.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 59
  1. #1
    Ecstasy{F}
    Guest

    KAKVO MISLITE ZA HORATA KOITO VZIMAT

    Kakvo mislite za horata kotio opotrebqvat narkotici ?

  2. #2
    Харчат пари да се убиват, какво друго да мисля



  3. #3
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Лошото е, че повечето взимат боклуци, то в България няма нищо добро с което да се надрусаш или, ако има то е в много малки количества. Нищо лошо не мисля за тях, щом ги кефи да си друсат.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Sofiq
    Мнения
    469
    Попринцип нямам нищо против,но в моя квартал тези които опотребяват наркотици когато нямат пари и почват да бият по-малките за пари...И това се случва често,защото като се привържеш към наркотиците...и така се получава много гадно за по-малките деца да си имат работа с наркомани!Иначе не съм против тях само да не правят такива неща..

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    нищо не мисля надявам се някои ден и аз да не стана като тях ...

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  6. #6
    Има хора и хора... общо мнение нямам... мога да говоря за конкретен човек, защото може да си друсалка и да си свестен човек, но може и да си друсалка и да си най-големия тъпанар, right?!
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  7. #7
    Guest
    Лошото е, че повечето взимат боклуци, то в България няма нищо добро с което да се надрусаш
    Не съм съгласен... Псилоцибните гъби са много добър наркотик и при по-добро желание се намират...

  8. #8
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Лошото е, че повечето взимат боклуци, то в България няма нищо добро с което да се надрусаш
    Не съм съгласен... Псилоцибните гъби са много добър наркотик и при по-добро желание се намират...
    Гъбите не ги признавам. Друго си е нещо да погали нослето. Но за това вече казах.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  9. #9
    mi... kakvo da mislq... ne poznavam takiva a poznavam 1 koito predi e vzimal i ne me kefi osobeno 4oveka......

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    312
    Vseki znae kakvo pri4inqvat narkoticite ako se pristrasti6 kam tqx.Mislq 4e koito vzima narkotici si provalq jivota negovia i v pove4eto sly4ai na negovite blizki rodnini i priqteli!

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Русия, Москва
    Мнения
    790
    това са хора с проблеми. не трябва да ги овиняваме. просто така са се стекли обстоятелствата... неприятно, но...
    момичета, запомнете - само свирката спира времето!
    МОМИЧЕ СЪМ, ПО ДЯВОЛИТЕ!
    Член на клуба на пенсионерите!
    !!!пише се ПРЕДВИД, а не В ПДЕДВИД!!!

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    Цитирай Първоначално написано от Иста
    това са хора с проблеми. не трябва да ги овиняваме. просто така са се стекли обстоятелствата... неприятно, но...
    не трябва да ги обвиняваме ...ми кои да обвиняваме ?

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    В сърцето на MG-X-Power {}
    Мнения
    395
    IdiOtKa i za6to trqbva da gi obvinqvame ???????

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Русия, Москва
    Мнения
    790
    Цитирай Първоначално написано от IdiOtKa
    Цитирай Първоначално написано от Иста
    това са хора с проблеми. не трябва да ги овиняваме. просто така са се стекли обстоятелствата... неприятно, но...
    не трябва да ги обвиняваме ...ми кои да обвиняваме ?
    дечко, народа си го е казал - не е луд този, който яде баницата, луд е този, който му я дава.
    виновни са хората, който предлагат, средата и всичко останало. както и с алкохола. това са зависимости (както и от тютюна, от хазарта, и една от най-новите - от компютъра, какво ли още не). не може човек да каже - те са си виновни! това са Г Л У П О С Т И. изчакай още малко да пораснеш и да се надявам, че ще го разбереш. ако ли пък не... явно наистина нашето поколение, също както родителите ни, е много сериозно комплексирано. дано децата ни се измъкнат от този порочен кръг.
    поздрави!
    момичета, запомнете - само свирката спира времето!
    МОМИЧЕ СЪМ, ПО ДЯВОЛИТЕ!
    Член на клуба на пенсионерите!
    !!!пише се ПРЕДВИД, а не В ПДЕДВИД!!!

