.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    4uvali li ste za LEPTEN?

    Iskam da popitam vsi4ki,koito se grijat za licata si,4uvali li ste za LEPTEN i imate li nqkakvi otzivi za nego? Izmama li e vsi4ko ili naistina deistva?S komersialna cel li e napraveno ili ne?E 4akam seriozni otgovori!mersi mnogo
    Za men vurha za drugite ostanaloto.V surceto kapka milost nqmam vzemam vsi4ko i si zaminavam.

  2. #2

  3. #3
    Голям фен Аватара на MimityYy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    burgas
    Мнения
    533
    huh ne raz4itai na lepten da ti kaja 4estno

  4. #4
    Guest
    emi probvai.ni6to ne gubi6.ot opit glava ne boli.

  5. #5

    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    .......in your nightmares
    Мнения
    55
    hah lepten ne vurshi rabota zashto mislish che tolkova go reklamirat ako ti trqbva neshto za akne vzemi si skinoren italiqnsko krem4e vurshi rabota

  6. #6
    Голям фен Аватара на MauMyHkaTa
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    866
    Аз пък в началото не бях доволна и като ми свърши крема, захвърлих шишенцето с лосиона в шкафа и бая време поседя там без да го използвам. После обаче като смених още няколо козметични средства за акне и свършиха, си мернах изоставения лосион и викам "Чакай поне да го досвърша - да не ме е яд че съм си дала парите напразно!" И като започнах да го използвам пак, лицето ми се изчисти наистина! Едновременно с него използвах и още един почистваш лосион и така тези двете неща много ми помогнаха! Казвам го като човек, който е използвал наистина много подобни нещица. Като се започне от Окси-"пъпкотрепача" още ехее-от едно време и аз не помня дори преди колко години беше! Та,на мен ми помогна лосиона от Лептен. Но това че на някои не им помага според мен значи че кожата им не го приема ли и аз не знам! Има различни типове кожа и всеки сам трябва да разбере кое е най-подходящото за него!

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    497
    blod_rose e prava za6to misli,4e go reklamirat tolko ,na4i nqmai mu vqra. za6toto ne6ta,koito gi reklamirat tolko mnogo izpo6to ne deistvat.daje edna susedka si be6e vzela kosmodisk i kaza,4e izop6to ne deistva,i 4e si e xvurlila parite na vqtura.

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    497
    v4era bqx na planina i sedq az na polqnata i po4vam da si 4e6q krakata kato krastava to se okaza,4e imam alergiq kum trevite az ot mnogo vreme go podoziram,de ama kvo da pravq sega nqma da si nosq 6tol4e q. =D>

  9. #9
    Голям фен Аватара на MauMyHkaTa
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    866
    Цитирай Първоначално написано от az_slunceto
    v4era bqx na planina i sedq az na polqnata i po4vam da si 4e6q krakata kato krastava to se okaza,4e imam alergiq kum trevite az ot mnogo vreme go podoziram,de ama kvo da pravq sega nqma da si nosq 6tol4e q. =D>
    Хм, интересно какво общо имаше тфа пък с Лептен?!?!?

  10. #10
    Guest
    dali sme 4uvali za lepten??????hahahahaha abe q molqti se to koi ne e 4uval za lepten taz reklama q vartqt po 100000000 pati na den ama to nali znai6 4e tui det nai go reklamirat nai ne var6i nqkva rabote

  11. #11
    Голям фен Аватара на christina_aguilera
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Burgas
    Мнения
    646
    To koi li ne e 4uval za lepten hahhaa Polzvala sym go ama izobshto ne mi pomogna.Samo pravi kojata kato 4e li malko po-meka,no pypkite si ostavat.Mnogo me beshe qd.Nashte dadoha 30 lv za nqkav bokluk.A edin pyt kato otidoh v aptekata mi prepory4aha edno neshto,koeto ne se prozvejda vyv fabrika i izobshto ne e nqkvo specialno.Tam mi go napraviha i dosega si go polzvam ve4e nqkolko meseca,mnogo pomaga,a struva 1 i neshto lv.Tova predstavlqva silicilov spirt i nqkolko tabletki hlornitromecin,te se raztvarqt v spirta.Mnogo e dobro
    skype: esperansa91

  12. #12
    Супер фен Аватара на ELiTyYy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Русе
    Мнения
    1 799
    Лептена не действа Не давайте излишни пари..по-добре да отидеш на козметик - 10 лв на месец и всичко си е ОК ... но от Лептен - полза няма

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 407
    Чувала съм,но незнам дали наистина помага.

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    pld,Bulgaria
    Мнения
    303
    edna moq priqtelka ima lepten,ne e dovolna,za6toto i izlizat 4erni to4ni na 4eloto ot leptena.no na razli4ni koji razli4no deistvie ima.

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    315
    При мене Лептен не подейства....само ми омазни още повече лицето...

  16. #16
    Повече от фен Аватара на [m!s$_k@pr!$]
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    някъде там...
    Мнения
    406
    mi....da vi kaja za lepten nz dali pomaga oba4e znam sas sigurnost 4e Teen Clean pomaga i to dosta. Si4kite mi priqtelki i priqteli izpolzvat Teen Clean i sa mn dovolni, vklu4itelno i az
    Любов Ли?Тя Не Съществува!Курви ли?Курволяк колкото си щеш!Аз ли?Аз ще те забравя!Тя ли?След третото ебане ще ти е омръзнала!Защо винаги аз съм единствената,а тя поредната!?!

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    497
    [color=cyan]emi az ne im vqrvam pak povtarqm,za6toto kolkto po reklamiran e edin produkt to tolko pove4e ima ne6to gnilo v taq rabota.[/color]

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    i`m lost (;
    Мнения
    2 152
    Ако наистина имаш кожни проблеми обърни се към специалист - дерматолог.Той ще ти препоръча най-доброто за кожата ти.
    Свестните у нас считат за луди


    части от мен

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    527
    Чувала съм за Лептен, нали нон-стоп му въртят тъпите пъпчиви реклами...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си