коса е тъмнокестенява и преди,когато ми беше къса косата си бях направила червени кичури(все пак тогава бях толко откачена,че си я подстригах късо и си казах що да не си направя и червени кичури-не руси,защото не исках да бъда като масата момичета,които имаха и имат такива кичури ).кефеше ме как седи,но после ако не повтаряш кичурите на тези места косата изсветлява и чак след време придобива нормалния си цвят.абсолютно същото става ако си направиш и кичури в друг цвят.ти решаваш...
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  7. #7
    Guest
    to na men mi se iska 4erven ama samo edin ot ednata strana ama nz

  8. #8
    Ami m ojebi, no bih te posuvetvala ako si pravi6 ki4uri da sa rusi.Az sa si napravih i sedqt mn dobre
    Obi4ai samo kogato i teb te obi4at!!!
    Сабрина младата вещица

  9. #9
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Защо всички казват руси Пфф.. тва руси на всяка глава не седи добре.. и много банално седи (вече)

    Мен пък ме кефят зелени , ама не бих си направила де

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  10. #10
    Определено руси.Стоят много яко.Казвам от опит

  11. #11
    Guest
    moqta kosa e kestenqva (ne mn tymno kestenqvo) i otgore imam rusi ki4uri a ot dolu 4erni i pri4eskata mi e na plastove stoi mn dobre spored men i spored drugite sy6to

  12. #12
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    Цитирай Първоначално написано от ThePainIsReaL
    Защо всички казват руси Пфф.. тва руси на всяка глава не седи добре.. и много банално седи (вече)

    Мен пък ме кефят зелени , ама не бих си направила де
    наистина е банално вече.всяко 2 момиче с руси кичури.именно затова невремето не си направих такива,затова съветвам гостенката да не си прави руси.
    мен пък много ме кефят синички кичурчета...
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    ГрАд На ГрЕхА...
    Мнения
    764
    Tva na avatara sum az v momenta osnovniq cvqt na kosata mi e sushtiq i imam cherveni kichuri i mnogo ama mnogo dobre sedqt pone na men mi haresvat adski mnogo puk i vsichki kazvat che e stanalo mnogo dobre...Takache probvai nqma da sujalqvash A tva s rusite kichuri e mnogo ama mnogo izturkano veche vsqka 2ra navunka e s rusi kichuri..Blqfff cahk ktakova ednoobrazie ne me kefi..
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  14. #14
    Guest
    a kvo 6a stane ako si napraq mn tumno rusi ki4uri?

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Направи си ги руси
    2т. системно

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    незнам какво всички са се запалили по тея кичури ...мен лично самата идея за тях не ми хареса ... иначе мисляче червените са готини към черна коса ... или доста по тъмна .... но пък седят супер яко !

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  17. #17
    Guest
    Руси ? НЕ !!! Всеки 2ри е с руси кичури. Направи си нещо по-нестандартно , например сини,зелени,лилави и оранжеви също ще е доста нестандартно. Експериментираи.

  18. #18
    Guest
    Вярно всеки втори е с руси кичури-независимо каква му е косата-станало модерно да си с руси кичури(то вече не е де...)и айййдее ръгай се и ти да си 'модерен',са извинявайте ама как на тъмно кестенява коса или на черна коса ще си направиш светно руси,биещи към бяло кичури?!
    Аз не ти препоръчвам да си правиш никакви кичури-супер вредни са за косата,или поне като си правиш гледай с нещо по-безвредно,а за цвета примерно може да съчетаеш червени,светло кестеняви,черни кичури-така косата ти ще стане доста интересна,разбира се,ако е направено като хората,но най-добре се консултирай с някой фризьор,който ще ти каже какво ти отива и какво не.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си