.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    497

    ZA MOETO DEBELO I GREOZNO TQLO molqvi vijte tova.vajnoe!..

    zdrasty na si4ki.molqvi pomognete mi, imam da svalqm 40 kila,a prosto nemoga , nemoga da se spra da se tup4a. mnogo vi molq,pusnete nqkoe suvet4e.

  2. #2
    Guest
    da ne si sburkala kilata-40kg?????

  3. #3
    Guest
    vij tova-http://www.nonblond.com/mambo/index.php?option=com_content&task=view&id=72&Itemi d=28

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    1.gladna dieta i nai-mnogo 1 pyt na den po 2 filii max
    2.fitnes do prysvane
    P.P. malko taka go napisah ama dr na4in nqma
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    382
    40kg sa super mnogo,ne se seshtam za nikoia udachna dieta v sluchaia!idi na lekar za da ti izpishe podhodiashta dieta za teb!imah edna priqtelka koiato beshe super debela a sega e slabicha i nemojesh da ia poznaesh!dietata i beshe- 2 iabalki na den i 1 banan,i v meseca edin den pojelanie iadeshe po edin shokolad!i promianata,po tochno goliamata promiana se useti sled 6 meseca.
    Nikoga ne plachi za neshto koeto ne plache za teb!

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    414
    Otidi na dietolog

  7. #7
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Аз ще ти помогна. Виж си ЛС!

  8. #8
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Mila ima6 li Skype?Az mislq ,4e malko ili mnogo 6te ti pomogna,za6toto samata az otslabnax s 11 kg i to bez nikakvi mu4eniq!Nameri me Zahar4etomaq
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Lorraine
    1.gladna dieta i nai-mnogo 1 pyt na den po 2 filii max
    2.fitnes do prysvane
    P.P. malko taka go napisah ama dr na4in nqma

    s tozi savet do grobi6tata 6te stigne

    1. trqbva ti nisko vaglehidratna dieta
    2. pove4e sport
    3. postoqnstvo

    NIKOGA AMA NIKOGA NE GLADUVAI!!!!!

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    346
    вчера е яла шоколад и сладолед и днес се е видяла в огледалото и хоп аи да пусна 5-6 теми че искам да отслабна може някой да ми каже как ама аз пък не мога да спра да ям...

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    972
    Цитирай Първоначално написано от pinki
    Mila ima6 li Skype?Az mislq ,4e malko ili mnogo 6te ti pomogna,za6toto samata az otslabnax s 11 kg i to bez nikakvi mu4eniq!Nameri me Zahar4etomaq
    emi moje6 da ni kaje6 kak si svalila kg 6te si mn polezna na vsi4ki koito iskat da otslabnat ili pone mi kaji na LS
    Lubovta ni e kato vqtura.....Ne moga da q vidq,no moga da q po4ustvam...!!!!
    A walk to remember

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    726
    40 кила?Много бе.Глад и тренировки.

  13. #13
    Пепи Пекторалиса
    Guest
    Най-добре се консултирай с диетолог, ендокринолог и психиатър.

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Chop chop chop. Коледа наближава.

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    1 162
    Никфо гладуване Така до никъде няма да стигне; 1-во е супер вредно....2-ро бързо ще й писне иии после ще почне ощт повече да се тъпче
    Отиди на диетолог!
    Другото, което е и се случва на всички. Решавате да прайте диета. Но не от днес...например от утре, от началото на седмицата....и после нищо Пък и от личен опит знам, че когато си кажа "на диета съм" и започва най-много да ми се яде Започни от ДНЕС!!!! диетата и се ограничавай от сладки, пържено....
    Просто не се тъпчи.
    Има една книга "как да отлбна за 6дена" ти за 6дена няма да свалиш 40кг, но ако си упорита все нещо ще свалиш.
    Спорт - задължително и не фитнес...защото много бързо писва, намери си нещо, което да ти е интересно - гходи на плуване например или вземи някоя приятелка на тае бо...мн се стяга тялото там.
    Никога не яж по много, като трябва яж по 5-6пъти на ден, но по малко. Вземи си някоя книга за разделното хранене, или оная дето е споменах по горе...но трябва да знаеш, че тея 40кг не се свалят изведнъж! Минимум година ти трябва
    Не се отчайвай

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си