.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 58
  1. #1
    Guest

    Cigarite kef ili gazaria?

    ЦЕНЗУРА!!!

    .: machoka :.

  2. #2

    Re: Cigarite kef ili gazaria?

    az ne pusha,no spored men pove4eto momicheta i momcheta pushat za da se gazariqta,a momichetata moje bi za da se xaresat na nqkoe momche
    Ne e neshtastno momicheto izgubilo lubovta na edin glupak,a e neshtasten glupakat izgubil posledniq shans da stane CHovek!!!

  3. #3
    Аз пуша само когато съм много нервен(рядко се случва веднъж седмично я не).



  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    497
    emi az ne pu6a mnogo 4esto nai-ve4e,kogato sum s frendove =D> no pu6a,nai ve4e ot gazariq. A vie? ama az pone imam doblesta da si go priznaq.

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Което не те прави по-нежалка. Нали написа в темата за сметките, че всички около теб са кавалери...от това следва, че и ти трябва да се държиш като дама, а "пуша за гъзария" не е изказване на дама.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    Реално погледно вече е повече гъзария да не пушиш...Аз не пуша и не мога да ти отговоря..

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Точно зад теб ;)
    Мнения
    308
    o da!gazareq se pred balkona i toi mn mi se kefi v tamnoto kato me gleda...i prostora sa6to!

    Не се доверявай на блясъка в очите на някой,защото това може да е слънцето,прозиращо през кухата му тиква!

  8. #8
    Guest

    Re: Cigarite kef ili gazaria?

    ЦЕНЗУРА!!!

    .: machoka :.

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    защото немога да ги откажа !

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  10. #10
    Голям фен Аватара на reason
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Някъде там...
    Мнения
    534
    Аз не пуша попринцип,не че не съм пробвала.Но факт е,че се почва от малък точно заради гъзарията.
    Oily marks appear on walls,where pleasure moments hubg before the takeover,the sweeping insensitivity of this,still life...

  11. #11
    Aз пробвах в 5ти клас. Дръпнах много, задържах в гърлото си пушека и щях да се удуша Тогава се ужасих и не посмях да пробвам пак. Сега се радвам за това, вече съм по-образован, по-лесно разсъждавам. Абе, пораснах . Макар че се чудя - ако бях почнал, дали щях да имам волята да ги спра? Но, честно казано, не искам да знам.
    Пък за тея, дето пушат за гъзария -
    Greets

    Chupacabra кърти мивки, фаянс, теракота и т.н.

  12. #12

    Re: Cigarite kef ili gazaria?

    Цитирай Първоначално написано от kiskata
    az ne pusha,no spored men pove4eto momicheta i momcheta pushat za da se gazariqta,a momichetata moje bi za da se xaresat na nqkoe momche
    totalno saglasen az sa6to ne pu6a i sam saglasen s teb

    Цитирай Първоначално написано от ThePainIsReaL
    А колкото до любовта-не ти гарантирам,че я има за всеки,не ти казвам,че ще обичаш пак така,ама ще обичаш може би по-друг начин,който пак няма да е много зле.

  13. #13
    Супер фен Аватара на In4iTu_
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 661
    Започнах от гъзария...сега не ги спирам, защото не мога, или не искам
    The journey never ends.
    Love is like the wind. You can't see it but you can always feel it!
    Take a risk. Dare to move. Love is a leap of faith.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от In4iTu_
    Започнах от гъзария...сега не ги спирам, защото не мога, или не искам
    И аз така - първо гъзария, а сега кеф.

  15. #15
    Супер фен Аватара на In4iTu_
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 661
    Оу забравих да кажа и , че сега вече не се гъзаря много(по скоро ми е за кеф) , защото майка ми ме хвана с цигарата на центъра в най-голямото кафе и... много речи изслушах. От тогава си пуша само в забутаното кафе до нас (където майка ми никога няма да се появи) и, където няма други хора освен мен и приятелите ми или зад един блок, седнала на тротоара. На тези две места няма пред кой да се правя на гъзарка, следователно стигам до извода, че пуша за кеф...
    The journey never ends.
    Love is like the wind. You can't see it but you can always feel it!
    Take a risk. Dare to move. Love is a leap of faith.

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    В сърЦето на МоеТо бебе{}
    Мнения
    468
    Zapochnax ot lubopitstfo...posle gazariq sega prosto kef...
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на аватар!

  17. #17
    ^^
    Guest
    Пушенето - ПРОСТОТИЯ ! - пуша от 2-ри клас НЕ МОГА ДА СПРА ДА пуша почнах е така просто и аз нз защо... И е супер тъпо... Само това мога да ви кажа...

  18. #18
    киро простото
    Guest
    Тва ,че момичетата пушат за да се харесат е пълна глупост...ако е вярно де , не съм разговарял на тая тема с момиче..но ако е вярно само се мъчат не са по-големи гъзарки или там както му се вика.Имаше един лаф едно време "да се целуваш с жена пушач е като да целуваш пепелник" или нещо такова , мога да се бъркам

  19. #19
    Хм.. ас специално не съм почвала зарад гъзарията,а заради изкушението може би...според мен няма никакъв смисал в пушенето ,но наистина има хората които немогат да се откажат.Ас специално пуша когато съм пила или ми е весело иначе ми е безмислено \/ а това да започнеш да пушиш за да се харесаш на някой ..тряя си или бахти и тъпия или мн забил

  20. #20
    Guest

    Re: Cigarite kef ili gazaria?

    ЦЕНЗУРА!!!

    .: machoka :.

  21. #21
    100 % Гъзария ... така мисля аз ...


  22. #22
    И двете!

    Бог е създал съвокуплението, а човекът е измислил любовта.

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Lovech Hardcore ;]
    Мнения
    1 309
    Pushil sum vednuj na edin kupon - nito mi e haresalo tolkova,che da produlja,nito sum se pochustval guzar ot tova.
    Taka,che NE PUSHA !


    Now is the time for me to rise to my feet
    Wipe your spit from my face
    Wipe these tears from my eyes

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    524
    Навик

    Пишете на кирилица - НЕ БОЛИ

  25. #25
    Повече от фен Аватара на macy_day_parade
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    420
    za men cigarite sa kef,no imam priqtelka,koqto go pravi za g1zariq(koeto e meko kazano idiot6tina)
    -Пишката ми е огромна и внимавай да не ти я плесна на лицето, че да не се обезобразиш.To...Накъде повече.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си