.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    софия
    Мнения
    865

    Шоколадова диета ?

    хаха ... абе чували ли сте за шоколадова диета... преставлява ядене на шоколад вместо закуска , обяд и вечеря и спортуване... едно момиче отслабна супер много с такава диета хахаха

  2. #2
    Това за пръв път го чувам Ама ако е така...е просто идеално за мен
    Най-много ти липсва този, който е до теб, но ти знаеш, че никога няма да е твой.

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    М в един вестник бях чела за тази диета като цяло много смешна работа Като организма ти свикнел с шоколада и почвали да се разграждат мазнините нещо такова беше Не рисуквам да се подложа на такова нещо
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  4. #4
    XaXa mn qko mi zvu4i shokoladova dieta :R redovno q praktikuvam

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    софия
    Мнения
    865
    да ама тряя да се спортува бе.. ахах ти кво очакваш да ядеш по 5 шоколада на ден и да седиш пред пц-то или пред тв-то и чакай да свалиш хаха....... а шоколада мн бързо се изгаря тва го знам със сигурност... чуда се хаха дали да не си направа един експеримент за 5 дена да вида кво ше стане
    наи мн да кача малко и после ше си върна пак и без тва секи ден тренирам ...

  6. #6
    Утре ще излезе и Сметанова диета



  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    И в началото бе Люлин :D
    Мнения
    2 038
    Цитирай Първоначално написано от Novkov
    Утре ще излезе и Сметанова диета
    Блаххххххххх
    2 т. от правилника. Бан на профил

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Bourgas/Bulgaria
    Мнения
    150
    tova 6e e napravo super maniq,nqmam tarpenie da q probvam
    Anybody who’s ever loved, ya know just what I feel
    Too hard to fake it, nothing can replace it
    Call the radio if you just can’t be without your baby

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Нямаш търпение, обаче ако 2 дни ядеш само сладко, ще започне да ти се повръща от него.

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    софия
    Мнения
    865
    Споко хора аз ше сам опитното зайче в понеделник ше ви кажа кво е станало ахахх

  11. #11
    Дори и да е възможно да се отслабва така...какъв е смисъла да караш цял ден на шоколадчета, вместо да си ядеш зеленчуци, месо, малко картофки, ориз? Никакъв. Аз ще умра от глад с тия шоколадчета.

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    софия
    Мнения
    865
    смисъла е че се изгаря супер лесно и бързо ... тва е смисъла па ти си яж картофките ...

  13. #13
    Хубаво - аз си ги ям и без твое разрешение.
    Какво да ти кажа освен...успех да ти пожелая.

  14. #14
    Guest
    am taq dieta kao q praktikuva6 po dalno nai mnogo da se razbolee6 ot diabed edva li drugo bi stanalo

  15. #15
    И аз съм чувала за нея и знам, че действа. Само, че много бързо ще ти омръзне. После няма да искаш да хапнеш повече шоколад. Ако все пак някой се репи да я пробва да каже резултат.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  16. #16
    Струва ми се доста...странно ... но щом пишело и по вестници ..


  17. #17
    abe vie ste qko zle.ima takava dieta.az poznavam momi4e koeto hodi na diatolog i sled izsledvaniqta se okaza 4e tq napylnqva ot plodove i zelen4uci i takiva raboti.zatova zapo4na da qde pove4e 6okolad.organizmyt i ne reagira na 6okolad.taka 4e.....vsi4ko si zavisi ot 4oveka.no takava dieta trqbva da se konsultira s lekar!!!!!!!!!!!!!!!!!

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 407
    Оо това е точно като за мен,аз без сладко не мога да живея,хладилника в нас е пълен с любимите ми шоколади и само това мога да плюскам,но от една страна ако само това ям ще ми омръзне до няколко дни и ще се отврата от шоколада,а и трябва да се спортува!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си