.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    :(
    Guest

    Moderated: Косата ми уажсно много капе. Какво да правя?

    hora imam ujasen problem kosata mi ujasno mnogo kapi i maski polzvah i shampoani i ni6ty ne pomaga kfo da pravq

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!
    Благодаря!

  2. #2
    Супер фен Аватара на ELiTyYy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Русе
    Мнения
    1 799
    иди на фризиор.. там най добре ще ти кажат ... пък ако си се боядисвала ... или си правила нещо на косата - няма как да не капе

  3. #3
    Guest
    nito se boqdisvam nito q pravq ne6ty ot roda da q izpravqm ili t.n. prosto si kapi ne moga da si go obqsnq ot kakvo e

  4. #4
    BeBeTo_F
    Guest
    kupi si "merc" spira kosopada i zazdravqva kojata,sestra mi go ispolzva i e dosta dovolna ot nego!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    ami griji se za neq,pravi si maski i ne q mii 4esto s 6ampoan,ne q tretirai i si4ko 6te e ok
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    pld,Bulgaria
    Мнения
    303
    sigurna li si 4e kosata ti kape,za6toto na mene su6to mi pada kosa,no tova ne e kapene.trqbva da ti padat celi ki4uri kosa,za da kape.no vse pak si kupuvai ampuli za kosa protiv kosopad,koito se prodavat v kozmeti4nite magazini.imat efekt,no gi polzvai pove4e vreme.uspeh!!!

  7. #7
    zvezdi4ka90
    Guest
    аз имам или имах същия проблем. До преди две седмици имах страхотен косопад, падаха ми около 150 косъма на ден, при положение че ми е рядка косата. Силно препоръчвам шампоан Фитовал/Фитовал+ и таблетките. Не са скъпи продуктите, а вече 3 пъти се измих и има ефект, много по-малко пада

  8. #8
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    Pii Revalid zimash si ot aptekata mnogo pomaga

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си