.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Guest

    с какво да си махна космите по г*з*

    може и преди да е имало такива теми, но не ми се търси, съжлявам ако създам на някой малкото усилие от натискането на няколко клавиша.

    та въпросът ми е с какво да се обезкосмя по задника, с какво най-малко боли и е най-ефикасно?

  2. #2
    ViLka_F
    Guest
    Emi to s vsi4ko boli,no mislq,4e nai efikasno e s epilator,no...da znae6 dosta boli!taka predpolagam de...nqmam kosmi po gyza probvai,ot opit glava ne boli...

  3. #3
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ViLka_F
    Emi to s vsi4ko boli,no mislq,4e nai efikasno e s epilator,no...da znae6 dosta boli!taka predpolagam de...nqmam kosmi po gyza probvai,ot opit glava ne boli...
    глава не, но гъз със сигурност . аз мислех да пробвам с някои от тия лентички дето се дърпат ама си викам първо да се допитам...

  4. #4
    Голям фен Аватара на LuCkY_YoU
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    578
    idi na kola maska.ako dosega si gi brusnala 6te te boli ujasno mnogo,no samo 1viq put.posle kosmite stavat po-tunki i postepenno bolkata namalqva.osven tova to4no 'na guza' 6te ti izrasnat dosta bavno moje da ne se nalaga da hodi6 pak nqkude okolo mesec za tam.
    moq nevinnost i greh.....

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от LuCkY^YoU
    idi na kola maska.ako dosega si gi brusnala 6te te boli ujasno mnogo,no samo 1viq put.posle kosmite stavat po-tunki i postepenno bolkata namalqva.osven tova to4no 'na guza' 6te ti izrasnat dosta bavno moje da ne se nalaga da hodi6 pak nqkude okolo mesec za tam.
    ам, този варянт го изключваме. пък и съм момче, благодаря все пак за съвета, но съветите за домашно обезкосмяване ще ми свършат повече работа, просто каквото и да стане няма да отида на кола маска, на козметици и т.н. а бай дъ уей, не съм ги махал до сега

  6. #6
    Голям фен Аватара на LuCkY_YoU
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    578
    togava ne vijdam smisul da gi maha6.
    moq nevinnost i greh.....

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    pld,Bulgaria
    Мнения
    303
    xaxa,dam,ako si mazohist probvai s epilator,no nai dobre na tova mqsto e samobrasna4ka.lo6oto e 4e s kakvoto i da gi mahne6,kogato zapo4vat da porasvat te surbi ujasno i bocka kogato sqda6,pone taka sa mi kazvali.

  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от malka_kukla
    xaxa,dam,ako si mazohist probvai s epilator,no nai dobre na tova mqsto e samobrasna4ka.lo6oto e 4e s kakvoto i da gi mahne6,kogato zapo4vat da porasvat te surbi ujasno i bocka kogato sqda6,pone taka sa mi kazvali.
    да, боцка (знам го от други места). и ако е със самобрасначката няма ли да порастът по твърди и дебели?

    Цитирай Първоначално написано от LuCkY^YoU
    togava ne vijdam smisul da gi maha6.
    ами много се потя и понеже доста момичета са ми казвали, че имам хубав гъз си помислих, че може би няма да е зле да го обезкосмя, защото такъв космат ... знам ли, вие кажете - как е по-добре с косми или без, или това няма значение. в смисъл то няма кой знае какво значение, но и детайлите са важни..

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от malka_kukla
    xaxa,dam,ako si mazohist probvai s epilator,no nai dobre na tova mqsto e samobrasna4ka.lo6oto e 4e s kakvoto i da gi mahne6,kogato zapo4vat da porasvat te surbi ujasno i bocka kogato sqda6,pone taka sa mi kazvali.
    да, боцка (знам го от други места). и ако е със самобрасначката няма ли да порастът по твърди и дебели?

    Цитирай Първоначално написано от LuCkY^YoU
    togava ne vijdam smisul da gi maha6.
    ами много се потя и понеже доста момичета са ми казвали, че имам хубав гъз си помислих, че може би няма да е зле да го обезкосмя, защото такъв космат ... знам ли, вие кажете - как е по-добре с косми или без, или това няма значение. в смисъл то няма кой знае какво значение, но и детайлите са важни..
    + това като ходя на нудистки плаж през лятото и е някво гадно да ми гледат космите по гъза. не знам момичетата как гледат на нещата защото още не съм ебал, но спецялно за нудисткия плаж ми е кофти да ми гледат космите. (аз до сега колкото и мъже видях на плажа, всичките нямаха косми по гъза)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си