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    В сърцето на MG-X-Power {}
    Мнения
    395
    ИСТА i az sum na tova mnenie !!!!!!!!!

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Русия, Москва
    Мнения
    790
    Цитирай Първоначално написано от LSD^Lady
    ИСТА i az sum na tova mnenie !!!!!!!!!
    първо, явно си свестен човек...
    второ... нали си LSD^Lady - как няма да си на това мнение? то и моето си аватарче си казва думата
    момичета, запомнете - само свирката спира времето!
    МОМИЧЕ СЪМ, ПО ДЯВОЛИТЕ!
    Член на клуба на пенсионерите!
    !!!пише се ПРЕДВИД, а не В ПДЕДВИД!!!

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    В сърцето на MG-X-Power {}
    Мнения
    395
    ИСТА ti predi malko v ICQ-to mi napisa 4e si lqga6 gledam o6te ne spinka6

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Русия, Москва
    Мнения
    790
    Цитирай Първоначално написано от LSD^Lady
    ИСТА ti predi malko v ICQ-to mi napisa 4e si lqga6 gledam o6te ne spinka6
    написах го това, точно преди да си легна! :P
    момичета, запомнете - само свирката спира времето!
    МОМИЧЕ СЪМ, ПО ДЯВОЛИТЕ!
    Член на клуба на пенсионерите!
    !!!пише се ПРЕДВИД, а не В ПДЕДВИД!!!

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    172
    Цитирай Първоначално написано от wan`a`doo
    Има хора и хора... общо мнение нямам... мога да говоря за конкретен човек, защото може да си друсалка и да си свестен човек, но може и да си друсалка и да си най-големия тъпанар, right?!
    na su6toto mnenie sm

  20. #20
    Почти всички които познавам от града се друсат/пушат. Всички те са ми само познати, макар че няколко от тях смятам за доста хубави личности - умни и стойностни с които бих разговаряла с часове.Останалите са просто под всякаква критика, не могат да ти кажат 2 смислени думи. Като цяло не мога да скрия че мнението ми за даден човек се досформира на база употребява ли или не.За мен лично това е от голяма важност.

  21. #21
    Голям фен Аватара на cS_LaMeRkA
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    София
    Мнения
    514
    К'во да мисля? Живи мъртавци...
    Човек е щастлив когато притежава това,което сам обича,а не това,което другите харесват

  22. #22
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Иста
    Цитирай Първоначално написано от IdiOtKa
    Цитирай Първоначално написано от Иста
    това са хора с проблеми. не трябва да ги овиняваме. просто така са се стекли обстоятелствата... неприятно, но...
    не трябва да ги обвиняваме ...ми кои да обвиняваме ?
    дечко, народа си го е казал - не е луд този, който яде баницата, луд е този, който му я дава.
    виновни са хората, който предлагат, средата и всичко останало. както и с алкохола. това са зависимости (както и от тютюна, от хазарта, и една от най-новите - от компютъра, какво ли още не). не може човек да каже - те са си виновни! това са Г Л У П О С Т И. изчакай още малко да пораснеш и да се надявам, че ще го разбереш. ако ли пък не... явно наистина нашето поколение, също както родителите ни, е много сериозно комплексирано. дано децата ни се измъкнат от този
    порочен кръг.
    napravo ti pravq evala 4estno mnogo to4no go kaza.v narkoticite nqma nishto losho ako sa leki(anfi,bonboni,treva,) tova sa raboti koito 90 procenta ot tiineidjarite v momenta upotrebqvat i kam tqh nqma prestrastqvane
    поздрави!

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    497
    emi qvno ne sa fred 6tom znaqt,4e taka se samuubivat.

  24. #24

    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Пловдив
    Мнения
    92
    Обикновенно като се зададе въпрос "Какво мислите за хората които употребяват наркотици" всеки започва да се превзема "ма те си тровят само живота с тва"
    Ми хубаво бе да си го тровят нали си е техен,аз лично нищо не мисля,хора като всички останали хора,кво им е по-различното,че се друсат?!
    Няма такова нещо,въпрос на избор!

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 407
    Мисля,че са пълни боклуци!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си