.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16

Тема: apetit

  1. #1
    martito
    Guest

    apetit

    nqkoi znae li nqkvi hap4eta za podtiskane na apetita za6toto ne spiram da qm i za 1 sedmica ka4ih 4 kg ne 4e sega sam debela no ako prodaljavam 6te stana.mersi predvaritelno

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    ами аз не знам за такива хапчета... ами не мисли че си гладна и се занимавай с нещо и мисля че ще спреш да се тъпчеш
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  3. #3
    Guest
    dav4i davka ili qj zasi6ta6ti hrani

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    dav4i davka ili qj zasi6ta6ti hrani
    tva za dyvkata go 4uvam za 1 pyt
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187
    Само аз ли огладнявам,когато дъвча дъвка!?
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  6. #6
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Цитирай Първоначално написано от strange__
    Само аз ли огладнявам,когато дъвча дъвка!?
    Не,всъщност си права..
    Когато дъвчеш дъвка напълваш корема си с въздух и започва да те боли и огладняваш


    Колкото до въпроса от топика..можеш да залъгваш глада с вода..аз пия по 4 литра на ден..ако ти се струва гадно си направи степ с вода..това няма много калории (30 за литър).

  7. #7
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от RAWRRR
    Цитирай Първоначално написано от strange__
    Само аз ли огладнявам,когато дъвча дъвка!?
    Не,всъщност си права..
    Когато дъвчеш дъвка напълваш корема си с въздух и започва да те боли и огладняваш
    Или просто вие двечките трябва да си прочетете учебника по биология
    Когато дъвчеш дъвка, ти заългваш жлезите да отпуснат стомашен сок, заради движението на устната кухина.
    Затова дъвките не са полезни.

  8. #8
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от RAWRRR
    Цитирай Първоначално написано от strange__
    Само аз ли огладнявам,когато дъвча дъвка!?
    Не,всъщност си права..
    Когато дъвчеш дъвка напълваш корема си с въздух и започва да те боли и огладняваш
    Или просто вие двечките трябва да си прочетете учебника по биология
    Когато дъвчеш дъвка, ти заългваш жлезите да отпуснат стомашен сок, заради движението на устната кухина.
    Затова дъвките не са полезни.
    Може да си прав/а..не отричам..не знам за биологията,ама трябва да намаля женските списания

  9. #9
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Цитирай Първоначално написано от RAWRRR
    Може да си прав/а..не отричам..не знам за биологията,ама трябва да намаля женските списания
    Хаха..

    Иначе и аз имах подобен проблем преди седмица-две . Само се тъпчех , ужасно много ми се ядеше , но ми мина ей така този период . Като попитах лекарката дали е нормално , тя каза , че може би съм в период на растеж. Дано и при тебе е така

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 535
    Има 2 възможни причини :

    1)наближава ти цикъла

    2)нямаш си др работа по цял ден и за това ядеш-знам от личен опит че като скучаеш почваш да ядеш така че си намери някво хоби,излизай с приятелки,чети списания ...

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    DreamLand
    Мнения
    502
    Абе тва вероятно е моментно...аз пример ейся в събота понеже бяхме на един купон и малко попрекалих с алкохола и то се нливахме с няква домашна ракия и на следващия ден имах чувството че стомаха ми е размътен, 2 дена ядах и се едноче нищо не си слагам в устата ама накрач зех че се наядох едн хубо мноо здраво и ми мина. Пробвай го Ама т първия път ако не мини номера викам да не пробваш пак :P А и може да е свързано с цикъла ти де

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    497
    emi,su6to ima drug na4in. pii voda,kato pie6 mnogo voda stomaxty se napulva i ne si gladna. qj i mnogo plodove.

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    726
    Цитирай Първоначално написано от RAWRRR
    Цитирай Първоначално написано от strange__
    Само аз ли огладнявам,когато дъвча дъвка!?
    Не,всъщност си права..
    Когато дъвчеш дъвка напълваш корема си с въздух и започва да те боли и огладняваш.
    Мухаха!
    Ъм май наистина има хапчета ама незнам кви.Питай в аптеката.

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187
    За дъвката всъщност....те са вредни тъй като дъвчеш,а в корема ти нищо не влиза и целия механизъм ( ) си работи напразно...
    По темата...аз много огладнявам 2-3 дни преди цикъл и в първия 1 до2 дни.Може да е от това...контролирай се малко да не съжаляваш после
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  15. #15
    Пепи Пекторалиса
    Guest
    Освен хапчета. Пробвай да ядеш целина и зеле 2-3 пъти дневно. И двете са такива храни, които изискват повече калории за смилането отколкото получаваш от тях. Тоест като ги ядеш реално губиш калории.

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 407
    Аз като бях болна,бях много зле и нямах никакъв апетит,лични ми лекар ми предписа някакъв сироп да пия който подпомага апетита,един с две дечица отпред на картинката...сладък такъв на вкус...забравих му името сорка ... (:

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си