.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Guest

    имам проблем

    значи незнам за къде е тая тема ама аз си имам ник тук в този форум,само проблема е че когато тръгна да пиша потребителсното име и парола ги написвам и ми се връща че съм сбъркала,после пак пробвах и пак същото проверих как ми е паролата и е така защо подяволите не мога да си влязя?моля помогнете

  2. #2
    Голям фен Аватара на MauMyHkaTa
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    866
    Провери хубаво на какъв език пишеш и дали наистина са верни паролата и потреб. ти име въпреки всичко! Ако пак не става...

  3. #3
    Guest
    името го пиша на англ.език защото така съм си го написала в регистрацията паролата също така са нещата аз проверх в маил адреса си катето когато се регистрираш ти пращат потребителско име и порола така е всичко и немога да вляза и това е

  4. #4
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Ami ti nali znae6,4e kogato vliza6 za 1 put v foryma trqbva da vleze6 prez linka v maila ti Za6toto ot tam se potvurjdava,4e iska6 da se registrira6 v foryma!Ako ne si eto kude ti e gre6kata 1Yspex \/
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  5. #5
    Guest
    аз съм се регистрирала много отдавна

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    На Гъзъ На Курабията
    Мнения
    447
    я, ми кажи за кой ник става въпрос

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си