.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: CLINIQUE

  1. #1
    Guest

    CLINIQUE

    Здравейте !Ползвал ли е някой системата от 3 стъпки:Почистване,Излющван е,Хидратация на Clinique.И ако е доволен ли е и ако може да ми кажете цената.Мерси!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    1 162
    Kато цяло съм чувала само хубави неща за тази марка, така че би трябвало да помогне. Но сигyрно солено ще ти излезе, скъпо си е

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Ботевград
    Мнения
    137
    При ефектът беше доста добър, така че пежали 20-25 лева и действай

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    твоето легло=)
    Мнения
    1 191
    Аз ползвам системата от 3-те стъпки и съм просто очарована
    Преди Клиник бях използвала Гарние,Лореал,Виши,но нищо не може да се мери по качество и ефект с Клиник.Цената на комплекта е 120лв-доста приемлива според мен,като се има в предвид качеството на продуктите.Между другото бях чела,че ако си вземеш 3-те стъпки между 11 и 17 септември получаваш подарък- мини комплект включващ всичко за нуждите на кожата ти.
    Най-добре отиди в магазина на Есте Лаудер и Клиникна Витоша,за да могат да определят добре типа на кожата ти.Наистина горещооо ти препоръчвам Клиник.

  5. #5
    Голям фен Аватара на reason
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Някъде там...
    Мнения
    534
    Цитирай Първоначално написано от mil4eto_
    Аз ползвам системата от 3-те стъпки и съм просто очарована
    Преди Клиник бях използвала Гарние,Лореал,Виши,но нищо не може да се мери по качество и ефект с Клиник.Цената на комплекта е 120лв-доста приемлива според мен,като се има в предвид качеството на продуктите.Между другото бях чела,че ако си вземеш 3-те стъпки между 11 и 17 септември получаваш подарък- мини комплект включващ всичко за нуждите на кожата ти.
    Най-добре отиди в магазина на Есте Лаудер и Клиникна Витоша,за да могат да определят добре типа на кожата ти.Наистина горещооо ти препоръчвам Клиник.
    Oily marks appear on walls,where pleasure moments hubg before the takeover,the sweeping insensitivity of this,still life...

  6. #6
    Guest
    не е нужно да купуваш целия комплект. Както казах аз си купих само няколко крема от цялата серия и пак ми подейства. А и я си представи да почнеш да се мажеш с толкова много неща

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си